Σάββατο, 6 Οκτωβρίου 2018 |
16:00
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
0 : 8
|
Αργιθέα
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 7 Οκτωβρίου 2018 |
16:00
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
5 : 2
|
Λαζαρίνα
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
1 : 3
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
2 : 1
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Πλαστήρας
|
0 : 2
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
ΑΠΟΚ
|
0 : 6
|
Μαγούλα
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 14 Οκτωβρίου 2018 |
16:00
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
8 : 0
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Αργιθέα
|
2 : 1
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Λαζαρίνα
|
1 : 1
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
2 : 0
|
Πλαστήρας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
2 : 2
|
ΑΠΟΚ
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Μαγούλα
|
1 : 2
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 21 Οκτωβρίου 2018 |
16:00
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
1 : 4
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
1 : 3
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Πλαστήρας
|
1 : 2
|
Αργιθέα
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
ΑΠΟΚ
|
3 : 7
|
Λαζαρίνα
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Μαγούλα
|
1 : 1
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
2 : 1
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 4 Νοεμβρίου 2018 |
15:00
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
6 : 0
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
2 : 2
|
Πλαστήρας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
6 : 1
|
ΑΠΟΚ
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αργιθέα
|
0 : 3
|
Μαγούλα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Λαζαρίνα
|
0 : 1
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
2 : 2
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 11 Νοεμβρίου 2018 |
15:00
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
0 : 8
|
Πλαστήρας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
ΑΠΟΚ
|
0 : 2
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μαγούλα
|
5 : 1
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
2 : 1
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
2 : 6
|
Αργιθέα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
0 : 1
|
Λαζαρίνα
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018 |
15:00
|
ΑΠΟΚ
|
5 : 0
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Πλαστήρας
|
0 : 4
|
Μαγούλα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
1 : 1
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
0 : 0
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
4 : 0
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αργιθέα
|
1 : 1
|
Λαζαρίνα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
0 : 3
|
Μαγούλα
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 2 Δεκεμβρίου 2018 |
15:00
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
1 : 0
|
ΑΠΟΚ
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
0 : 2
|
Πλαστήρας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
0 : 1
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Λαζαρίνα
|
5 : 0
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αργιθέα
|
1 : 3
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 9 Δεκεμβρίου 2018 |
15:00
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
9 : 0
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μαγούλα
|
4 : 0
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
ΑΠΟΚ
|
0 : 0
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Πλαστήρας
|
5 : 1
|
Λαζαρίνα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
1 : 2
|
Αργιθέα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
1 : 4
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
|
15:00
|
|
|
Σάββατο, 15 Δεκεμβρίου 2018 |
15:00
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
0 : 4
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 16 Δεκεμβρίου 2018 |
15:00
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
1 : 0
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Λαζαρίνα
|
2 : 1
|
Μαγούλα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αργιθέα
|
2 : 0
|
ΑΠΟΚ
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
3 : 2
|
Πλαστήρας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
1 : 3
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 23 Δεκεμβρίου 2018 |
15:00
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
6 : 0
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
2 : 3
|
Λαζαρίνα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
3 : 3
|
Αργιθέα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μαγούλα
|
4 : 2
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
ΑΠΟΚ
|
0 : 4
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Πλαστήρας
|
2 : 1
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 10 Φεβρουαρίου 2019 |
15:00
|
Λαζαρίνα
|
8 : 1
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αργιθέα
|
2 : 0
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
4 : 1
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
0 : 7
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
1 : 3
|
Μαγούλα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Πλαστήρας
|
2 : 3
|
ΑΠΟΚ
|
|
15:00
|
|
|
Σάββατο, 16 Φεβρουαρίου 2019 |
15:00
|
Αργιθέα
|
3 : 2
