Σάββατο, 25 Αυγούστου 2018
19:15 Παναιτωλικός 1 : 2 Ατρόμητος Αθ.
19:15
19:15 ΠΑΟΚ 1 : 0 Αστέρας Τρ.
19:15
21:30 ΑΕΚ 2 : 0 ΠΑΣ Γιάννινα
21:30
21:30 Απόλλων Σμ. 0 : 1 ΑΕΛ
21:30
Κυριακή, 26 Αυγούστου 2018
19:15 Πανιώνιος 2 : 2 ΟΦΗ
19:15
19:15 Ξάνθη 0 : 1 ΠΑΟ
19:15
21:30 Ολυμπιακός 1 : 0 Λεβαδειακός
21:30
Δευτέρα, 27 Αυγούστου 2018
21:30 Λαμία 0 : 3 Άρης
21:30
Σάββατο, 1 Σεπτεμβρίου 2018
19:15 ΠΑΟ 3 : 1 Λαμία
19:15
21:30 Ατρόμητος Αθ. 0 : 0 Ξάνθη
21:30
21:30 Αστέρας Τρ. 0 : 1 ΑΕΚ
21:30
Κυριακή, 2 Σεπτεμβρίου 2018
19:15 Άρης 2 : 0 ΑΕΛ
19:15
21:30 Πανιώνιος 0 : 1 ΠΑΟΚ
21:30
21:30 Ολυμπιακός 5 : 0 ΠΑΣ Γιάννινα
21:30
Δευτέρα, 3 Σεπτεμβρίου 2018
21:30 Παναιτωλικός 2 : 1 ΟΦΗ
21:30
21:30 Λεβαδειακός 1 : 0 Απόλλων Σμ.
21:30
Σάββατο, 15 Σεπτεμβρίου 2018
18:15 ΟΦΗ 1 : 3 ΠΑΟΚ
18:15
19:30 Απόλλων Σμ. 1 : 2 ΠΑΣ Γιάννινα
19:30
20:30 ΑΕΚ 4 : 0 Πανιώνιος
20:30
Κυριακή, 16 Σεπτεμβρίου 2018
17:00 Ξάνθη 1 : 1 Παναιτωλικός
17:00
18:15 ΑΕΛ 1 : 3 ΠΑΟ
18:15
20:00 Ατρόμητος Αθ. 1 : 0 Λαμία
20:00
20:30 Ολυμπιακός 2 : 1 Αστέρας Τρ.
20:30
Δευτέρα, 17 Σεπτεμβρίου 2018
19:00 Άρης 2 : 0 Λεβαδειακός
19:00
Σάββατο, 22 Σεπτεμβρίου 2018
16:00 Αγναντερό 0 : 0 Δόξα Μητρόπολης
16:00
16:00 Καππαδοκικό 4 : 3 Διγενής
16:00
16:00 Μυρίνη 2 : 3 Ταυρωπός
16:00
16:00 Αστέρας 2 : 1 ΑΟΚ
16:00
16:00 Νίκη Καμινάδων 1 : 5 Κρανιά
16:00
16:00 Παλαμαϊκή 1 : 2 Λεοντάρι
16:00
16:00 Προδρομιακός 2 : 1 Φύλλο
16:00
16:00 Μουζάκι 2 : 0 Αργεντινή Καρδίτσας
16:00
16:00 Μαυραϊκή 3 : 1 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
16:00
16:00 Αετός Καλλιφωνίου 0 : 0 Θεσσαλικός Ματ/γκας
16:00
16:00 Ολυμπιακός Παλ/σίου 0 : 1 Αίας Μαραθέας
16:00
16:00 Άρης Φίλιας 1 : 2 Δασοχώρι
16:00
16:00 Άρης Καρδίτσας 1 : 0 Ήφαιστος
16:00
16:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 1 : 1 Καρποχώρι
16:00
18:15 Αστέρας Τρ. 2 : 0 Απόλλων Σμ.
