Κυριακή, 30 Σεπτεμβρίου 2018 |
16:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
2 : 2
|
Άρνη
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Πανελλήνιος
|
1 : 1
|
Ενιππέας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Π.Α. Σοφάδων
|
1 : 2
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Μενελαΐδα
|
1 : 1
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Κυψέλη
|
0 : 4
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ηρακλής Παλαμά
|
0 : 1
|
Κέδρος
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 7 Οκτωβρίου 2018 |
16:00
|
Αστέρας Βλοχού
|
0 : 1
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Άρνη
|
4 : 3
|
Πανελλήνιος
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ενιππέας
|
3 : 0
|
Μενελαΐδα
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
5 : 2
|
Κυψέλη
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
1 : 0
|
Ηρακλής Παλαμά
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
2 : 3
|
Κέδρος
|
|
16:00
|
|
|
Σάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018 |
16:00
|
Ηρακλής Παλαμά
|
1 : 1
|
Ενιππέας
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 14 Οκτωβρίου 2018 |
16:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
2 : 3
|
Πανελλήνιος
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Π.Α. Σοφάδων
|
2 : 0
|
Αστέρας Βλοχού
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Μενελαΐδα
|
2 : 1
|
Άρνη
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Κέδρος
|
0 : 3
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
3 : 1
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 21 Οκτωβρίου 2018 |
16:00
|
Π.Α. Σοφάδων
|
1 : 1
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Πανελλήνιος
|
1 : 0
|
Μενελαΐδα
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Αστέρας Βλοχού
|
3 : 0
|
Κυψέλη
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Άρνη
|
0 : 2
|
Ηρακλής Παλαμά
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ενιππέας
|
1 : 2
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
3 : 2
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
16:00
|
|
|
Σάββατο, 3 Νοεμβρίου 2018 |
15:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
3 : 1
|
Μενελαΐδα
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 4 Νοεμβρίου 2018 |
15:00
|
Κυψέλη
|
1 : 3
|
Π.Α. Σοφάδων
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ηρακλής Παλαμά
|
3 : 5
|
Πανελλήνιος
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Κέδρος
|
2 : 4
|
Αστέρας Βλοχού
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
1 : 1
|
Άρνη
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
3 : 1
|
Ενιππέας
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 11 Νοεμβρίου 2018 |
15:00
|
Κυψέλη
|
0 : 3
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μενελαΐδα
|
1 : 2
|
Ηρακλής Παλαμά
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Π.Α. Σοφάδων
|
0 : 0
|
Κέδρος
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Πανελλήνιος
|
1 : 3
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αστέρας Βλοχού
|
3 : 1
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Άρνη
|
1 : 3
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018 |
15:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
0 : 2
|
Ηρακλής Παλαμά
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Κέδρος
|
3 : 0
|
Κυψέλη
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
7 : 0
|
Μενελαΐδα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
3 : 1
|
Π.Α. Σοφάδων
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
3 : 0
|
Πανελλήνιος
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ενιππέας
|
2 : 1
|
Αστέρας Βλοχού
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Κέδρος
|
7 : 3
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 2 Δεκεμβρίου 2018 |
15:00
|
Ηρακλής Παλαμά
|
2 : 1
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Κυψέλη
|
3 : 4
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μενελαΐδα
|
0 : 6
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Π.Α. Σοφάδων
|
2 : 0
|
Ενιππέας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αστέρας Βλοχού
|
3 : 0
|
Άρνη
|
|
15:00
|
|
|
Σάββατο, 8 Δεκεμβρίου 2018 |
15:00
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
5 : 4
|
Ηρακλής Παλαμά
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 9 Δεκεμβρίου 2018 |
15:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
0 : 5
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
0 : 1
|
Κέδρος
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ενιππέας
|
1 : 0
|
Κυψέλη
