Κυριακή, 30 Σεπτεμβρίου 2018
16:00 Α.Ο. Σελλάνων 2 : 0 Στυλίδα
16:00
16:00 Αχιλλέας Νεοκ. 2 : 1 Φωκικός
16:00
16:00 Νίκη Βόλου 5 : 0 Θησέας Αγριάς
16:00
16:00 Γ.Σ. Αλμυρού 2 : 1 Αναγέννηση Καρδίτσας
16:00
16:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 1 : 0 Πιερικός
16:00
16:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 : 2 Ολυμπιακός Βόλου
16:00
16:00 Αστέρας Ιτέας 0 : 2 Μετέωρα
16:00
Σάββατο, 6 Οκτωβρίου 2018
16:00 Στυλίδα 1 : 4 Νίκη Βόλου
16:00
Κυριακή, 7 Οκτωβρίου 2018
16:00 Αχιλλέας Νεοκ. 0 : 1 Α.Ο. Σελλάνων
16:00
16:00 Φωκικός 0 : 0 Γ.Σ. Αλμυρού
16:00
16:00 Θησέας Αγριάς 2 : 1 Απόλλων Μακρυχωρίου
16:00
16:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 : 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
16:00
16:00 Πιερικός 2 : 2 Αστέρας Ιτέας
16:00
16:00 Ολυμπιακός Βόλου 2 : 0 Μετέωρα
16:00
Σάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018
16:00 Ολυμπιακός Βόλου 5 : 1 Πιερικός
16:00
Κυριακή, 14 Οκτωβρίου 2018
16:00 Α.Ο. Σελλάνων 1 : 1 Νίκη Βόλου
16:00
16:00 Γ.Σ. Αλμυρού 1 : 1 Αχιλλέας Νεοκ.
16:00
16:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 1 : 2 Στυλίδα
16:00
16:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 : 1 Φωκικός
16:00
16:00 Αστέρας Ιτέας 1 : 0 Θησέας Αγριάς
16:00
16:00 Μετέωρα 5 : 0 Αναγέννηση Καρδίτσας
16:00
Κυριακή, 21 Οκτωβρίου 2018
16:00 Γ.Σ. Αλμυρού 2 : 1 Α.Ο. Σελλάνων
16:00
16:00 Νίκη Βόλου 1 : 0 Απόλλων Μακρυχωρίου
16:00
16:00 Αχιλλέας Νεοκ. 1 : 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
16:00
16:00 Στυλίδα 0 : 0 Αστέρας Ιτέας
16:00
16:00 Φωκικός 0 : 2 Μετέωρα
16:00
16:00 Θησέας Αγριάς 0 : 2 Ολυμπιακός Βόλου
16:00
16:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 : 2 Πιερικός
16:00
Σάββατο, 27 Οκτωβρίου 2018
15:00 Α.Ο. Σελλάνων 0 : 1 Απόλλων Μακρυχωρίου
15:00
15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 : 3 Γ.Σ. Αλμυρού
15:00
15:00 Αστέρας Ιτέας 0 : 1 Νίκη Βόλου
15:00
15:00 Μετέωρα 1 : 0 Αχιλλέας Νεοκ.
15:00
15:00 Ολυμπιακός Βόλου 4 : 0 Στυλίδα
15:00
15:00 Πιερικός 0 : 1 Φωκικός
15:00
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 : 3 Θησέας Αγριάς
15:00
Σάββατο, 3 Νοεμβρίου 2018
15:00 Γ.Σ. Αλμυρού 1 : 1 Μετέωρα
15:00
Κυριακή, 4 Νοεμβρίου 2018
15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 : 2 Α.Ο. Σελλάνων
15:00
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 2 : 2 Αστέρας Ιτέας
15:00
15:00 Αχιλλέας Νεοκ. 2 : 2 Πιερικός
15:00
15:00 Στυλίδα 4 : 3 Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00
15:00 Φωκικός 2 : 0 Θησέας Αγριάς
15:00
18:30 Νίκη Βόλου 0 : 0 Ολυμπιακός Βόλου
18:30
Σάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018
15:00 Ολυμπιακός Βόλου 5 : 0 Απόλλων Μακρυχωρίου
15:00
Κυριακή, 11 Νοεμβρίου 2018
15:00 Α.Ο. Σελλάνων 1 : 1 Αστέρας Ιτέας
15:00
15:00 Μετέωρα 0 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
15:00
15:00 Πιερικός 0 : 1 Γ.Σ. Αλμυρού
15:00
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 1 : 6 Νίκη Βόλου
15:00
15:00 Θησέας Αγριάς 2 : 0 Αχιλλέας Νεοκ.