18:15
19:00 Ατρόμητος Αθ. 2 : 0 ΑΕΛ
19:00
20:30 ΠΑΣ Γιάννινα 1 : 0 Άρης
20:30
Κυριακή, 23 Σεπτεμβρίου 2018
16:00 Ξάνθη 3 : 0 ΟΦΗ
16:00
16:00 Σώκρατες 0 : 0 Ατρόμητος Παλαμά
16:00
16:00 ΑΟΚ Πάμισος 0 : 3 Ηρακλής Σοφάδων
16:00
19:00 ΠΑΟ 3 : 0 Λεβαδειακός
19:00
20:30 ΠΑΟΚ 2 : 0 ΑΕΚ
20:30
Δευτέρα, 24 Σεπτεμβρίου 2018
19:00 Παναιτωλικός 2 : 2 Λαμία
19:00
19:30 Πανιώνιος 0 : 1 Ολυμπιακός
19:30
Παρασκευή, 28 Σεπτεμβρίου 2018
16:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 2 : 3 Ολυμπιακός Παλ/σίου
16:00
Σάββατο, 29 Σεπτεμβρίου 2018
16:00 Ατρόμητος Παλαμά 4 : 0 Καππαδοκικό
16:00
16:00 Δόξα Μητρόπολης 1 : 0 Μυρίνη
16:00
16:00 Διγενής 0 : 5 Αστέρας
16:00
16:00 Ταυρωπός 3 : 0 ΑΟΚ Πάμισος
16:00
16:00 ΑΟΚ 2 : 0 Νίκη Καμινάδων
16:00
16:00 Ηρακλής Σοφάδων 4 : 0 Λεοντάρι
16:00
16:00 Κρανιά 2 : 1 Παλαμαϊκή
16:00
16:00 Μουζάκι 3 : 1 Προδρομιακός
16:00
16:00 Φύλλο 0 : 3 Μαυραϊκή
16:00
16:00 Αργεντινή Καρδίτσας 1 : 2 Αετός Καλλιφωνίου
16:00
16:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 1 : 1 Άρης Φίλιας
16:00
16:00 Αίας Μαραθέας 3 : 2 Άρης Καρδίτσας
16:00
16:00 Δασοχώρι 1 : 0 Καρποχώρι
16:00
16:00 Ήφαιστος 1 : 1 Αετός Αγίου Θεοδώρου
16:00
18:15 ΑΕΛ 1 : 0 Παναιτωλικός
18:15
19:00 ΠΑΟ 2 : 1 ΠΑΣ Γιάννινα
19:00
20:30 ΟΦΗ 0 : 3 ΑΕΚ
20:30
Κυριακή, 30 Σεπτεμβρίου 2018
16:00 Απόλλων Σμ. 0 : 2 Πανιώνιος
16:00
16:00 Αγναντερό 3 : 1 Σώκρατες
16:00
16:00 Άρης Αγ. Παρασκευής 2 : 2 Άρνη
16:00
16:00 Πανελλήνιος 1 : 1 Ενιππέας
16:00
16:00 Π.Α. Σοφάδων 1 : 2 Ερμής Μαυραχάδων
16:00
16:00 Μενελαΐδα 1 : 1 Ατρόμητος Πτελοπούλας
16:00
16:00 Κυψέλη 0 : 4 Νέο Μοναστήρι
16:00
16:00 Ηρακλής Παλαμά 0 : 1 Κέδρος
16:00
16:00 Α.Ο. Σελλάνων 2 : 0 Στυλίδα
16:00
16:00 Αχιλλέας Νεοκ. 2 : 1 Φωκικός
16:00
16:00 Νίκη Βόλου 5 : 0 Θησέας Αγριάς
16:00
16:00 Γ.Σ. Αλμυρού 2 : 1 Αναγέννηση Καρδίτσας
16:00
16:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 1 : 0 Πιερικός
16:00
16:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 : 2 Ολυμπιακός Βόλου
16:00
16:00 Αστέρας Ιτέας 0 : 2 Μετέωρα
16:00
18:15 Λεβαδειακός 0 : 2 Ατρόμητος Αθ.
18:15
19:00 Άρης 2 : 0 Αστέρας Τρ.
