Σάββατο, 22 Σεπτεμβρίου 2018
16:00 Προδρομιακός 2 : 1 Φύλλο
16:00
16:00 Μουζάκι 2 : 0 Αργεντινή Καρδίτσας
16:00
16:00 Μαυραϊκή 3 : 1 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
16:00
16:00 Αετός Καλλιφωνίου 0 : 0 Θεσσαλικός Ματ/γκας
16:00
16:00 Ολυμπιακός Παλ/σίου 0 : 1 Αίας Μαραθέας
16:00
16:00 Άρης Φίλιας 1 : 2 Δασοχώρι
16:00
16:00 Άρης Καρδίτσας 1 : 0 Ήφαιστος
16:00
16:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 1 : 1 Καρποχώρι
16:00
Παρασκευή, 28 Σεπτεμβρίου 2018
16:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 2 : 3 Ολυμπιακός Παλ/σίου
16:00
Σάββατο, 29 Σεπτεμβρίου 2018
16:00 Μουζάκι 3 : 1 Προδρομιακός
16:00
16:00 Φύλλο 0 : 3 Μαυραϊκή
16:00
16:00 Αργεντινή Καρδίτσας 1 : 2 Αετός Καλλιφωνίου
16:00
16:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 1 : 1 Άρης Φίλιας
16:00
16:00 Αίας Μαραθέας 3 : 2 Άρης Καρδίτσας
16:00
16:00 Δασοχώρι 1 : 0 Καρποχώρι
16:00
16:00 Ήφαιστος 1 : 1 Αετός Αγίου Θεοδώρου
16:00
Σάββατο, 6 Οκτωβρίου 2018
16:00 Προδρομιακός 2 : 4 Μαυραϊκή
16:00
16:00 Αετός Καλλιφωνίου 4 : 4 Μουζάκι
16:00
16:00 Ολυμπιακός Παλ/σίου 0 : 2 Φύλλο
16:00
16:00 Άρης Φίλιας 0 : 0 Αργεντινή Καρδίτσας
16:00
16:00 Άρης Καρδίτσας 4 : 2 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
16:00
16:00 Καρποχώρι 1 : 2 Θεσσαλικός Ματ/γκας
16:00
16:00 Δασοχώρι 1 : 1 Ήφαιστος
16:00
Κυριακή, 7 Οκτωβρίου 2018
16:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 3 : 0 Αίας Μαραθέας
16:00
Σάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018
16:00 Αετός Καλλιφωνίου 2 : 5 Προδρομιακός
16:00
16:00 Μαυραϊκή 7 : 0 Ολυμπιακός Παλ/σίου
16:00
16:00 Μουζάκι 2 : 2 Άρης Φίλιας
16:00
16:00 Φύλλο 2 : 0 Άρης Καρδίτσας
16:00
16:00 Αργεντινή Καρδίτσας 1 : 3 Καρποχώρι
16:00
16:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 2 : 2 Ήφαιστος
16:00
16:00 Αίας Μαραθέας 0 : 4 Δασοχώρι
16:00
Τετάρτη, 17 Οκτωβρίου 2018
16:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 0 Αετός Αγίου Θεοδώρου
16:00
Σάββατο, 20 Οκτωβρίου 2018
16:00 Προδρομιακός 3 : 2 Ολυμπιακός Παλ/σίου
16:00
16:00 Άρης Φίλιας 1 : 0 Αετός Καλλιφωνίου
16:00
16:00 Άρης Καρδίτσας 3 : 2 Μαυραϊκή
16:00
16:00 Καρποχώρι 3 : 2 Μουζάκι
16:00
16:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 1 : 0 Φύλλο
16:00
16:00 Ήφαιστος 4 : 0 Αργεντινή Καρδίτσας
16:00
16:00 Δασοχώρι 2 : 1 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
16:00
16:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 4 : 1 Αίας Μαραθέας
16:00
Σάββατο, 27 Οκτωβρίου 2018
16:00 Άρης Φίλιας 0 : 0 Προδρομιακός
16:00