15:00
15:00 Φωκικός 0 : 2 Στυλίδα
15:00
Κυριακή, 18 Νοεμβρίου 2018
15:00 Μετέωρα 4 : 2 Α.Ο. Σελλάνων
15:00
15:00 Αστέρας Ιτέας 0 : 2 Ολυμπιακός Βόλου
15:00
15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 : 2 Πιερικός
15:00
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 2 : 0 Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00
15:00 Νίκη Βόλου 5 : 0 Φωκικός
15:00
15:00 Αχιλλέας Νεοκ. 5 : 1 Στυλίδα
15:00
Δευτέρα, 19 Νοεμβρίου 2018
15:00 Γ.Σ. Αλμυρού 1 : 1 Θησέας Αγριάς
15:00
Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018
15:00 Α.Ο. Σελλάνων 2 : 3 Ολυμπιακός Βόλου
15:00
15:00 Πιερικός 1 : 1 Μετέωρα
15:00
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 1 : 4 Αστέρας Ιτέας
15:00
15:00 Θησέας Αγριάς 1 : 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
15:00
15:00 Φωκικός 0 : 0 Απόλλων Μακρυχωρίου
15:00
15:00 Στυλίδα 0 : 1 Γ.Σ. Αλμυρού
15:00
15:00 Νίκη Βόλου 1 : 0 Αχιλλέας Νεοκ.
15:00
Σάββατο, 1 Δεκεμβρίου 2018
15:00 Ολυμπιακός Βόλου 2 : 1 Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00
Κυριακή, 2 Δεκεμβρίου 2018
15:00 Πιερικός 0 : 0 Α.Ο. Σελλάνων
15:00
15:00 Μετέωρα 3 : 1 Θησέας Αγριάς
15:00
15:00 Αστέρας Ιτέας 4 : 1 Φωκικός
15:00
15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 : 1 Στυλίδα
15:00
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 2 : 0 Αχιλλέας Νεοκ.
15:00
15:00 Γ.Σ. Αλμυρού 1 : 2 Νίκη Βόλου
15:00
Κυριακή, 9 Δεκεμβρίου 2018
15:00 Α.Ο. Σελλάνων 3 : 0 Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00
15:00 Θησέας Αγριάς 1 : 0 Πιερικός
15:00
15:00 Φωκικός 1 : 1 Ολυμπιακός Βόλου
15:00
15:00 Στυλίδα 1 : 0 Μετέωρα
15:00
15:00 Αχιλλέας Νεοκ. 0 : 1 Αστέρας Ιτέας
15:00
15:00 Νίκη Βόλου 4 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
15:00
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 1 : 0 Γ.Σ. Αλμυρού
15:00
Κυριακή, 16 Δεκεμβρίου 2018
15:00 Θησέας Αγριάς 1 : 0 Α.Ο. Σελλάνων
15:00
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 : 0 Φωκικός
15:00
15:00 Πιερικός 5 : 1 Στυλίδα
15:00
15:00 Ολυμπιακός Βόλου 7 : 0 Αχιλλέας Νεοκ.
15:00
15:00 Μετέωρα 0 : 2 Νίκη Βόλου
15:00
15:00 Αστέρας Ιτέας 1 : 0 Γ.Σ. Αλμυρού
15:00
15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 : 1 Απόλλων Μακρυχωρίου
15:00
Κυριακή, 13 Ιανουαρίου 2019
15:00 Στυλίδα 0 : 1 Α.Ο. Σελλάνων
15:00
15:00 Φωκικός 1 : 1 Αχιλλέας Νεοκ.