19:00
20:30 Ολυμπιακός 0 : 1 ΠΑΟΚ
20:30
Δευτέρα, 1 Οκτωβρίου 2018
19:00 Λαμία 0 : 0 Ξάνθη
19:00
Σάββατο, 6 Οκτωβρίου 2018
13:00 Εθνικός Π. 69 : 85 Ιπποκράτης
13:00
16:00 Σώκρατες 3 : 2 Καππαδοκικό
16:00
16:00 Μυρίνη 3 : 0 Αγναντερό
16:00
16:00 Αστέρας 0 : 0 Ατρόμητος Παλαμά
16:00
16:00 ΑΟΚ Πάμισος 1 : 1 Δόξα Μητρόπολης
16:00
16:00 Νίκη Καμινάδων 0 : 0 Διγενής
16:00
16:00 Λεοντάρι 1 : 1 Ταυρωπός
16:00
16:00 Παλαμαϊκή 1 : 4 ΑΟΚ
16:00
16:00 Ηρακλής Σοφάδων 5 : 0 Κρανιά
16:00
16:00 Προδρομιακός 2 : 4 Μαυραϊκή
16:00
16:00 Αετός Καλλιφωνίου 4 : 4 Μουζάκι
16:00
16:00 Ολυμπιακός Παλ/σίου 0 : 2 Φύλλο
16:00
16:00 Άρης Φίλιας 0 : 0 Αργεντινή Καρδίτσας
16:00
16:00 Άρης Καρδίτσας 4 : 2 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
16:00
16:00 Καρποχώρι 1 : 2 Θεσσαλικός Ματ/γκας
16:00
16:00 Δασοχώρι 1 : 1 Ήφαιστος
16:00
16:00 Ακαδημία Ελπίδες 0 : 8 Αργιθέα
16:00
16:00 Στυλίδα 1 : 4 Νίκη Βόλου
16:00
17:00 Καστοριά Α.Σ. 73 : 65 Χαρ. Τρικούπης
17:00
17:00 Απόλλων Πάτρας 74 : 81 Ιωνικός Νίκαιας
17:00
17:00 Μαρούσι 82 : 70 Καβάλα Ε.Κ.
17:00
17:00 Α.Σ. Καρδίτσας 78 : 77 Κόροιβος Α.Σ.Α.
17:00
17:00 Ψυχικό 58 : 76 Ηρακλής Θ.
17:00
17:00 Αμύντας 81 : 86 Διαγόρας Δρυοπ.
17:00
18:00 ΧΑΝΘ 3 : 0 Σ.Φ.Κ. Πιερικός
18:00
18:00 Άθλος Ορεστιάδας 3 : 1 Μακεδονικός
18:00
18:15 Πανιώνιος 1 : 0 Άρης
18:15
19:00 Παναιτωλικός 2 : 1 Λεβαδειακός
19:00
19:00 Α.Ο. Σερρών 0 : 3 Ελπίδα Αμπελοκήπων
19:00
19:00 Νέστωρ Θεσ/νίκης 1 : 3 Πήγασος Πολίχνης
19:00
20:00 Νίκη Αιγινίου 1 : 3 Α.Ε.Ν. Πανοράματος
20:00
20:30 Αστέρας Τρ. 1 : 1 ΠΑΟ
20:30
Κυριακή, 7 Οκτωβρίου 2018
15:00 Ατρόμητος (Γ) 0 : 1 ΠΑΟΚ (Γ)
15:00
16:00 Λαμία 1 : 1 ΟΦΗ
16:00
16:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 3 : 0 Αίας Μαραθέας
16:00
16:00 Αστέρας Βλοχού 0 : 1 Άρης Αγ. Παρασκευής
16:00
16:00 Άρνη 4 : 3 Πανελλήνιος
16:00
16:00 Ενιππέας 3 : 0 Μενελαΐδα
16:00
16:00 Ερμής Μαυραχάδων 5 : 2 Κυψέλη
16:00
16:00 Ατρόμητος Πτελοπούλας 1 : 0 Ηρακλής Παλαμά
16:00
16:00 Νέο Μοναστήρι 2 : 3 Κέδρος
16:00
16:00 Εθνικός Καρδίτσας 5 : 2 Λαζαρίνα
16:00
16:00 Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου 1 : 3 Ηρακλής Καρδ/λας
16:00