16:00 Ολυμπιακός Παλ/σίου 0 : 4 Άρης Καρδίτσας
16:00
16:00 Αετός Καλλιφωνίου 0 : 2 Καρποχώρι
16:00
16:00 Μαυραϊκή 5 : 0 Αετός Αγίου Θεοδώρου
16:00
16:00 Μουζάκι 0 : 0 Ήφαιστος
16:00
16:00 Φύλλο 1 : 0 Δασοχώρι
16:00
16:00 Αργεντινή Καρδίτσας 1 : 1 Αίας Μαραθέας
16:00
16:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 2 : 1 Θεσσαλικός Ματ/γκας
16:00
Σάββατο, 3 Νοεμβρίου 2018
15:00 Προδρομιακός 0 : 0 Άρης Καρδίτσας
15:00
15:00 Καρποχώρι 3 : 0 Άρης Φίλιας
15:00
15:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 1 : 1 Ολυμπιακός Παλ/σίου
15:00
15:00 Ήφαιστος 1 : 0 Αετός Καλλιφωνίου
15:00
15:00 Δασοχώρι 1 : 2 Μαυραϊκή
15:00
15:00 Αίας Μαραθέας 2 : 1 Μουζάκι
15:00
15:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 0 : 1 Φύλλο
15:00
15:00 Αργεντινή Καρδίτσας 0 : 0 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:00
Σάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018
15:00 Καρποχώρι 1 : 0 Προδρομιακός
15:00
15:00 Άρης Καρδίτσας 1 : 1 Αετός Αγίου Θεοδώρου
15:00
15:00 Άρης Φίλιας 2 : 1 Ήφαιστος
15:00
15:00 Ολυμπιακός Παλ/σίου 1 : 3 Δασοχώρι
15:00
15:00 Αετός Καλλιφωνίου 1 : 4 Αίας Μαραθέας
15:00
15:00 Μαυραϊκή 2 : 1 Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:00
15:00 Μουζάκι 3 : 1 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:00
15:00 Φύλλο 5 : 1 Αργεντινή Καρδίτσας
15:00
Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018
15:00 Προδρομιακός 1 : 1 Αετός Αγίου Θεοδώρου
15:00
15:00 Ήφαιστος 4 : 2 Καρποχώρι
15:00
15:00 Δασοχώρι 2 : 2 Άρης Καρδίτσας
15:00
15:00 Αίας Μαραθέας 2 : 0 Άρης Φίλιας
15:00
15:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 2 : 1 Ολυμπιακός Παλ/σίου
15:00
15:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 3 : 2 Αετός Καλλιφωνίου
15:00
15:00 Αργεντινή Καρδίτσας 0 : 3 Μαυραϊκή
15:00
15:00 Φύλλο 3 : 1 Μουζάκι
15:00
Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018
15:00 Ήφαιστος 1 : 2 Προδρομιακός
15:00
15:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 2 : 6 Δασοχώρι
15:00
15:00 Καρποχώρι 1 : 1 Αίας Μαραθέας
15:00
15:00 Άρης Καρδίτσας 0 : 1 Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:00
15:00 Ολυμπιακός Παλ/σίου 0 : 2 Αργεντινή Καρδίτσας
15:00
15:00 Αετός Καλλιφωνίου 1 : 3 Φύλλο
15:00
15:00 Μαυραϊκή 6 : 0 Μουζάκι
15:00
Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018
15:00 Άρης Φίλιας 4 : 3 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:00
Σάββατο, 1 Δεκεμβρίου 2018
15:00 Προδρομιακός 1 : 1 Δασοχώρι
15:00
15:00 Αίας Μαραθέας 1 : 2 Ήφαιστος
15:00
15:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 3 : 1 Αετός Αγίου Θεοδώρου
15:00
15:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 0 Καρποχώρι
15:00
15:00 Αργεντινή Καρδίτσας 0 : 2 Άρης Καρδίτσας
15:00
15:00 Φύλλο 4 : 2 Άρης Φίλιας
15:00
15:00 Μουζάκι 6 : 2 Ολυμπιακός Παλ/σίου
15:00
15:00 Μαυραϊκή 1 : 0 Αετός Καλλιφωνίου
15:00
Σάββατο, 8 Δεκεμβρίου 2018
15:00 Αίας Μαραθέας 0 : 0 Προδρομιακός
15:00
15:00 Δασοχώρι 1 : 0 Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:00
15:00 Ήφαιστος 2 : 0 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:00
15:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 3 : 1 Αργεντινή Καρδίτσας
15:00
15:00 Καρποχώρι 2 : 2 Φύλλο
15:00
15:00 Άρης Καρδίτσας 3 : 1 Μουζάκι
15:00
15:00 Άρης Φίλιας 0 : 4 Μαυραϊκή
15:00
15:00 Ολυμπιακός Παλ/σίου 1 : 2 Αετός Καλλιφωνίου
15:00
Σάββατο, 15 Δεκεμβρίου 2018
15:00 Προδρομιακός 1 : 0 Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:00
15:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 3 : 1 Αίας Μαραθέας
15:00
15:00 Αργεντινή Καρδίτσας 2 : 1 Δασοχώρι
15:00
15:00 Φύλλο 0 : 1 Ήφαιστος
15:00
15:00 Μουζάκι 1 : 1 Αετός Αγίου Θεοδώρου
15:00
15:00 Μαυραϊκή 3 : 0 Καρποχώρι
15:00
15:00 Αετός Καλλιφωνίου 2 : 3 Άρης Καρδίτσας
15:00
15:00 Ολυμπιακός Παλ/σίου 1 : 1 Άρης Φίλιας
15:00
Σάββατο, 22 Δεκεμβρίου 2018
15:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 2 : 3 Προδρομιακός
15:00
15:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 1 : 0 Αργεντινή Καρδίτσας
15:00
15:00 Αίας Μαραθέας 1 : 3 Φύλλο
15:00
15:00 Δασοχώρι 5 : 2 Μουζάκι
15:00
15:00 Ήφαιστος 0 : 4 Μαυραϊκή
15:00
15:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 2 : 0 Αετός Καλλιφωνίου
15:00
15:00 Καρποχώρι 1 : 2 Ολυμπιακός Παλ/σίου
15:00
15:00 Άρης Καρδίτσας 5 : 0 Άρης Φίλιας
15:00
Σάββατο, 9 Φεβρουαρίου 2019
15:00 Φύλλο 1 : 0 Προδρομιακός
15:00
15:00 Αργεντινή Καρδίτσας 1 : 6 Μουζάκι
15:00
15:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 1 Μαυραϊκή
15:00
15:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 2 : 0 Αετός Καλλιφωνίου
15:00
15:00 Αίας Μαραθέας 1 : 2 Ολυμπιακός Παλ/σίου
15:00
15:00 Δασοχώρι 2 : 0 Άρης Φίλιας
15:00
15:00 Ήφαιστος 0 : 0 Άρης Καρδίτσας
15:00
15:00 Καρποχώρι 4 : 3 Αετός Αγίου Θεοδώρου
15:00
Σάββατο, 16 Φεβρουαρίου 2019
15:00 Προδρομιακός 0 : 5 Μουζάκι
15:00
15:00 Μαυραϊκή 0 : 0 Φύλλο
15:00
15:00 Αετός Καλλιφωνίου 3 : 1 Αργεντινή Καρδίτσας
15:00
15:00 Ολυμπιακός Παλ/σίου 1 : 5 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:00
15:00 Άρης Φίλιας 2 : 6 Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:00