15:00
15:00 Θησέας Αγριάς 0 : 2 Νίκη Βόλου
15:00
15:00 Ολυμπιακός Βόλου 4 : 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
15:00
Τετάρτη, 16 Ιανουαρίου 2019
00:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 : 3 Γ.Σ. Αλμυρού
00:00
15:00 Πιερικός 2 : 1 Απόλλων Μακρυχωρίου
15:00
Κυριακή, 20 Ιανουαρίου 2019
00:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 3 : 0 Αναγέννηση Καρδίτσας
00:00
15:00 Α.Ο. Σελλάνων 1 : 1 Αχιλλέας Νεοκ.
15:00
15:00 Νίκη Βόλου 8 : 0 Στυλίδα
15:00
15:00 Γ.Σ. Αλμυρού 0 : 0 Φωκικός
15:00
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 1 : 2 Θησέας Αγριάς
15:00
15:00 Αστέρας Ιτέας 2 : 1 Πιερικός
15:00
15:00 Μετέωρα 2 : 0 Ολυμπιακός Βόλου
15:00
Τετάρτη, 23 Ιανουαρίου 2019
00:00 Αχιλλέας Νεοκ. 3 : 0 Αναγέννηση Καρδίτσας
00:00
15:00 Α.Ο. Σελλάνων 2 : 0 Φωκικός
15:00
15:00 Στυλίδα 0 : 1 Θησέας Αγριάς
15:00
15:00 Νίκη Βόλου 3 : 0 Πιερικός
15:00
15:00 Γ.Σ. Αλμυρού 0 : 1 Ολυμπιακός Βόλου
15:00
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 1 : 1 Μετέωρα
15:00
15:00 Αστέρας Ιτέας 2 : 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
15:00
Κυριακή, 27 Ιανουαρίου 2019
15:00 Νίκη Βόλου 2 : 0 Α.Ο. Σελλάνων
15:00
15:00 Αχιλλέας Νεοκ. 2 : 1 Γ.Σ. Αλμυρού
15:00
15:00 Στυλίδα 2 : 0 Απόλλων Μακρυχωρίου
15:00
15:00 Φωκικός 0 : 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
15:00
15:00 Θησέας Αγριάς 1 : 2 Αστέρας Ιτέας
15:00
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 : 3 Μετέωρα
15:00
15:00 Πιερικός 1 : 2 Ολυμπιακός Βόλου
15:00
Τετάρτη, 30 Ιανουαρίου 2019
00:00 Μετέωρα 2 : 0 Αστέρας Ιτέας
00:00
Κυριακή, 3 Φεβρουαρίου 2019
15:00 Α.Ο. Σελλάνων 1 : 0 Γ.Σ. Αλμυρού
15:00
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 0 : 2 Νίκη Βόλου
15:00
15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 : 1 Αχιλλέας Νεοκ.
15:00
15:00 Αστέρας Ιτέας 2 : 0 Στυλίδα
15:00
15:00 Μετέωρα 0 : 0 Φωκικός
15:00
15:00 Ολυμπιακός Βόλου 2 : 0 Θησέας Αγριάς
15:00
15:00 Πιερικός 3 : 0 Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00
Κυριακή, 10 Φεβρουαρίου 2019
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 1 : 0 Α.Ο. Σελλάνων
15:00
15:00 Γ.Σ. Αλμυρού 0 : 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
15:00
15:00 Νίκη Βόλου 1 : 0 Αστέρας Ιτέας
15:00
15:00 Αχιλλέας Νεοκ. 3 : 3 Μετέωρα
15:00
15:00 Στυλίδα 0 : 2 Ολυμπιακός Βόλου
15:00
15:00 Φωκικός 2 : 3 Πιερικός
15:00
15:00 Θησέας Αγριάς 3 : 0 Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00
Κυριακή, 17 Φεβρουαρίου 2019
15:00 Α.Ο. Σελλάνων 1 : 2 Οικονόμος Τσαριτσάνης
15:00
15:00 Αστέρας Ιτέας 2 : 0 Απόλλων Μακρυχωρίου
15:00
15:00 Μετέωρα 0 : 3 Γ.Σ. Αλμυρού
15:00
15:00 Ολυμπιακός Βόλου 2 : 0 Νίκη Βόλου
15:00
15:00 Πιερικός 0 : 0 Αχιλλέας Νεοκ.