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Άρνη
|
1 : 2
|
Π.Α. Σοφάδων
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Πανελλήνιος
|
0 : 2
|
Αστέρας Βλοχού
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 16 Δεκεμβρίου 2018 |
15:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
7 : 1
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
2 : 3
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Κέδρος
|
1 : 2
|
Ενιππέας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Κυψέλη
|
0 : 4
|
Άρνη
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μενελαΐδα
|
1 : 4
|
Αστέρας Βλοχού
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Π.Α. Σοφάδων
|
2 : 2
|
Πανελλήνιος
|
|
15:00
|
|
|
Σάββατο, 22 Δεκεμβρίου 2018 |
15:00
|
Αστέρας Βλοχού
|
0 : 2
|
Ηρακλής Παλαμά
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 23 Δεκεμβρίου 2018 |
15:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
2 : 3
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ενιππέας
|
1 : 0
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Άρνη
|
2 : 0
|
Κέδρος
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Πανελλήνιος
|
4 : 2
|
Κυψέλη
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μενελαΐδα
|
0 : 2
|
Π.Α. Σοφάδων
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 10 Φεβρουαρίου 2019 |
15:00
|
Ενιππέας
|
1 : 1
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
1 : 2
|
Άρνη
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
1 : 2
|
Αστέρας Βλοχού
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Κέδρος
|
1 : 1
|
Πανελλήνιος
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ηρακλής Παλαμά
|
1 : 0
|
Π.Α. Σοφάδων
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Κυψέλη
|
1 : 2
|
Μενελαΐδα
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 17 Φεβρουαρίου 2019 |
15:00
|
Άρνη
|
0 : 0
|
Ενιππέας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αστέρας Βλοχού
|
2 : 1
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Πανελλήνιος
|
3 : 1
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Π.Α. Σοφάδων
|
2 : 0
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μενελαΐδα
|
3 : 0
|
Κέδρος
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ηρακλής Παλαμά
|
2 : 0
|
Κυψέλη
|
|
15:00
|
|
|
Τρίτη, 26 Φεβρουαρίου 2019 |
15:00
|
Ηρακλής Παλαμά
|
0 : 1
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
15:00
|
|
|
Τετάρτη, 27 Φεβρουαρίου 2019 |
15:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
0 : 0
|
Αστέρας Βλοχού
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μενελαΐδα
|
1 : 1
|
Ενιππέας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Κυψέλη
|
0 : 3
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Κέδρος
|
1 : 3
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
15:00
|
|
|
15:30
|
Πανελλήνιος
|
1 : 4
|
Άρνη
|
|
15:30
|
|
|
Κυριακή, 3 Μαρτίου 2019 |
15:00
|
Πανελλήνιος
|
2 : 2
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αστέρας Βλοχού
|
4 : 1
|
Π.Α. Σοφάδων
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Άρνη
|
2 : 0
|
Μενελαΐδα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ενιππέας
|
0 : 0
|
Ηρακλής Παλαμά
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
2 : 0
|
Κέδρος
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
2 : 2
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
15:00
|
|
|
Τετάρτη, 13 Μαρτίου 2019 |
15:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
1 : 1
|
Π.Α. Σοφάδων
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μενελαΐδα
|
2 : 2
|
Πανελλήνιος
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Κυψέλη
|
0 : 3
|
Αστέρας Βλοχού
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ηρακλής Παλαμά
|
1 : 1
|
Άρνη
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
3 : 1
|
Ενιππέας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
1 : 2
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 17 Μαρτίου 2019 |
15:30
|
Μενελαΐδα
|
3 : 1
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Π.Α. Σοφάδων
|
3 : 0
|
Κυψέλη
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Πανελλήνιος
|
1 : 2
|
Ηρακλής Παλαμά
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Αστέρας Βλοχού
|
5 : 0
|
Κέδρος
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Άρνη
|
0 : 0
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Ενιππέας
|
0 : 2
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
|
15:30
|
|
|
Τετάρτη, 20 Μαρτίου 2019 |
15:30
|
Άρνη
|
0 : 1
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
15:30
|
|
|
Πέμπτη, 21 Μαρτίου 2019 |
15:30
