Το πρόγραμμα των αγώνων στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα (6-10/4)
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
Το πρόγραμμα των αγώνων από 6 έως 10 Απριλίου γνωστοποίησε η ΕΠΣ Καρδίτσας την Τετάρτη 3 Απριλίου.
Αναλυτικά:
Α΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 6-4-2019 και ώρα 16:00
Α.Σ Σώκρατες – Α.Ο Κρανέας
Ηρακλής Σοφάδων – Π.Ο Παλαμαική
Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ε Λεονταρίου(Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Α.Ο Ταυρωπός – Νέα Νίκη Καμινάδων
Α.Σ Διγενής – ΑΟΚ Πάμισσος
Δόξα Μητρόπολης – Α.Ο Αστέρας(15:30)
Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Μυρίνη
Α.Ο Αγναντερού – Α.Ε Καππαδοκικού
Α1΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 6-4-2019 και ώρα 16:00
Α.Ο Προδρομιακός – Α.Σ Ήφαιστος
Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Αετός Αγίου Θεοδώρου
Αίας Μαραθέας – Α.Ε Καρποχωρίου
ΠΟΜ Θεσσαλικός – Άρης Καρδίτσας
ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Ολυμπιακός Παλ/σιου
Α.Ο Φύλλου – Αετός Καλλιφωνίου
Α.Ε Μουζακίου – Α.Ο Μαυραική
Πρωτάθλημα Κ-16 - Σάββατο 6-4-2019 και ώρα 11:00
Α.Σ Πλαστήρας - Απόλλων Μακρυχωρίου
Α.Σ Αναγέννηση – Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ε Μουζακίου
Εθνικός Καρδίτσας – Ηρακλής Παλαμά
Α.Ο Αστέρας - Ακαδημία Πανελλήνιος
Ο αγώνας του Πρωταθλήματος Κ-16 Α.Ο Καρδίτσας – Π.Α Σοφάδων ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ και θα διεξαχθεί σε ημερομηνία που θα ανακοινώσει η διοργανώτρια αρχή
Β΄ Ερασιτεχνική - Κυριακή 7-4-2019 και ώρα 16:00
1ος όμιλος
Άρης Αγίας Παρασκευής – Εθνικός Κέδρου
Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Ηρακλής Παλαμά
Ερμής Μαυραχάδων – Α.Ε Μενελαίδα
Α.Σ Ενιππέας – Π.Α Σοφάδων
Α.Ο Άρνης -Αστήρ Βλοχού
2ος όμιλος
Α.Ο Μαγούλα - Ακαδημία Ελπίδες
Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Α.Σ Νεφέλη
Α.Σ Πλαστήρας - Α.Ο Αστροναύτης
Ατρόμητος Γεωργικού - Ηρακλής Καρδ/λας
ΑΣΜ Καραισκάκης - Α.Ε Λαζαρίνα
Εθνικός Καρδίτσας – Α.Σ Αργιθέα
Γ΄ Ερασιτεχνική - Κυριακή 7-4-2019 και ώρα 16:00
Ακαδημία Ορφέας - Α.Σ Κρόνος(γηπ: Καλλιθήρου)
Απόλλων Αρτεσιανού – Α.Ο Μελισσοχωρίου
Α.Ο Ζαιμίου - Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα
Αίας Καρποχωρίου – Α.Ο Φράγκου
Κ-14(1ος όμιλος) - Κυριακή 7-4-2019 και ώρα 11:00
Ακαδημία Πανελλήνιος – Π.Α Σοφάδων
Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Α.Ο Καρδίτσας
Α.Σ Αναγέννηση – Α.Σ Ασκληπιός
Κ-14(2ος όμιλος) - Κυριακή 7-4-2019 και ώρα 11:00
Α.Ο Σελλάνων – Ακαδημία Ταυρωπού Ο Φωστήρας
Α.Ο Αστέρας - Α.Σ Διγενής
Α.Σ Πλαστήρας - Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού
Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ε Μουζακίου
Α΄ Ερασιτεχνική (εξ΄αναβολής) -Τρίτη 9-4-2019 και ώρα 16:00
Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Ταυρωπός
Β΄Ερασιτεχνική(1ος όμιλος) - Τετάρτη 10-4-2019 και ώρα 16:00
Α.Ο Ν. Μοναστηρίου - Άρης Αγίας Παρασκευής
Εθνικός Κέδρου – Ατρόμητος Πτελοπούλας
Ηρακλής Παλαμά – Ερμής Μαυραχάδων
Π.Α Σοφάδων – Α.Ο Άρνης
Αστήρ Βλοχού – Ακαδημία Πανελλήνιος
Πρωτάθλημα Κ-16(εξ΄αναβολής) - Τετάρτη 10-4-2019 και ώρα 16:30
Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ε Λεονταρίου