15:00
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 : 3 Στυλίδα
15:00
15:00 Θησέας Αγριάς 3 : 1 Φωκικός
15:00
Σάββατο, 23 Φεβρουαρίου 2019
15:00 Στυλίδα 2 : 1 Φωκικός
15:00
Κυριακή, 24 Φεβρουαρίου 2019
15:00 Αστέρας Ιτέας 2 : 2 Α.Ο. Σελλάνων
15:00
15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 : 1 Μετέωρα
15:00
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 0 : 1 Ολυμπιακός Βόλου
15:00
15:00 Νίκη Βόλου 3 : 0 Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00
15:00 Αχιλλέας Νεοκ. 2 : 1 Θησέας Αγριάς
15:00
Κυριακή, 3 Μαρτίου 2019
15:00 Α.Ο. Σελλάνων 1 : 0 Μετέωρα
15:00
15:00 Ολυμπιακός Βόλου 1 : 0 Αστέρας Ιτέας
15:00
15:00 Πιερικός 0 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
15:00
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 : 3 Απόλλων Μακρυχωρίου
15:00
15:00 Θησέας Αγριάς 1 : 1 Γ.Σ. Αλμυρού
15:00
15:00 Φωκικός 0 : 1 Νίκη Βόλου
15:00
15:00 Στυλίδα 1 : 1 Αχιλλέας Νεοκ.
15:00
Κυριακή, 10 Μαρτίου 2019
15:00 Γ.Σ. Αλμυρού 0 : 0 Πιερικός
15:00
Κυριακή, 17 Μαρτίου 2019
15:00 Ολυμπιακός Βόλου 3 : 1 Α.Ο. Σελλάνων
15:00
15:00 Μετέωρα 2 : 2 Πιερικός
15:00
15:00 Αστέρας Ιτέας 3 : 0 Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00
15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 : 1 Θησέας Αγριάς
15:00
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 3 : 4 Φωκικός
15:00
15:00 Γ.Σ. Αλμυρού 6 : 0 Στυλίδα
15:00
15:00 Αχιλλέας Νεοκ. 2 : 4 Νίκη Βόλου
15:00
Κυριακή, 24 Μαρτίου 2019
15:00 Α.Ο. Σελλάνων 1 : 2 Πιερικός
15:00
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 : 3 Ολυμπιακός Βόλου
15:00
15:00 Θησέας Αγριάς 2 : 2 Μετέωρα
15:00
15:00 Φωκικός 1 : 1 Αστέρας Ιτέας
15:00
15:00 Στυλίδα 1 : 2 Οικονόμος Τσαριτσάνης
15:00
15:00 Αχιλλέας Νεοκ. 2 : 0 Απόλλων Μακρυχωρίου
15:00
15:00 Νίκη Βόλου 3 : 2 Γ.Σ. Αλμυρού
15:00
Κυριακή, 31 Μαρτίου 2019
16:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 : 3 Α.Ο. Σελλάνων
16:00
16:00 Πιερικός 3 : 1 Θησέας Αγριάς
16:00
16:00 Ολυμπιακός Βόλου 6 : 1 Φωκικός
16:00
16:00 Μετέωρα 4 : 0 Στυλίδα
16:00
16:00 Αστέρας Ιτέας 3 : 0 Αχιλλέας Νεοκ.
16:00
16:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 : 0 Νίκη Βόλου
16:00
16:00 Γ.Σ. Αλμυρού 4 : 0 Απόλλων Μακρυχωρίου
16:00
Κυριακή, 7 Απριλίου 2019
16:00 Α.Ο. Σελλάνων 3 : 0 Θησέας Αγριάς
16:00
16:00 Φωκικός 3 : 0 Αναγέννηση Καρδίτσας
16:00
16:00 Στυλίδα 0 : 4 Πιερικός
16:00
16:00 Αχιλλέας Νεοκ. 0 : 2 Ολυμπιακός Βόλου
16:00
16:00 Νίκη Βόλου 2 : 0 Μετέωρα
16:00
16:00 Γ.Σ. Αλμυρού 1 : 1 Αστέρας Ιτέας
16:00
16:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 1 : 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
16:00
Κυριακή, 14 Απριλίου 2019
16:00 Φωκικός 1 : 1 Α.Ο. Σελλάνων
16:00
16:00 Θησέας Αγριάς 3 : 1 Στυλίδα
16:00
16:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 : 3 Αχιλλέας Νεοκ.