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 17 Φεβρουαρίου 2019 |
15:00
|
Λαζαρίνα
|
0 : 3
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
3 : 1
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
0 : 2
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
1 : 1
|
Πλαστήρας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Μαγούλα
|
4 : 0
|
ΑΠΟΚ
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 3 Μαρτίου 2019 |
15:00
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
2 : 0
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
2 : 2
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αργιθέα
|
2 : 2
|
Πλαστήρας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Λαζαρίνα
|
0 : 1
|
ΑΠΟΚ
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
0 : 0
|
Μαγούλα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
0 : 3
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
|
15:00
|
|
|
Τρίτη, 12 Μαρτίου 2019 |
15:30
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
1 : 3
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
|
15:30
|
|
|
Πέμπτη, 14 Μαρτίου 2019 |
15:00
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
0 : 5
|
Αργιθέα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
2 : 1
|
Λαζαρίνα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Πλαστήρας
|
6 : 3
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
ΑΠΟΚ
|
0 : 3
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
2 : 0
|
Μαγούλα
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 17 Μαρτίου 2019 |
15:30
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
1 : 5
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Πλαστήρας
|
6 : 2
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
ΑΠΟΚ
|
0 : 4
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Μαγούλα
|
3 : 1
|
Αργιθέα
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
4 : 0
|
Λαζαρίνα
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
5 : 0
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
|
15:30
|
|
|
Κυριακή, 24 Μαρτίου 2019 |
15:30
|
Πλαστήρας
|
3 : 2
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
1 : 1
|
ΑΠΟΚ
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
1 : 2
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Αργιθέα
|
4 : 2
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
|
15:30
|
|
|
15:30
|
Λαζαρίνα
|
0 : 3
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
|
15:30
|
|
|
Κυριακή, 31 Μαρτίου 2019 |
16:00
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
1 : 2
|
ΑΠΟΚ
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Μαγούλα
|
4 : 1
|
Πλαστήρας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
3 : 0
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
2 : 0
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
2 : 1
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Λαζαρίνα
|
1 : 0
|
Αργιθέα
|
|
16:00
|
|
|
Πέμπτη, 4 Απριλίου 2019 |
16:30
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
0 : 7
|
Μαγούλα
|
|
16:30
|
|
|
Κυριακή, 7 Απριλίου 2019 |
15:30
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
2 : 1
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
|
15:30
|
|
|
16:00
|
Μαγούλα
|
9 : 0
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
ΑΠΟΚ
|
0 : 1
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Πλαστήρας
|
4 : 0
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
4 : 1
|
Λαζαρίνα
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
2 : 4
|
Αργιθέα
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 14 Απριλίου 2019 |
16:00
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
0 : 9
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
0 : 3
|
Μαγούλα
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
3 : 0
|
ΑΠΟΚ
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Αργιθέα
|
3 : 1
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
4 : 2
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 21 Απριλίου 2019 |
16:00
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
4 : 1
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
2 : 1
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Μαγούλα
|
4 : 1
|
Λαζαρίνα
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
ΑΠΟΚ
|
0 : 3
|
Αργιθέα
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Πλαστήρας
|
3 : 3
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
2 : 0
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 5 Μαΐου 2019 |
17:00
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
-3 : 3
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Λαζαρίνα
|
5 : 3
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Αργιθέα
|
1 : 2
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
0 : 0
|
Μαγούλα
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
1 : 1
|
ΑΠΟΚ
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
0 : 3
|
Πλαστήρας
|
|
17:00
|
|
|
Τρίτη, 7 Μαΐου 2019 |
16:00
|
Λαζαρίνα
|
2 : 3
|
Πλαστήρας
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 12 Μαΐου 2019 |
17:00
|
Ακαδημία Ελπίδες
|
1 : 4
|
Λαζαρίνα
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Ηρακλής Καρδ/λας
|
1 : 4
|
Αργιθέα
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Αστροναύτης Γελάνθης
|
3 : 3
|
Εθνικός Καρδίτσας
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Νεφέλη Καλλιθήρου
|
3 : 1
|
Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
Μαγούλα
|
6 : 3
|
Ατρόμητος Γεωργικού
|
|
17:00
|
|
|
17:00
|
ΑΠΟΚ
|
1 : 7
|
Πλαστήρας
|
|
17:00
|
|
|