16:00 Ατρόμητος Γεωργικού 2 : 1 Αστροναύτης Γελάνθης
16:00
16:00 Πλαστήρας 0 : 2 Νεφέλη Καλλιθήρου
16:00
16:00 ΑΠΟΚ 0 : 6 Μαγούλα
16:00
16:00 Κρόνος 0 : 1 Φράγκο
16:00
16:00 Αίας Καρποχωρίου 3 : 1 Βαγγ. Κουσιάντζα
16:00
16:00 Α.Ο. Ζαϊμίου 2 : 0 Μελισσοχώρι
16:00
16:00 Απόλλων Αρτεσιανού 3 : 0 Μορφοβούνι
16:00
16:00 Θύελλα Νεοχωρίου 3 : 0 Άγιος Νέστωρ
16:00
16:00 Θεσσαλικός Γοργ/τών 1 : 0 Ακαδημία Ορφέας
16:00
16:00 Αχιλλέας Νεοκ. 0 : 1 Α.Ο. Σελλάνων
16:00
16:00 Φωκικός 0 : 0 Γ.Σ. Αλμυρού
16:00
16:00 Θησέας Αγριάς 2 : 1 Απόλλων Μακρυχωρίου
16:00
16:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 : 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
16:00
16:00 Πιερικός 2 : 2 Αστέρας Ιτέας
16:00
16:00 Ολυμπιακός Βόλου 2 : 0 Μετέωρα
16:00
16:00 Λάρισα 1 : 0 Αγία Παρασκευή
16:00
16:00 Προοδευτική Περ. 0 : 0 Ελπίδες Καρδίτσας
16:00
16:00 Πανσερραϊκή 2 : 0 Εργοτέλης (Γ)
16:00
16:00 Οδ. Γλυφάδας 0 : 0 Τρίκαλα 2011
16:00
18:00 Αναγέννηση Άρτας 2 : 3 ΣΠΑΚ
18:00
18:15 ΠΑΟΚ 2 : 0 Απόλλων Σμ.
18:15
19:00 Ατρόμητος Αθ. 1 : 0 ΠΑΣ Γιάννινα
19:00
20:30 ΑΕΚ 1 : 1 Ολυμπιακός
20:30
Δευτέρα, 8 Οκτωβρίου 2018
19:00 Ξάνθη 1 : 0 ΑΕΛ
19:00
Τετάρτη, 10 Οκτωβρίου 2018
17:00 Ευρώπη Πευκοχωρίου 76 : 73 Ερμής Αγιάς
17:00
Σάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018
16:00 Μυρίνη 1 : 2 Σώκρατες
16:00
16:00 Καππαδοκικό 1 : 5 Αστέρας
16:00
16:00 Αγναντερό 3 : 0 ΑΟΚ Πάμισος
16:00
16:00 Ατρόμητος Παλαμά 5 : 1 Νίκη Καμινάδων
16:00
16:00 Δόξα Μητρόπολης 6 : 1 Λεοντάρι
16:00
16:00 Διγενής 2 : 1 Παλαμαϊκή
16:00
16:00 Ταυρωπός 0 : 1 Κρανιά
16:00
16:00 ΑΟΚ 1 : 0 Ηρακλής Σοφάδων
16:00
16:00 Αετός Καλλιφωνίου 2 : 5 Προδρομιακός
16:00
16:00 Μαυραϊκή 7 : 0 Ολυμπιακός Παλ/σίου
16:00
16:00 Μουζάκι 2 : 2 Άρης Φίλιας
16:00
16:00 Φύλλο 2 : 0 Άρης Καρδίτσας
16:00
16:00 Αργεντινή Καρδίτσας 1 : 3 Καρποχώρι
16:00
16:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 2 : 2 Ήφαιστος
16:00
16:00 Αίας Μαραθέας 0 : 4 Δασοχώρι
16:00
16:00 Ηρακλής Παλαμά 1 : 1 Ενιππέας
16:00
16:00 Ολυμπιακός Βόλου 5 : 1 Πιερικός
16:00
17:00 Χαρ. Τρικούπης 72 : 48 Ευρώπη Πευκοχωρίου
17:00
17:00 Ιωνικός Νίκαιας 72 : 62 Καστοριά Α.Σ.