16:00
16:00 Πιερικός 1 : 2 Νίκη Βόλου
16:00
16:00 Ολυμπιακός Βόλου 0 : 0 Γ.Σ. Αλμυρού
16:00
16:00 Μετέωρα 1 : 0 Απόλλων Μακρυχωρίου
16:00
16:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 4 : 4 Αστέρας Ιτέας
16:00
Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
16:30 Ατρόμητος Παλαμά 2 : 0 Γ.Σ. Αλμυρού
16:30
Κυριακή, 22 Σεπτεμβρίου 2019
16:30 Μετέωρα 1 : 1 Διαγόρας Στεφανοβικείου
16:30
16:30 Αταλάντη 1 : 0 Ποταμιά
16:30
16:30 Καρίτσα 4 : 0 Δίας Δίου
16:30
16:30 Διγενής Νεοχωρίου 1 : 2 Α.Ο. Σελλάνων
16:30
16:30 Θησέας Αγριάς 0 : 1 Πιερικός
16:30
16:30 Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 : 0 Ηρακλής Λάρισας
16:30
Κυριακή, 29 Σεπτεμβρίου 2019
16:00 Αταλάντη 2 : 0 Μετέωρα
16:00
16:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου 1 : 3 Καρίτσα
16:00
16:00 Ποταμιά 1 : 1 Διγενής Νεοχωρίου
16:00
16:00 Δίας Δίου 2 : 1 Ατρόμητος Παλαμά
16:00
16:00 Α.Ο. Σελλάνων 2 : 2 Θησέας Αγριάς
16:00
16:00 Γ.Σ. Αλμυρού 2 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
16:00
16:00 Πιερικός 4 : 0 Ηρακλής Λάρισας
16:00
Σάββατο, 5 Οκτωβρίου 2019
16:00 Ηρακλής Λάρισας 0 : 2 Α.Ο. Σελλάνων
16:00
Κυριακή, 6 Οκτωβρίου 2019
16:00 Μετέωρα 1 : 0 Καρίτσα
16:00
16:00 Διγενής Νεοχωρίου 2 : 2 Αταλάντη
16:00
16:00 Ατρόμητος Παλαμά 2 : 0 Διαγόρας Στεφανοβικείου
16:00
16:00 Θησέας Αγριάς 5 : 0 Ποταμιά
16:00
16:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 5 : 1 Δίας Δίου
16:00
16:00 Πιερικός 0 : 0 Γ.Σ. Αλμυρού
16:00
Κυριακή, 13 Οκτωβρίου 2019
16:00 Διγενής Νεοχωρίου 2 : 2 Μετέωρα
16:00
16:00 Καρίτσα 2 : 2 Ατρόμητος Παλαμά
16:00
16:00 Αταλάντη 1 : 2 Θησέας Αγριάς
16:00
16:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου 0 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
16:00
16:00 Ποταμιά 1 : 2 Ηρακλής Λάρισας
16:00
16:00 Δίας Δίου 0 : 1 Πιερικός
16:00
16:00 Α.Ο. Σελλάνων 1 : 0 Γ.Σ. Αλμυρού
16:00
Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2019
16:00 Ηρακλής Λάρισας 3 : 0 Αταλάντη
16:00
Κυριακή, 20 Οκτωβρίου 2019
16:00 Μετέωρα 0 : 0 Ατρόμητος Παλαμά
16:00
16:00 Θησέας Αγριάς 2 : 1 Διγενής Νεοχωρίου
16:00
16:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 : 1 Καρίτσα
16:00
16:00 Πιερικός 1 : 0 Διαγόρας Στεφανοβικείου
16:00
16:00 Γ.Σ. Αλμυρού 1 : 0 Ποταμιά
16:00
16:00 Α.Ο. Σελλάνων 1 : 0 Δίας Δίου
16:00
Σάββατο, 26 Οκτωβρίου 2019
16:00 Ποταμιά 2 : 2 Δίας Δίου
16:00
Κυριακή, 27 Οκτωβρίου 2019
