Οι διαιτητές των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΚ (18-19/5)
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
Τους διαιτητές των αγώνων για το προσεχές Σαββατοκύριακο (18 και 19 Μαΐου) γνωστοποίησε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΚ.
Αναλυτικά:
Α΄ Ερασιτεχνική ( PLAY-OFF ) - Σάββατο 18/5 στις 17:00
Ατρόμ Παλαμά - Δόξα Μητρόπολης Τακόπουλος-Βογιατζής-Τίκας Δ.Χ-4ος Δημάκης, Παρατηρητής διαιτησίας Στάθης Ανδρέα , Παρατηρητής αγώνα Κρανής Γεώργιος
Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Αστέρας Βαφειάδης-Διπλάρης-Στεφανής-4ος Γκουντέλας, Παρατηρητής διαιτησίας Κοφίτσας Μάνθος, Παρατηρητής αγώνα Νταουτάς Γεώργιος
Α1΄ Ερασιτεχνική ( PLAY-OUT ) - Σάββατο 18/5 στις 17:00
Α.Ε Λεονταρίου – Ν.Ν Καμινάδων Κυρίτσης-Πολύζος-Μαργιολάς, Παρατηρητής αγώνα Ζαρχανής Σωτήριος
Α.Ε Καππαδοκικού – Π.Ο Παλαμαική Κουκουζέλης-Κανιούρας-Παπαλίτσας, Παρατηρητής αγώνα Μπρούτζος Παναγιώτης
Α1΄ Ερασιτεχνική ( PLAY-OFF ) - Σάββατο 18/5 στις 17:00
ΠΟΜ Θεσσαλικός – Αστέρας Δασοχωρίου Κλησιάρχης-Γκούζας Φ-Κουτρομάνος, Παρατηρητής αγώνα Μπουντούρης `Αγγελος
Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ο Φύλλου Φούκης-Μανώλης-Καλογριανίτης, Παρατηρητής αγώνα Μπετζούνης Σπύρος
Α1΄ Ερασιτεχνική ( PLAY-OUT ) - Σάββατο 18/5 στις 17:00
Ολυμπιακός Παλ/σιου - Αετός Καλλιφωνίου Μπεκιάρης-Κουκούλη-Μαλλιώρας, Παρατηρητής αγώνα Σφήκας Αλέξανδρος
Πρωτάθλημα Κ-16 - Σάββατο 18/5 στις 11:00
Ηρακλής Παλαμά - Π.Α Σοφάδων Καλογρίτσας
Α.Ε Μουζακίου - Α.Ο Καρδίτσας ( 17:00 ) Μπακοδήμος
Α.Σ Πλαστήρας - Εθνικός Καρδίτσας Γιαννής
Β΄ Ερασιτεχνική ( PLAY-OFF ) - Κυριακή 19/5 στις 17.00
1ος όμιλος
Ηρακλής Παλαμά - Αστήρ Βλοχού Στεφανής-Τζέλλος Χ-Δημάκης, Παρατηρητής αγώνα Κυρίτσης Θωμάς
Α.Σ Ενιππέας - Π.Α Σοφάδων Μαργιολάς-Κανιούρας-Παπαλίτσας, Παρατηρητής αγώνα Μπουντούρης `Αγγελος
2ος όμιλος
Α.Σ Πλαστήρας - Εθνικός Καρδίτσας Γκουντέλας-Βογιατζής-Κουκούλη, Παρατηρητής αγώνα Μπετζούνης Σπύρος
Α.Ο Μαγούλα – Α.Σ Αργιθέα Μίσσας-Διπλάρης-Τίκας Δ.Χ, Παρατηρητής αγώνα Παλάντζας Θωμάς
Πρωτάθλημα Κ-16 - Κυριακή 19/5 στις 11:00
Α.Σ Αναγέννηση – Α.Ε Λεονταρίου Καλογρίτσας
Πρωτάθλημα Κ-16 - Κυριακή 19/5 στις 18:00
Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Ο Αστέρας (Γηπ: Ταυρωπού) Σακκάς