Κυριακή, 6 Οκτωβρίου 2019 |
16:00
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
0 : 2
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
3 : 0
|
Κέδρος
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Δόξα Αμπέλου
|
1 : 2
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Άρνη
|
0 : 0
|
Μενελαΐδα
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Μελισσοχώρι
|
3 : 0
|
Αίας Καρποχωρίου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
2 : 0
|
Ενιππέας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Δόξα Μάρκου
|
4 : 0
|
Ρούσσο
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
1 : 4
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 13 Οκτωβρίου 2019 |
16:00
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
0 : 2
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
1 : 2
|
Δόξα Αμπέλου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Κέδρος
|
3 : 0
|
Άρνη
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
1 : 2
|
Μελισσοχώρι
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Μενελαΐδα
|
0 : 3
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Αίας Καρποχωρίου
|
1 : 1
|
Δόξα Μάρκου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ενιππέας
|
2 : 3
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ρούσσο
|
1 : 1
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 20 Οκτωβρίου 2019 |
16:00
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
2 : 6
|
Δόξα Αμπέλου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Άρνη
|
0 : 3
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Μελισσοχώρι
|
5 : 1
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
3 : 2
|
Κέδρος
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Δόξα Μάρκου
|
4 : 3
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
3 : 0
|
Μενελαΐδα
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
0 : 2
|
Αίας Καρποχωρίου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ενιππέας
|
0 : 0
|
Ρούσσο
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 27 Οκτωβρίου 2019 |
15:00
|
Άρνη
|
0 : 3
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δόξα Αμπέλου
|
2 : 2
|
Μελισσοχώρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
0 : 3
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
1 : 2
|
Δόξα Μάρκου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Κέδρος
|
1 : 4
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
1 : 2
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μενελαΐδα
|
0 : 3
|
Ρούσσο
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αίας Καρποχωρίου
|
0 : 3
|
Ενιππέας
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 3 Νοεμβρίου 2019 |
15:00
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
0 : 2
|
Μελισσοχώρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
3 : 0
|
Άρνη
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δόξα Μάρκου
|
5 : 0
|
Δόξα Αμπέλου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
1 : 0
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
1 : 1
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ρούσσο
|
0 : 1
|
Κέδρος
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ενιππέας
|
0 : 2
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μενελαΐδα
|
0 : 3
|
Αίας Καρποχωρίου
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 10 Νοεμβρίου 2019 |
15:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
4 : 2
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μελισσοχώρι
|
2 : 0
|
Δόξα Μάρκου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Άρνη
|
0 : 3
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δόξα Αμπέλου
|
1 : 3
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
2 : 4
|
Ρούσσο
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
6 : 0
|
Ενιππέας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Κέδρος
|
3 : 1
|
Αίας Καρποχωρίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
3 : 0
|
Μενελαΐδα
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 17 Νοεμβρίου 2019 |
15:00
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
0 : 5
|
Δόξα Μάρκου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
0 : 0
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
1 : 1
|
Μελισσοχώρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ρούσσο
|
3 : 0
|
Άρνη
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ενιππέας
|
4 : 1
|
Δόξα Αμπέλου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αίας Καρποχωρίου
|
1 : 1
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μενελαΐδα
|
0 : 3
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Κέδρος
|
2 : 2
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2019 |
15:00
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
1 : 1
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δόξα Μάρκου
|
0 : 1
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
3 : 4
|
Ρούσσο
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μελισσοχώρι
|
4 : 0
|
Ενιππέας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Άρνη
|
0 : 3
|
Αίας Καρποχωρίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δόξα Αμπέλου
|
3 : 0
|
Μενελαΐδα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
1 : 1
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
0 : 0
|
Κέδρος
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 1 Δεκεμβρίου 2019 |
15:00
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
3 : 0
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ρούσσο
|
0 : 0
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ενιππέας
|
2 : 4
|
Δόξα Μάρκου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αίας Καρποχωρίου
|
1 : 4
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μενελαΐδα
|
0 : 3
|
Μελισσοχώρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
3 : 0
|
Άρνη
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Κέδρος
|
0 : 3
|
Δόξα Αμπέλου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
6 : 1
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 8 Δεκεμβρίου 2019 |
15:00
|
Ρούσσο
|
4 : 1
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
4 : 1
|
Ενιππέας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
5 : 0
|
Αίας Καρποχωρίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δόξα Μάρκου
|
3 : 0
|
Μενελαΐδα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
0 : 1
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μελισσοχώρι
|
2 : 0
|
Κέδρος
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Άρνη
|
0 : 3
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δόξα Αμπέλου
|
6 : 1