15:00 Θησέας Αγριάς 2 : 0 Μετέωρα
15:00
15:00 Ατρόμητος Παλαμά 0 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
15:00
15:00 Διγενής Νεοχωρίου 0 : 1 Ηρακλής Λάρισας
15:00
15:00 Καρίτσα 1 : 0 Πιερικός
15:00
15:00 Αταλάντη 3 : 2 Γ.Σ. Αλμυρού
15:00
15:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου 1 : 1 Α.Ο. Σελλάνων
15:00
Κυριακή, 3 Νοεμβρίου 2019
14:00 Μετέωρα 0 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
14:00
14:00 Ηρακλής Λάρισας 2 : 1 Θησέας Αγριάς
14:00
14:00 Πιερικός 2 : 0 Ατρόμητος Παλαμά
14:00
14:00 Γ.Σ. Αλμυρού 1 : 1 Διγενής Νεοχωρίου
14:00
14:00 Α.Ο. Σελλάνων 1 : 1 Καρίτσα
14:00
14:00 Δίας Δίου 1 : 0 Αταλάντη
14:00
14:00 Ποταμιά 0 : 1 Διαγόρας Στεφανοβικείου
14:00
Κυριακή, 10 Νοεμβρίου 2019
15:00 Ηρακλής Λάρισας 3 : 2 Μετέωρα
15:00
15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 : 5 Πιερικός
15:00
15:00 Θησέας Αγριάς 1 : 0 Γ.Σ. Αλμυρού
15:00
15:00 Ατρόμητος Παλαμά 0 : 0 Α.Ο. Σελλάνων
15:00
15:00 Διγενής Νεοχωρίου 5 : 1 Δίας Δίου
15:00
15:00 Καρίτσα 5 : 0 Ποταμιά
15:00
15:00 Αταλάντη 2 : 1 Διαγόρας Στεφανοβικείου
15:00
Σάββατο, 16 Νοεμβρίου 2019
14:00 Μετέωρα 0 : 1 Πιερικός
14:00
14:00 Γ.Σ. Αλμυρού 3 : 2 Ηρακλής Λάρισας
14:00
14:00 Α.Ο. Σελλάνων 0 : 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
14:00
14:00 Δίας Δίου 3 : 1 Θησέας Αγριάς
14:00
14:00 Ποταμιά 0 : 2 Ατρόμητος Παλαμά
14:00
14:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου 1 : 1 Διγενής Νεοχωρίου
14:00
14:00 Καρίτσα 2 : 0 Αταλάντη
14:00
Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2019
14:00 Γ.Σ. Αλμυρού 1 : 2 Μετέωρα
14:00
14:00 Πιερικός 2 : 0 Α.Ο. Σελλάνων
14:00
14:00 Ηρακλής Λάρισας 1 : 0 Δίας Δίου
14:00
14:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 : 0 Ποταμιά
14:00
14:00 Θησέας Αγριάς 3 : 0 Διαγόρας Στεφανοβικείου
14:00
14:00 Ατρόμητος Παλαμά 1 : 0 Αταλάντη
14:00
14:00 Διγενής Νεοχωρίου 2 : 1 Καρίτσα
14:00
Κυριακή, 1 Δεκεμβρίου 2019
14:00 Μετέωρα 0 : 0 Α.Ο. Σελλάνων
14:00
14:00 Δίας Δίου 1 : 2 Γ.Σ. Αλμυρού
14:00
14:00 Ποταμιά 1 : 3 Πιερικός
14:00
14:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου 1 : 1 Ηρακλής Λάρισας
14:00
14:00 Αταλάντη 1 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
14:00
14:00 Καρίτσα 3 : 1 Θησέας Αγριάς
14:00
14:00 Ατρόμητος Παλαμά 1 : 2 Διγενής Νεοχωρίου
14:00
Κυριακή, 8 Δεκεμβρίου 2019
14:00 Δίας Δίου 2 : 0 Μετέωρα
14:00
14:00 Α.Ο. Σελλάνων 2 : 1 Ποταμιά