17:00
17:00 Καβάλα Ε.Κ. 96 : 74 Απόλλων Πάτρας
17:00
17:00 Κόροιβος Α.Σ.Α. 86 : 72 Μαρούσι
17:00
17:00 Ιπποκράτης 85 : 83 Ψυχικό
17:00
17:00 Διαγόρας Δρυοπ. 86 : 60 Εθνικός Π.
17:00
17:00 Ερμής Αγιάς 75 : 74 Αμύντας
17:00
18:00 Ηρακλής Θ. 79 : 68 Α.Σ. Καρδίτσας
18:00
18:00 Σ.Φ.Κ. Πιερικός 3 : 0 Α.Ο. Σερρών
18:00
18:00 Πήγασος Πολίχνης 3 : 0 Άθλος Ορεστιάδας
18:00
18:00 Απόλλων Καλαμαριάς 0 : 3 Μακεδονικός
18:00
18:30 Α.Ε.Ν. Πανοράματος 0 : 3 ΧΑΝΘ
18:30
18:30 Ελπίδα Αμπελοκήπων 3 : 0 Νέστωρ Θεσ/νίκης
18:30
19:00 ΣΠΑΚ 3 : 0 Νίκη Αιγινίου
19:00
Κυριακή, 14 Οκτωβρίου 2018
16:00 Άρης Αγ. Παρασκευής 2 : 3 Πανελλήνιος
16:00
16:00 Π.Α. Σοφάδων 2 : 0 Αστέρας Βλοχού
16:00
16:00 Μενελαΐδα 2 : 1 Άρνη
16:00
16:00 Κέδρος 0 : 3 Ερμής Μαυραχάδων
16:00
16:00 Νέο Μοναστήρι 3 : 1 Ατρόμητος Πτελοπούλας
16:00
16:00 Εθνικός Καρδίτσας 8 : 0 Ακαδημία Ελπίδες
16:00
16:00 Αργιθέα 2 : 1 Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
16:00
16:00 Λαζαρίνα 1 : 1 Ατρόμητος Γεωργικού
16:00
16:00 Ηρακλής Καρδ/λας 2 : 0 Πλαστήρας
16:00
16:00 Αστροναύτης Γελάνθης 2 : 2 ΑΠΟΚ
16:00
16:00 Μαγούλα 1 : 2 Νεφέλη Καλλιθήρου
16:00
16:00 Αίας Καρποχωρίου 3 : 0 Κρόνος
16:00
16:00 Φράγκο 2 : 0 Α.Ο. Ζαϊμίου
16:00
16:00 Βαγγ. Κουσιάντζα 3 : 0 Απόλλων Αρτεσιανού
16:00
16:00 Μελισσοχώρι 2 : 0 Θύελλα Νεοχωρίου
16:00
16:00 Μορφοβούνι 0 : 3 Θεσσαλικός Γοργ/τών
16:00
16:00 Ακαδημία Ορφέας 3 : 0 Άγιος Νέστωρ
16:00
16:00 Α.Ο. Σελλάνων 1 : 1 Νίκη Βόλου
16:00
16:00 Γ.Σ. Αλμυρού 1 : 1 Αχιλλέας Νεοκ.
16:00
16:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 1 : 2 Στυλίδα
16:00
16:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 : 1 Φωκικός
16:00
16:00 Αστέρας Ιτέας 1 : 0 Θησέας Αγριάς
16:00
16:00 Μετέωρα 5 : 0 Αναγέννηση Καρδίτσας
16:00
17:00 Α.Ο. Καλαμπάκας 63 : 69 Δόξα Λευκάδας
17:00
17:00 Μελίκη 88 : 76 Νικόπολη Πρέβεζας
17:00
17:00 Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων 67 : 84 Γιάννενα Π.Α.Σ.
17:00
17:00 Τιτάνες Παλαμά 84 : 77 Εύαθλος Μακ.
17:00
17:00 Πρωτέας Γρεβενών 90 : 86 Ευάγ. Μαντουλίδης
17:00
17:00 Ίκαροι Τρικάλων 85 : 66 Ολ. Βόλου Α.Σ.