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
1 : 0
|
Π.Α. Σοφάδων
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
3 : 1
|
Μενελαΐδα
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Νέο Μοναστήρι
|
3 : 0
|
Κυψέλη
|
|
15:30
|
|
|
16:00
|
Ενιππέας
|
1 : 0
|
Πανελλήνιος
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Κέδρος
|
0 : 3
|
Ηρακλής Παλαμά
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 24 Μαρτίου 2019 |
15:30
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
3 : 0
|
Κυψέλη
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Ηρακλής Παλαμά
|
1 : 1
|
Μενελαΐδα
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Κέδρος
|
0 : 0
|
Π.Α. Σοφάδων
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Νέο Μοναστήρι
|
4 : 1
|
Πανελλήνιος
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
1 : 5
|
Αστέρας Βλοχού
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
1 : 1
|
Άρνη
|
|
15:30
|
|
|
Κυριακή, 31 Μαρτίου 2019 |
16:00
|
Ηρακλής Παλαμά
|
1 : 0
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Κυψέλη
|
0 : 3
|
Κέδρος
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Μενελαΐδα
|
1 : 2
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Π.Α. Σοφάδων
|
2 : 3
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Πανελλήνιος
|
0 : 2
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Αστέρας Βλοχού
|
1 : 1
|
Ενιππέας
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 7 Απριλίου 2019 |
00:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
3 : 0
|
Κυψέλη
|
|
00:00
|
|
|
16:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
3 : 0
|
Κέδρος
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
0 : 1
|
Ηρακλής Παλαμά
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
5 : 0
|
Μενελαΐδα
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ενιππέας
|
0 : 0
|
Π.Α. Σοφάδων
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Άρνη
|
0 : 2
|
Αστέρας Βλοχού
|
|
16:00
|
|
|
Τετάρτη, 10 Απριλίου 2019 |
16:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
2 : 3
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Κέδρος
|
2 : 0
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ηρακλής Παλαμά
|
0 : 1
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Κυψέλη
|
0 : 3
|
Ενιππέας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Π.Α. Σοφάδων
|
3 : 0
|
Άρνη
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Αστέρας Βλοχού
|
5 : 1
|
Πανελλήνιος
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 14 Απριλίου 2019 |
16:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
6 : 2
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
2 : 0
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ενιππέας
|
1 : 0
|
Κέδρος
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Άρνη
|
3 : 0
|
Κυψέλη
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Αστέρας Βλοχού
|
6 : 0
|
Μενελαΐδα
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Πανελλήνιος
|
1 : 3
|
Π.Α. Σοφάδων
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 21 Απριλίου 2019 |
16:00
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
2 : 0
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
1 : 2
|
Ενιππέας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Κέδρος
|
1 : 1
|
Άρνη
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ηρακλής Παλαμά
|
0 : 4
|
Αστέρας Βλοχού
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Κυψέλη
|
0 : 3
|
Πανελλήνιος
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Π.Α. Σοφάδων
|
5 : 2
|
Μενελαΐδα
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 5 Μαΐου 2019 |
17:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
3 : 4
|
Ενιππέας
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Άρνη
|
5 : 3
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Αστέρας Βλοχού
|
4 : 2
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Πανελλήνιος
|
7 : 3
|
Κέδρος
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Π.Α. Σοφάδων
|
2 : 1
|
Ηρακλής Παλαμά
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Μενελαΐδα
|
3 : 0
|
Κυψέλη
|
|
17:00
|
|
|
Κυριακή, 12 Μαΐου 2019 |
17:00
|
Ενιππέας
|
3 : 1
|
Άρνη
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Ερμής Μαυραχάδων
|
2 : 2
|
Αστέρας Βλοχού
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
3 : 2
|
Πανελλήνιος
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
1 : 2
|
Π.Α. Σοφάδων
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Κέδρος
|
1 : 3
|
Μενελαΐδα
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Κυψέλη
|
0 : 3
|
Ηρακλής Παλαμά
|
|
17:00
|
|
|