14:00
14:00 Γ.Σ. Αλμυρού 0 : 2 Διαγόρας Στεφανοβικείου
14:00
14:00 Πιερικός 4 : 0 Αταλάντη
14:00
14:00 Ηρακλής Λάρισας 2 : 0 Καρίτσα
14:00
14:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 3 : 2 Διγενής Νεοχωρίου
14:00
14:00 Θησέας Αγριάς 5 : 2 Ατρόμητος Παλαμά
14:00
Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου 2019
15:00 Μετέωρα 6 : 0 Ποταμιά
15:00
15:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου 0 : 1 Δίας Δίου
15:00
15:00 Αταλάντη 2 : 4 Α.Ο. Σελλάνων
15:00
15:00 Καρίτσα 0 : 0 Γ.Σ. Αλμυρού
15:00
15:00 Διγενής Νεοχωρίου 0 : 3 Πιερικός
15:00
15:00 Ατρόμητος Παλαμά 3 : 1 Ηρακλής Λάρισας
15:00
15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 : 2 Θησέας Αγριάς
15:00
Κυριακή, 22 Δεκεμβρίου 2019
14:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου 2 : 1 Μετέωρα
14:00
14:00 Ποταμιά 0 : 1 Αταλάντη
14:00
14:00 Δίας Δίου 0 : 2 Καρίτσα
14:00
14:00 Α.Ο. Σελλάνων 2 : 2 Διγενής Νεοχωρίου
14:00
14:00 Γ.Σ. Αλμυρού 0 : 2 Ατρόμητος Παλαμά
14:00
14:00 Πιερικός 3 : 0 Θησέας Αγριάς
14:00
14:00 Ηρακλής Λάρισας 2 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
14:00
Κυριακή, 12 Ιανουαρίου 2020
15:00 Μετέωρα 2 : 1 Αταλάντη
15:00
15:00 Καρίτσα 0 : 1 Διαγόρας Στεφανοβικείου
15:00
15:00 Διγενής Νεοχωρίου 4 : 1 Ποταμιά
15:00
15:00 Ατρόμητος Παλαμά 1 : 0 Δίας Δίου
15:00
15:00 Θησέας Αγριάς 3 : 1 Α.Ο. Σελλάνων
15:00
15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 : 1 Γ.Σ. Αλμυρού
15:00
15:00 Ηρακλής Λάρισας 0 : 0 Πιερικός
15:00
Κυριακή, 19 Ιανουαρίου 2020
14:00 Μετέωρα 3 : 0 Διγενής Νεοχωρίου
14:00
14:00 Ατρόμητος Παλαμά 1 : 3 Καρίτσα
14:00
14:00 Θησέας Αγριάς 2 : 1 Αταλάντη
14:00
14:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 4 : 1 Διαγόρας Στεφανοβικείου
14:00
14:00 Ηρακλής Λάρισας 1 : 0 Ποταμιά
14:00
14:00 Πιερικός 2 : 0 Δίας Δίου
14:00
14:00 Γ.Σ. Αλμυρού 0 : 0 Α.Ο. Σελλάνων
14:00
15:00 Καρίτσα 0 : 0 Μετέωρα
15:00
15:00 Αταλάντη 3 : 0 Διγενής Νεοχωρίου
15:00
15:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου 0 : 0 Ατρόμητος Παλαμά
15:00
15:00 Ποταμιά 0 : 2 Θησέας Αγριάς
15:00
15:00 Δίας Δίου 1 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
15:00
15:00 Α.Ο. Σελλάνων 1 : 0 Ηρακλής Λάρισας
15:00

Ειδησεογραφία

Ειδήσεις ανά Δήμο

Αθλητισμός

Κεντρική Ελλάδα

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΜΑΣ

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