17:00
Τετάρτη, 17 Οκτωβρίου 2018
16:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 0 Αετός Αγίου Θεοδώρου
16:00
Σάββατο, 20 Οκτωβρίου 2018
15:30 Σώκρατες 1 : 1 Αστέρας
15:30
16:00 ΠΑΟ 1 : 0 Πανιώνιος
16:00
16:00 ΑΟΚ Πάμισος 0 : 0 Μυρίνη
16:00
16:00 Νίκη Καμινάδων 3 : 0 Καππαδοκικό
16:00
16:00 Λεοντάρι 2 : 3 Αγναντερό
16:00
16:00 Παλαμαϊκή 1 : 2 Ατρόμητος Παλαμά
16:00
16:00 Κρανιά 0 : 3 Δόξα Μητρόπολης
16:00
16:00 Ηρακλής Σοφάδων 2 : 0 Διγενής
16:00
16:00 Ταυρωπός 1 : 1 ΑΟΚ
16:00
16:00 Προδρομιακός 3 : 2 Ολυμπιακός Παλ/σίου
16:00
16:00 Άρης Φίλιας 1 : 0 Αετός Καλλιφωνίου
16:00
16:00 Άρης Καρδίτσας 3 : 2 Μαυραϊκή
16:00
16:00 Καρποχώρι 3 : 2 Μουζάκι
16:00
16:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 1 : 0 Φύλλο
16:00
16:00 Ήφαιστος 4 : 0 Αργεντινή Καρδίτσας
16:00
16:00 Δασοχώρι 2 : 1 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
16:00
16:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 4 : 1 Αίας Μαραθέας
16:00
17:00 Ευρώπη Πευκοχωρίου 69 : 84 Ιωνικός Νίκαιας
17:00
17:00 Καστοριά Α.Σ. 82 : 62 Καβάλα Ε.Κ.
17:00
17:00 Απόλλων Πάτρας 63 : 64 Κόροιβος Α.Σ.Α.
17:00
17:00 Μαρούσι 100 : 91 Ηρακλής Θ.
17:00
17:00 Α.Σ. Καρδίτσας 82 : 65 Ιπποκράτης
17:00
17:00 Ψυχικό 69 : 66 Διαγόρας Δρυοπ.
17:00
17:00 Εθνικός Π. 66 : 79 Αμύντας
17:00
17:00 Ερμής Αγιάς 98 : 76 Χαρ. Τρικούπης
17:00
17:00 Μακεδονικός 0 : 3 Πήγασος Πολίχνης
17:00
18:00 ΧΑΝΘ 3 : 1 ΣΠΑΚ
18:00
18:00 Άθλος Ορεστιάδας 2 : 3 Ελπίδα Αμπελοκήπων
18:00
18:00 Αστέρας Λάρισας 87 : 73 Γ.Σ. Νίκαιας
18:00
18:00 Γ.Σ. Αμπελώνα 124 : 45 Γ.Σ. Μουζακίου
18:00
18:00 Γόμφοι 58 : 62 Δαναοί Τρικάλων
18:00
18:00 Γ.Σ. Σοφάδες 89 : 54 Γ.Σ. Ελασσόνας
18:00
18:15 ΠΑΣ Γιάννινα 0 : 2 Παναιτωλικός
18:15
19:00 Απόλλων Σμ. 0 : 2 ΑΕΚ
19:00
19:00 Α.Ο. Σερρών 0 : 3 Α.Ε.Ν. Πανοράματος
19:00
19:00 Νέστωρ Θεσ/νίκης 3 : 1 Σ.Φ.Κ. Πιερικός
19:00
20:30 ΑΕΛ 1 : 2 Λαμία
20:30
Κυριακή, 21 Οκτωβρίου 2018
13:30 Τρίκαλα 2011 1 : 0 Εργοτέλης (Γ)
13:30
16:00 Π.Α. Σοφάδων 1 : 1 Άρης Αγ. Παρασκευής
16:00
16:00 Πανελλήνιος 1 : 0 Μενελαΐδα
16:00
16:00 Αστέρας Βλοχού 3 : 0 Κυψέλη
16:00
16:00 Άρνη 0 : 2 Ηρακλής Παλαμά
16:00
16:00 Ενιππέας 1 : 2 Νέο Μοναστήρι
16:00
16:00 Ερμής Μαυραχάδων 3 : 2 Ατρόμητος Πτελοπούλας
16:00
16:00 Ακαδημία Ελπίδες 1 : 4 Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