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου 2019 |
15:00
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
3 : 1
|
Ενιππέας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αίας Καρποχωρίου
|
0 : 2
|
Ρούσσο
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μενελαΐδα
|
0 : 3
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
1 : 5
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Κέδρος
|
0 : 4
|
Δόξα Μάρκου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
1 : 0
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
0 : 3
|
Μελισσοχώρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δόξα Αμπέλου
|
3 : 0
|
Άρνη
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 22 Δεκεμβρίου 2019 |
15:00
|
Αίας Καρποχωρίου
|
1 : 0
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ενιππέας
|
3 : 0
|
Μενελαΐδα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ρούσσο
|
1 : 2
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
2 : 2
|
Κέδρος
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
1 : 1
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δόξα Μάρκου
|
4 : 0
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
0 : 1
|
Δόξα Αμπέλου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μελισσοχώρι
|
3 : 0
|
Άρνη
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 5 Ιανουαρίου 2020 |
15:00
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
3 : 0
|
Μενελαΐδα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
5 : 0
|
Αίας Καρποχωρίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Κέδρος
|
4 : 3
|
Ενιππέας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
1 : 0
|
Ρούσσο
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
1 : 0
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δόξα Αμπέλου
|
3 : 1
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Άρνη
|
0 : 3
|
Δόξα Μάρκου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μελισσοχώρι
|
2 : 0
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 12 Ιανουαρίου 2020 |
15:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
3 : 2
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μενελαΐδα
|
0 : 3
|
Κέδρος
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αίας Καρποχωρίου
|
1 : 4
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ενιππέας
|
1 : 1
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ρούσσο
|
1 : 2
|
Δόξα Αμπέλου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
3 : 0
|
Άρνη
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
0 : 1
|
Μελισσοχώρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δόξα Μάρκου
|
5 : 0
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 19 Ιανουαρίου 2020 |
15:00
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
4 : 1
|
Κέδρος
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
3 : 0
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
3 : 0
|
Μενελαΐδα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δόξα Αμπέλου
|
5 : 0
|
Αίας Καρποχωρίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Άρνη
|
0 : 3
|
Ενιππέας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μελισσοχώρι
|
2 : 0
|
Ρούσσο
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
4 : 1
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δόξα Μάρκου
|
0 : 0
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 26 Ιανουαρίου 2020 |
15:00
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
0 : 0
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Κέδρος
|
2 : 1
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
1 : 1
|
Δόξα Αμπέλου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μενελαΐδα
|
0 : 0
|
Άρνη
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αίας Καρποχωρίου
|
0 : 4
|
Μελισσοχώρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ενιππέας
|
0 : 5
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ρούσσο
|
0 : 2
|
Δόξα Μάρκου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
5 : 0
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 2 Φεβρουαρίου 2020 |
15:00
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
4 : 0
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δόξα Αμπέλου
|
3 : 1
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Άρνη
|
0 : 3
|
Κέδρος
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μελισσοχώρι
|
2 : 0
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
3 : 0
|
Μενελαΐδα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δόξα Μάρκου
|
5 : 0
|
Αίας Καρποχωρίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
3 : 0
|
Ενιππέας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
0 : 0
|
Ρούσσο
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 9 Φεβρουαρίου 2020 |
15:00
|
Δόξα Αμπέλου
|
2 : 0
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
3 : 0
|
Άρνη
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
1 : 1
|
Μελισσοχώρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Κέδρος
|
1 : 2
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
0 : 3
|
Δόξα Μάρκου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μενελαΐδα
|
0 : 3
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αίας Καρποχωρίου
|
1 : 2
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ρούσσο
|
2 : 0
|
Ενιππέας
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 23 Φεβρουαρίου 2020 |
15:30
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
3 : 0
|
Άρνη
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Μελισσοχώρι
|
0 : 3
|
Δόξα Αμπέλου
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
0 : 0
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Δόξα Μάρκου
|
2 : 0
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
2 : 0
|
Κέδρος
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Νέο Μοναστήρι
|
2 : 2
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Ρούσσο
|
3 : 0
|
Μενελαΐδα
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Ενιππέας
|
5 : 0
|
Αίας Καρποχωρίου
|
|
15:30
|
|
|
Κυριακή, 8 Μαρτίου 2020 |
15:00
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
- : -
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δόξα Μάρκου
|
- : -
|
Μελισσοχώρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
- : -
|
Άρνη
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
- : -
|
Δόξα Αμπέλου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ρούσσο
|
- : -
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ενιππέας
|
- : -
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αίας Καρποχωρίου
|
- : -
|
Κέδρος
