left banner
right banner
Menu

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΚ το Σαββατοκύριακο 18-19/2 (Ανακοινοποίηση)

Ανακοινώθηκαν το απόγευμα της Παρασκευής (17/2) από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΚ οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (18-19/2).

Αναλυτικά:

Α΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 18/2 στις 15:00

AOK Πάμισσος - Ηρακλής Σοφάδων (Ζαγορίτης – Αντωνίου – Δημάκης)
Α.Ο Κυψέλη - Α.Ε Μουζακίου (Γαλάνης – Στεργιόπουλος – Γκούζας Ι.)
Α.Ο Μυρίνη -Απόλλων Μακρυχωρίου (Σαββίδης – Τακόπουλος – Κανιούρας)
Α.Ε Λεονταρίου - Αετός Αγίου Θεοδώρου (Βαρλάμης – Τσιαμούρας – Τραμπούρας)
Δόξα Μητρόπολης - Α.Σ Διγενής (Κυρίτσης – Πεταλάς – Γιαννής)
Α.Ε Καππαδοκικού - Α.Ο Καρδίτσα (Νότος – Μαλλιώρας – Διπλάρης Μ.)
Α.Σ Σώκρατες - Α.Ο Σελλάνων Κυριακή 19/2 στις 15:00 (Βαρλάμης – Βογιατζής - Στεφανής)
Α.Ο Αγναντερού – Ατρόμητος Παλαμά Κυριακή 19/2 στις 15:00 (Μαλλιώρας – Κανιούρας – Στεργιόπουλος)

Α1΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 18/2 στις 15:00

Α.Ο Φύλλου - Αστήρ Βλοχού (Κουκουζέλης – Τίκας Δ. – Παπαλίτσας)
Α.Ο Κρανέας - ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας (Βαφειάδης – Στρατίκης – Πήτας)
Α.Ε Καρποχωρίου - Α.Σ Κένταυρος (Μαριολάς Αχ. – Πολύζος Πούπης – Αργυρόπουλος)
Α.Ο Ελπίδα - ΠΟΜ Θεσσαλικός (Μανώλης – Στεφανής – Κουκούλη)
Α.Ο Αστέρας - Α.Ο Ταυρωπός (Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Πούπης Πολύζος)
Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Δόξα Αμπέλου (Τίκας Τρ. – Κουτρουμάνος – Γκουντέλας)
Π.Ο Παλαμαική - Δόξα Μάρκου Κυριακή 19/2 στις 15:00 (Τίκας Τρ. – Τακόπουλος – Τίκας Δ., Ιατρός αγώνα: Φλώρου Θ.)

Β΄ Ερασιτεχνική - Κυριακή 19/2 στις 15:00

1ος όμιλος
Άρης Καρδίτσας – Α.Ο Μαυραική (Μπεκιάρης – Παπαλίτσας – Πεταλάς)
Άρης Φίλιας - Ερμής Μαυραχάδων 2014 (Κουκουζέλης – Κυρίτσης – Γκούζας Ι.)
Α.Σ Αναγέννηση - Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου (Στρατίκης – Καραγιώτα – Αδαμόπουλος)
Α.Ο Προδρομιακός – Α.Ο Μελισσοχωρίου (Βαφειάδης – Κλησιάρχης – Καλτσάς)
Εθνικός Κέδρου - Ατρόμητος Πτελοπούλας (Δημάκης Αντωνίου –  Λέρας - Καλογρίτσας)
Ηρακλής Παλαμά – Αετός Καλλιφωνίου γηπεδο Ερμητσίου (Κουκούλη – Διπλάρης Μ. – Τραμπούρας)
Θεσσαλικός Γοργοβιτών - Άρης Αγίας Παρασκευής (Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Πούπης)

2ος όμιλος
ΑΣΜ Καραϊσκάκης -Α.Σ Ήφαιστος (Σαββίδης – Ζούκας – Ανδρέου)
Ατρόμητος Γεωργικού - Εθνικός Καρδίτσας (Αντωνίου Δημάκης – Μανώλης – Κότζα)
Α.Σ Νεφέλη - Αίας Μαραθέας (Νότος – Γκουντέλας – Λιάσκος)
Α.Σ Απιδιά – Α.Ο Μαγούλα (Ζαγορίτης – Τσιαμούρας – Κωνσταντάκος)
Α.Ο Ασπίδα - Α.Ο Διαγόρας (Γαλάνης – Πλέντζας – Σακκάς)
Α.Ο Αστροναύτης – Α.Σ Πλαστήρας (Αργυρόπουλος – Πήτας – Καλογριανίτης)
Α.Ο Μορφοβουνίου – Νέα Νίκη Καμινάδων (Γιαννής – Τεταγιώτης – Κορδάτος)

Γ΄ Ερασιτεχνική - Κυριακή 19/2 στις 15:00

Α.Σ Κρόνος – Α.Ε Μενελαίδα 12:00 (Γκουντέλας – Λιάσκος – Πλέντζας)
Π.Α Σοφάδων - Α.Ο Ν. Μοναστηρίου 12:00 (Κλησιάρχης – Παλούκης – Καλτσάς)
Ακαδημία Ελπίδες – Καρ. Πεδινού γηπεδο Αγίου Γεωργίου (Κουτρουμάνος – Ζέκιος – Κατσόγιαννος)
Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας  - Θύελλα Ριζοβουνίου (Πολύζος – Παντελάτος – Μπάτζιος)
Απόλλων Αρτεσιανού – Ακαδημία Ορφέας (Πανόσαφος – Καλυβιώτης – Γεωργίου)
Α.Ο Άρνης – Ολυμπιακός Παλ/σιου (Μαριολάς Αχ. – Κατέρης – Κουκουράβα)
Αίας Καρποχωρίου – Α.Σ Ενιππέας (Μπλιτσογιάννης – Παλούκης - Μαλάι)

Σημείωση: Με πορτοκαλί χρώμα οι αλλαγές διαιτητών από την Επιτροπή Διαιτησίας

Τελευταια αρθρα απο τον/την

επιστροφή στην κορυφή