15:00 Άρης Καρδίτσας 3 : 0 Αίας Μαραθέας
15:00
15:00 Καρποχώρι 1 : 0 Δασοχώρι
15:00
15:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 1 : 1 Ήφαιστος
15:00
Σάββατο, 23 Φεβρουαρίου 2019
15:00 Μαυραϊκή 3 : 1 Προδρομιακός
15:00
15:00 Φύλλο 4 : 0 Ολυμπιακός Παλ/σίου
15:00
15:00 Αργεντινή Καρδίτσας 2 : 4 Άρης Φίλιας
15:00
15:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 0 : 0 Καρποχώρι
15:00
15:00 Αίας Μαραθέας 1 : 4 Αετός Αγίου Θεοδώρου
15:00
15:00 Ήφαιστος 2 : 1 Δασοχώρι
15:00
Τρίτη, 26 Φεβρουαρίου 2019
15:00 Προδρομιακός 4 : 1 Αργεντινή Καρδίτσας
15:00
15:00 Φύλλο 5 : 2 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:00
15:00 Μαυραϊκή 6 : 0 Αίας Μαραθέας
15:00
15:00 Αετός Καλλιφωνίου 0 : 2 Δασοχώρι
15:00
15:00 Ολυμπιακός Παλ/σίου 1 : 1 Ήφαιστος
15:00
15:00 Άρης Φίλιας 1 : 4 Αετός Αγίου Θεοδώρου
15:00
15:00 Άρης Καρδίτσας 0 : 1 Καρποχώρι
15:00
Σάββατο, 2 Μαρτίου 2019
15:00 Προδρομιακός 3 : 1 Αετός Καλλιφωνίου
15:00
15:00 Ολυμπιακός Παλ/σίου 1 : 4 Μαυραϊκή
15:00
15:00 Άρης Φίλιας 1 : 3 Μουζάκι
15:00
15:00 Άρης Καρδίτσας 0 : 1 Φύλλο
15:00
15:00 Καρποχώρι 3 : 0 Αργεντινή Καρδίτσας
15:00
15:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 3 : 0 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:00
15:00 Ήφαιστος 0 : 0 Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:00
15:00 Δασοχώρι 1 : 1 Αίας Μαραθέας
15:00
Τρίτη, 5 Μαρτίου 2019
15:00 Μουζάκι 2 : 2 Αετός Καλλιφωνίου
15:00
Σάββατο, 9 Μαρτίου 2019
15:00 Ολυμπιακός Παλ/σίου 3 : 0 Προδρομιακός
15:00
15:00 Αετός Καλλιφωνίου 3 : 0 Άρης Φίλιας
15:00
15:00 Μαυραϊκή 2 : 0 Άρης Καρδίτσας
15:00
15:00 Μουζάκι 0 : 3 Καρποχώρι
15:00
15:00 Φύλλο 0 : 0 Αετός Αγίου Θεοδώρου
15:00
15:00 Αργεντινή Καρδίτσας 0 : 5 Ήφαιστος
15:00
15:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 4 Δασοχώρι
15:00
15:00 Αίας Μαραθέας 1 : 5 Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:00
Τρίτη, 12 Μαρτίου 2019
15:30 Μουζάκι 1 : 3 Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:30
15:30 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 2 : 2 Άρης Καρδίτσας
15:30
Σάββατο, 16 Μαρτίου 2019
15:30 Προδρομιακός 5 : 0 Άρης Φίλιας
15:30
15:30 Άρης Καρδίτσας 2 : 1 Ολυμπιακός Παλ/σίου
15:30
15:30 Καρποχώρι 2 : 1 Αετός Καλλιφωνίου
15:30
15:30 Αετός Αγίου Θεοδώρου 2 : 3 Μαυραϊκή
15:30
15:30 Ήφαιστος 2 : 4 Μουζάκι
15:30
15:30 Δασοχώρι 1 : 2 Φύλλο
15:30
15:30 Αίας Μαραθέας 1 : 0 Αργεντινή Καρδίτσας
15:30
15:30 Θεσσαλικός Ματ/γκας 3 : 1 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:30
Τρίτη, 19 Μαρτίου 2019
15:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 4 : 0 Αργεντινή Καρδίτσας
15:00
15:30 Άρης Καρδίτσας 0 : 0 Προδρομιακός
15:30
15:30 Άρης Φίλιας 0 : 3 Καρποχώρι
15:30
15:30 Ολυμπιακός Παλ/σίου 1 : 1 Αετός Αγίου Θεοδώρου
15:30
15:30 Αετός Καλλιφωνίου 0 : 0 Ήφαιστος
15:30
15:30 Μαυραϊκή 3 : 0 Δασοχώρι
15:30
15:30 Μουζάκι 4 : 0 Αίας Μαραθέας
15:30
15:30 Φύλλο 3 : 1 Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:30
Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019
15:30 Προδρομιακός 2 : 3 Καρποχώρι
15:30
15:30 Αετός Αγίου Θεοδώρου 3 : 2 Άρης Καρδίτσας
15:30
15:30 Ήφαιστος 3 : 0 Άρης Φίλιας
15:30
15:30 Δασοχώρι 1 : 0 Ολυμπιακός Παλ/σίου
15:30
15:30 Αίας Μαραθέας 1 : 0 Αετός Καλλιφωνίου
15:30
15:30 Θεσσαλικός Ματ/γκας 1 : 1 Μαυραϊκή
15:30
15:30 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 0 Μουζάκι
15:30
15:30 Αργεντινή Καρδίτσας 0 : 3 Φύλλο
15:30
Σάββατο, 30 Μαρτίου 2019
15:30 Αετός Αγίου Θεοδώρου 0 : 0 Προδρομιακός
15:30
15:30 Καρποχώρι 2 : 1 Ήφαιστος
15:30
15:30 Άρης Καρδίτσας 0 : 2 Δασοχώρι
15:30
15:30 Άρης Φίλιας 0 : 3 Αίας Μαραθέας
15:30
15:30 Ολυμπιακός Παλ/σίου 1 : 3 Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:30
15:30 Αετός Καλλιφωνίου 4 : 2 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:30
15:30 Μαυραϊκή 3 : 0 Αργεντινή Καρδίτσας
15:30
15:30 Μουζάκι 2 : 4 Φύλλο
15:30
Σάββατο, 6 Απριλίου 2019
00:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 3 : 0 Άρης Φίλιας
00:00
16:00 Προδρομιακός 3 : 2 Ήφαιστος
16:00
16:00 Δασοχώρι 4 : 1 Αετός Αγίου Θεοδώρου
16:00
16:00 Αίας Μαραθέας 1 : 0 Καρποχώρι
16:00
16:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 1 : 0 Άρης Καρδίτσας
16:00
16:00 Αργεντινή Καρδίτσας 2 : 6 Ολυμπιακός Παλ/σίου
16:00
16:00 Φύλλο 4 : 0 Αετός Καλλιφωνίου
16:00
16:00 Μουζάκι 2 : 2 Μαυραϊκή
16:00
Σάββατο, 13 Απριλίου 2019
16:00 Δασοχώρι 1 : 0 Προδρομιακός
16:00
16:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 0 : 1 Θεσσαλικός Ματ/γκας
16:00
16:00 Καρποχώρι 1 : 0 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
16:00
16:00 Άρης Καρδίτσας 1 : 0 Αργεντινή Καρδίτσας
16:00
16:00 Άρης Φίλιας 0 : 3 Φύλλο
16:00
16:00 Ολυμπιακός Παλ/σίου 2 : 2 Μουζάκι
16:00
16:00 Αετός Καλλιφωνίου 1 : 4 Μαυραϊκή
16:00
Τρίτη, 16 Απριλίου 2019
17:00 Προδρομιακός 1 : 2 Αίας Μαραθέας
17:00
17:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 2 : 1 Δασοχώρι
17:00
17:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 2 : 1 Ήφαιστος
17:00
17:00 Αργεντινή Καρδίτσας 0 : 4 Αετός Αγίου Θεοδώρου
17:00
17:00 Φύλλο 1 : 1 Καρποχώρι
17:00