16:00
16:00 Ατρόμητος Γεωργικού 1 : 3 Εθνικός Καρδίτσας
16:00
16:00 Πλαστήρας 1 : 2 Αργιθέα
16:00
16:00 ΑΠΟΚ 3 : 7 Λαζαρίνα
16:00
16:00 Μαγούλα 1 : 1 Ηρακλής Καρδ/λας
16:00
16:00 Νεφέλη Καλλιθήρου 2 : 1 Αστροναύτης Γελάνθης
16:00
16:00 Κρόνος 1 : 4 Α.Ο. Ζαϊμίου
16:00
16:00 Απόλλων Αρτεσιανού 0 : 3 Αίας Καρποχωρίου
16:00
16:00 Θύελλα Νεοχωρίου 2 : 4 Φράγκο
16:00
16:00 Θεσσαλικός Γοργ/τών 2 : 1 Βαγγ. Κουσιάντζα
16:00
16:00 Ακαδημία Ορφέας 4 : 1 Μελισσοχώρι
16:00
16:00 Άγιος Νέστωρ 0 : 3 Μορφοβούνι
16:00
16:00 Γ.Σ. Αλμυρού 2 : 1 Α.Ο. Σελλάνων
16:00
16:00 Νίκη Βόλου 1 : 0 Απόλλων Μακρυχωρίου
16:00
16:00 Αχιλλέας Νεοκ. 1 : 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
16:00
16:00 Στυλίδα 0 : 0 Αστέρας Ιτέας
16:00
16:00 Φωκικός 0 : 2 Μετέωρα
16:00
16:00 Θησέας Αγριάς 0 : 2 Ολυμπιακός Βόλου
16:00
16:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 : 2 Πιερικός
16:00
16:00 Άρης (Γ) 4 : 0 Λάρισα
16:00
16:00 Αγία Παρασκευή 1 : 0 Ατρόμητος (Γ)
16:00
16:00 ΠΑΟΚ (Γ) 7 : 0 Πανσερραϊκή
16:00
16:00 Ελπίδες Καρδίτσας 0 : 0 Οδ. Γλυφάδας
16:00
17:00 Δόξα Λευκάδας 74 : 59 Α.Ο.Κ. Βέροιας
17:00
17:00 Νικόπολη Πρέβεζας 71 : 55 Α.Ο. Καλαμπάκας
17:00
17:00 Γιάννενα Π.Α.Σ. 72 : 71 Μελίκη
17:00
17:00 Εύαθλος Μακ. 74 : 77 Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων
17:00
17:00 Ευάγ. Μαντουλίδης 83 : 61 Τιτάνες Παλαμά
17:00
17:00 Ολ. Βόλου Α.Σ. 61 : 64 Πρωτέας Γρεβενών
17:00
18:00 Αναγέννηση Άρτας 3 : 2 Απόλλων Καλαμαριάς
18:00
18:00 Αναγ. Καρδίτσας 93 : 74 Φοίβος
18:00
18:15 Λεβαδειακός 1 : 2 Ξάνθη
18:15
19:00 Άρης 1 : 2 ΠΑΟΚ
19:00
19:30 Α.Ε. Λάρισας 69 : 45 Φαλώρεια
19:30
20:30 ΟΦΗ 1 : 0 Ολυμπιακός
20:30
Δευτέρα, 22 Οκτωβρίου 2018
19:00 Ατρόμητος Αθ. 3 : 2 Αστέρας Τρ.
19:00
Σάββατο, 27 Οκτωβρίου 2018
15:00 Α.Ο. Σελλάνων 0 : 1 Απόλλων Μακρυχωρίου
15:00
15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 : 3 Γ.Σ. Αλμυρού
15:00
15:00 Αστέρας Ιτέας 0 : 1 Νίκη Βόλου
15:00
15:00 Μετέωρα 1 : 0 Αχιλλέας Νεοκ.
15:00
15:00 Ολυμπιακός Βόλου 4 : 0 Στυλίδα
15:00
15:00 Πιερικός 0 : 1 Φωκικός
15:00

Ειδησεογραφία

Ειδήσεις ανά Δήμο

Αθλητισμός

Κεντρική Ελλάδα

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΜΑΣ

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