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μενελαΐδα
|
- : -
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
15:00
|
|
|
15:30
|
Μελισσοχώρι
|
0 : 1
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Άρνη
|
0 : 3
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Δόξα Αμπέλου
|
2 : 0
|
Δόξα Μάρκου
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
0 : 2
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
2 : 0
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Κέδρος
|
1 : 2
|
Ρούσσο
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
5 : 2
|
Ενιππέας
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Αίας Καρποχωρίου
|
3 : 0
|
Μενελαΐδα
|
|
15:30
|
|
|
Κυριακή, 15 Μαρτίου 2020 |
15:00
|
Δόξα Μάρκου
|
- : -
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
- : -
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μελισσοχώρι
|
- : -
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Άρνη
|
- : -
|
Ρούσσο
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δόξα Αμπέλου
|
- : -
|
Ενιππέας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
- : -
|
Αίας Καρποχωρίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
- : -
|
Μενελαΐδα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
- : -
|
Κέδρος
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 22 Μαρτίου 2020 |
15:00
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
- : -
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
- : -
|
Δόξα Μάρκου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ρούσσο
|
- : -
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ενιππέας
|
- : -
|
Μελισσοχώρι
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αίας Καρποχωρίου
|
- : -
|
Άρνη
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μενελαΐδα
|
- : -
|
Δόξα Αμπέλου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
- : -
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Κέδρος
|
- : -
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 29 Μαρτίου 2020 |
16:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
- : -
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
- : -
|
Ρούσσο
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Δόξα Μάρκου
|
- : -
|
Ενιππέας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
- : -
|
Αίας Καρποχωρίου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Μελισσοχώρι
|
- : -
|
Μενελαΐδα
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Άρνη
|
- : -
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Δόξα Αμπέλου
|
- : -
|
Κέδρος
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
- : -
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 5 Απριλίου 2020 |
16:00
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
- : -
|
Ρούσσο
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ενιππέας
|
- : -
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Αίας Καρποχωρίου
|
- : -
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Μενελαΐδα
|
- : -
|
Δόξα Μάρκου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
- : -
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Κέδρος
|
- : -
|
Μελισσοχώρι
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
- : -
|
Άρνη
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
- : -
|
Δόξα Αμπέλου
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 12 Απριλίου 2020 |
16:00
|
Ενιππέας
|
- : -
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ρούσσο
|
- : -
|
Αίας Καρποχωρίου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
- : -
|
Μενελαΐδα
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
- : -
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Δόξα Μάρκου
|
- : -
|
Κέδρος
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
- : -
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Μελισσοχώρι
|
- : -
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Άρνη
|
- : -
|
Δόξα Αμπέλου
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 26 Απριλίου 2020 |
17:00
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
- : -
|
Αίας Καρποχωρίου
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Μενελαΐδα
|
- : -
|
Ενιππέας
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
- : -
|
Ρούσσο
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Κέδρος
|
- : -
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
- : -
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
- : -
|
Δόξα Μάρκου
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Δόξα Αμπέλου
|
- : -
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Άρνη
|
- : -
|
Μελισσοχώρι
|
|
17:00
|
|
|
Κυριακή, 3 Μαΐου 2020 |
17:00
|
Μενελαΐδα
|
- : -
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Αίας Καρποχωρίου
|
- : -
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Ενιππέας
|
- : -
|
Κέδρος
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Ρούσσο
|
- : -
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
- : -
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
- : -
|
Δόξα Αμπέλου
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Δόξα Μάρκου
|
- : -
|
Άρνη
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
- : -
|
Μελισσοχώρι
|
|
17:00
|
|
|
Κυριακή, 10 Μαΐου 2020 |
17:00
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
- : -
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Κέδρος
|
- : -
|
Μενελαΐδα
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
- : -
|
Αίας Καρποχωρίου
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
- : -
|
Ενιππέας
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Δόξα Αμπέλου
|
- : -
|
Ρούσσο
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Άρνη
|
- : -
|
Νέο Μοναστήρι
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Μελισσοχώρι
|
- : -
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
- : -
|
Δόξα Μάρκου
|
|
17:00
|
|
|
Κυριακή, 17 Μαΐου 2020 |
17:00
|
Κέδρος
|
- : -
|
Κένταυρος Ανάβρας
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Ατρόμητος Πτελοπούλας
|
- : -
|
Αετός Καλλιφωνίου
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Μενελαΐδα
|
- : -
|
Α.Ο. Ζαϊμίου
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Αίας Καρποχωρίου
|
- : -
|
Δόξα Αμπέλου
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Ενιππέας
|
- : -
|
Άρνη
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Ρούσσο
|
- : -
|
Μελισσοχώρι
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Νέο Μοναστήρι
|
- : -
|
Άρης Αγ. Παρασκευής
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Θεσσαλικός Γοργ/τών
|
- : -
|
Δόξα Μάρκου
|
|
17:00
|
|
|