17:00 Μουζάκι 3 : 1 Άρης Καρδίτσας
17:00
17:00 Μαυραϊκή 3 : 0 Άρης Φίλιας
17:00
17:00 Αετός Καλλιφωνίου 2 : 1 Ολυμπιακός Παλ/σίου
17:00
Σάββατο, 20 Απριλίου 2019
16:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 1 : 2 Προδρομιακός
16:00
16:00 Αίας Μαραθέας 1 : 1 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
16:00
16:00 Δασοχώρι 4 : 1 Αργεντινή Καρδίτσας
16:00
16:00 Ήφαιστος 3 : 2 Φύλλο
16:00
16:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 3 : 1 Μουζάκι
16:00
16:00 Καρποχώρι 3 : 5 Μαυραϊκή
16:00
16:00 Άρης Καρδίτσας 1 : 0 Αετός Καλλιφωνίου
16:00
16:00 Άρης Φίλιας 0 : 3 Ολυμπιακός Παλ/σίου
16:00
Τρίτη, 23 Απριλίου 2019
17:00 Ήφαιστος 2 : 1 Αίας Μαραθέας
17:00
Σάββατο, 4 Μαΐου 2019
17:00 Προδρομιακός 1 : 2 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
17:00
17:00 Αργεντινή Καρδίτσας 0 : 2 Θεσσαλικός Ματ/γκας
17:00
17:00 Φύλλο 6 : 3 Αίας Μαραθέας
17:00
17:00 Μουζάκι 4 : 2 Δασοχώρι
17:00
17:00 Μαυραϊκή 2 : 0 Ήφαιστος
17:00
17:00 Αετός Καλλιφωνίου 5 : 2 Αετός Αγίου Θεοδώρου
17:00
17:00 Ολυμπιακός Παλ/σίου 0 : 1 Καρποχώρι
17:00
17:00 Άρης Φίλιας 0 : 3 Άρης Καρδίτσας
17:00
Σάββατο, 11 Μαΐου 2019
17:00 Αργεντινή Καρδίτσας 3 : 0 Προδρομιακός
17:00
17:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 3 : 3 Φύλλο
17:00
17:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 1 : 0 Μουζάκι
17:00
17:00 Αίας Μαραθέας 5 : 4 Μαυραϊκή
17:00
17:00 Δασοχώρι 2 : 2 Αετός Καλλιφωνίου
17:00
17:00 Ήφαιστος 0 : 4 Ολυμπιακός Παλ/σίου
17:00
17:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 3 : 0 Άρης Φίλιας
17:00
17:00 Καρποχώρι 2 : 0 Άρης Καρδίτσας
17:00
Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
17:00 Άρης Καρδίτσας 0 : 1 Καρποχώρι
17:00
17:00 Νεφέλη Καλλιθήρου 0 : 1 Διγενής
17:00
17:00 Παλαμαϊκή 0 : 3 Μουζάκι
17:00
17:00 Αργιθέα 3 : 1 Προδρομιακός
17:00
17:00 Μαγούλα 0 : 2 Λεοντάρι
17:00
17:00 Αστέρας Βλοχού 0 : 1 Π.Α. Σοφάδων
17:00
17:00 Νίκη Καμινάδων 0 : 1 Ερμής Μαυραχάδων
17:00
Τρίτη, 24 Σεπτεμβρίου 2019
17:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 4 : 6 Αετός Αγίου Θεοδώρου
17:00
Σάββατο, 28 Σεπτεμβρίου 2019
16:30 Νεφέλη Καλλιθήρου 1 : 1 Άρης Καρδίτσας
16:30
16:30 Καρποχώρι 3 : 2 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
16:30
16:30 Διγενής 3 : 0 Παλαμαϊκή
16:30
16:30 Αετός Αγίου Θεοδώρου 5 : 2 Αργιθέα
16:30
16:30 Μουζάκι 5 : 0 Μαγούλα
16:30
16:30 Προδρομιακός 5 : 1 Αστέρας Βλοχού
16:30
16:30 Λεοντάρι 5 : 1 Ερμής Μαυραχάδων
16:30
16:30 Π.Α. Σοφάδων 2 : 1 Νίκη Καμινάδων
16:30
Σάββατο, 5 Οκτωβρίου 2019
