left banner
right banner
Menu
   

Οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής των Play off και Play Out της Α', Α1', Β' ΕΠΣΚ, Προπαιδικού και Τζούνιορ

Ανακοινώθηκαν το απόγευμα της Παρασκευής (19/5) από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας οι διαιτητές των αγώνων Play Off & Play Out καθώς και για το πρωτάθλημα Τζούνιορ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Α΄ Ερασιτεχνική Play Off - Σάββατο 20/5 στις 17:00
Α.Ο Καρδίτσας - Α.Ο Σελλάνων (Τίκας Τρ. - Διπλάρης Αν.- Τσιαμούρας)
Ατρόμητος Παλαμά  – Δόξα Μητρόπολης (Βαρλάμης – Βογιατζής – Κανιούρας, Ιατρός αγώνα: Μιχαηλός Αχ.)

Α΄ Ερασιτεχνική - Play Out - Σάββατο 20/5 στις 17:00
Α.Ο Κυψέλη - Α.Ε Λεονταρίου (Μαριολάς Δ. – Κλησιάρχης – Πεταλάς)
Α.Ε Μουζακίου  – Ηρακλής Σοφάδων (Μαλλιώρας – Πλέντζας – Καλλιάρα)

Α1΄ Ερασιτεχνική Play Off - Σάββατο 20/5 στις 17:00
ΠΟΜ Θεσσαλικός -Π.Ο Παλαμαική (Κουκούλη – Τακόπουλος – Τραμπούρας)
Α.Ο Φύλλου– Α.Ο Κρανέας (Γαλάνης – Στεργιόπουλος – Γκούζας Ι.)

Α1΄Ερασιτεχνική Play Out - Σάββατο 20/5 στις 17:00
ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας - Α.Ε Καρποχωρίου (Ζαγορίτης – Κυρίτσης – Πολύζος)
Α.Σ Κένταυρος  – Ηρακλής Καρδ/λας (Αντωνίου – Κουκουζέλης – Μπλιτσογιάνης)

Πρωτάθλημα Τζούνιορ - Σάββατο 20/5
Α.Σ Πλαστήρας - Νέα Νίκη Καμινάδων 1 10:45 (Γιαννής)
Α.Ο Αστέρας – Εθνικός Καρδίτσας 1 10:45 (Σακκάς)
ΠΟΜ Θεσσαλικός – Ακαδημία Πανελλήνιος 2 12:00 (Παλούκης)
Ηρακλής Παλαμά – Ακαδ.Ταυρ.Ο Φωστήρας 2 18:30 γηπ: Ερμητσίου (Παλούκης)
Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Α.Σ Διγενής 19:00 (Σακκάς)
Νέα Νίκη Καμινάδων 2 - Ακαδημία Ελπίδες 19:30 (Καλογρίτσας)

Πρωτάθλημα Τζούνιορ - Κυριακή 21/5
Εθνικός Καρδίτσας 2 – Α.Σ Ενιππέας 10:45 (Καλογρίτσας)
Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Π.Α Σοφάδων 11:00 (Παλούκης)
Α.Ε Μουζακίου – Ακαδημία Πανελλήνιος 1 11:00 (Πήτας)

Πρωτάθλημα Τζούνιορ - Τρίτη  23/5
Ακαδ. Ταυρ. Ο Φωστήρας 1 – Α.Σ Αναγέννηση 19:30 (Γιαννής)

Β΄ Ερασιτεχνική Play Off - Κυριακή 21/5 στις 17:00

1ος όμιλος
Α.Ο Προδρομιακός - Άρης Καρδίτσας (Τίκας Τρ. -  Κουτρουμάνος – Πολύζος, Ιατρός αγώνα: Βαρσάμης Αν.)
Α.Ο Μελισσοχωρίου  – Αετός Καλλιφωνίου (Μαριολάς Αχ. – Γιαννής – Πανόσαφος)

2ος όμιλος
Α.Ο Διαγόρας  - Α.Σ Ήφαιστος (Τζαφάλιας – Τσιαμούρας – Γκούζας Φ.)
Εθνικός Καρδίτσας  – Α.Σ Απιδιά (Βαφειάδης – Στρατίκης – Πήτας)

Προπαιδικό πρωτάθλημα (ημιτελικός) - Σάββατο 20/5
Α.Σ Πλαστήρας – Π.Α Σοφάδων 19:00 (Δημάκης – Γιαννής – Πήττας)

Προπαιδικό πρωτάθλημα (ημιτελικός) - Κυριακή 21/5
Ηρακλής Παλαμά – Α.Ο Αστέρας 10:30 Νέο γήπεδο Παλαμά (Mπλιτσογιάννης – Κωνσταντάκος – Γιαννής)

επιστροφή στην κορυφή