16:00 Άρης Καρδίτσας 3 : 1 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
16:00
16:00 Παλαμαϊκή 0 : 0 Νεφέλη Καλλιθήρου
16:00
16:00 Αργιθέα 4 : 2 Καρποχώρι
16:00
16:00 Μαγούλα 2 : 0 Διγενής
16:00
16:00 Αστέρας Βλοχού 3 : 5 Αετός Αγίου Θεοδώρου
16:00
16:00 Ερμής Μαυραχάδων 1 : 6 Μουζάκι
16:00
16:00 Νίκη Καμινάδων 1 : 1 Προδρομιακός
16:00
16:00 Λεοντάρι 3 : 0 Π.Α. Σοφάδων
16:00
Σάββατο, 12 Οκτωβρίου 2019
16:00 Παλαμαϊκή 0 : 4 Άρης Καρδίτσας
16:00
16:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 4 Αργιθέα
16:00
16:00 Νεφέλη Καλλιθήρου 0 : 0 Μαγούλα
16:00
16:00 Καρποχώρι 2 : 1 Αστέρας Βλοχού
16:00
16:00 Διγενής 3 : 2 Ερμής Μαυραχάδων
16:00
16:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 1 : 0 Νίκη Καμινάδων
16:00
16:00 Μουζάκι 9 : 0 Π.Α. Σοφάδων
16:00
16:00 Προδρομιακός 1 : 3 Λεοντάρι
16:00
Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2019
16:00 Άρης Καρδίτσας 2 : 1 Αργιθέα
16:00
16:00 Μαγούλα 3 : 2 Παλαμαϊκή
16:00
16:00 Αστέρας Βλοχού 1 : 2 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
16:00
16:00 Ερμής Μαυραχάδων 3 : 0 Νεφέλη Καλλιθήρου
16:00
16:00 Νίκη Καμινάδων 5 : 2 Καρποχώρι
16:00
16:00 Λεοντάρι 2 : 1 Αετός Αγίου Θεοδώρου
16:00
16:00 Μουζάκι 2 : 0 Προδρομιακός
16:00
Κυριακή, 20 Οκτωβρίου 2019
16:00 Π.Α. Σοφάδων 0 : 3 Διγενής
16:00
Σάββατο, 26 Οκτωβρίου 2019
16:00 Μαγούλα 0 : 0 Άρης Καρδίτσας
16:00
16:00 Αργιθέα 1 : 0 Αστέρας Βλοχού
16:00
16:00 Παλαμαϊκή 1 : 0 Ερμής Μαυραχάδων
16:00
16:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 1 Νίκη Καμινάδων
16:00
16:00 Νεφέλη Καλλιθήρου 3 : 3 Π.Α. Σοφάδων
16:00
16:00 Καρποχώρι 0 : 1 Λεοντάρι
16:00
16:00 Διγενής 1 : 0 Προδρομιακός
16:00
16:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 2 : 0 Μουζάκι
16:00
Σάββατο, 2 Νοεμβρίου 2019
15:00 Άρης Καρδίτσας 3 : 1 Αστέρας Βλοχού
15:00
15:00 Ερμής Μαυραχάδων 1 : 4 Μαγούλα
15:00
15:00 Νίκη Καμινάδων 2 : 5 Αργιθέα
15:00
15:00 Π.Α. Σοφάδων 2 : 1 Παλαμαϊκή
15:00
15:00 Λεοντάρι 4 : 0 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:00
15:00 Προδρομιακός 5 : 1 Νεφέλη Καλλιθήρου
15:00
15:00 Μουζάκι 6 : 1 Καρποχώρι
15:00
Κυριακή, 3 Νοεμβρίου 2019
15:00 Διγενής 1 : 0 Αετός Αγίου Θεοδώρου
15:00
Σάββατο, 16 Νοεμβρίου 2019
14:00 Μαγούλα 1 : 0 Π.Α. Σοφάδων
14:00
15:00 Ερμής Μαυραχάδων 2 : 0 Άρης Καρδίτσας
15:00
15:00 Αργιθέα 2 : 0 Λεοντάρι
15:00
15:00 Νεφέλη Καλλιθήρου 1 : 1 Αετός Αγίου Θεοδώρου
15:00

Ειδησεογραφία

Ειδήσεις ανά Δήμο

Αθλητισμός

Κεντρική Ελλάδα

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΜΑΣ

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