Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019 |
16:30
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
2 : 0
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
|
16:30
|
|
|
Κυριακή, 22 Σεπτεμβρίου 2019 |
16:30
|
Μετέωρα
|
1 : 1
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
|
16:30
|
|
|
16:30
|
Αταλάντη
|
1 : 0
|
Ποταμιά
|
|
16:30
|
|
|
16:30
|
Καρίτσα
|
4 : 0
|
Δίας Δίου
|
|
16:30
|
|
|
16:30
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
1 : 2
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
|
16:30
|
|
|
16:30
|
Θησέας Αγριάς
|
0 : 1
|
Πιερικός
|
|
16:30
|
|
|
16:30
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
0 : 0
|
Ηρακλής Λάρισας
|
|
16:30
|
|
|
Κυριακή, 29 Σεπτεμβρίου 2019 |
16:00
|
Αταλάντη
|
2 : 0
|
Μετέωρα
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
1 : 3
|
Καρίτσα
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ποταμιά
|
1 : 1
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Δίας Δίου
|
2 : 1
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
2 : 2
|
Θησέας Αγριάς
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
2 : 0
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Πιερικός
|
4 : 0
|
Ηρακλής Λάρισας
|
|
16:00
|
|
|
Σάββατο, 5 Οκτωβρίου 2019 |
16:00
|
Ηρακλής Λάρισας
|
0 : 2
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 6 Οκτωβρίου 2019 |
16:00
|
Μετέωρα
|
1 : 0
|
Καρίτσα
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
2 : 2
|
Αταλάντη
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
2 : 0
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Θησέας Αγριάς
|
5 : 0
|
Ποταμιά
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
5 : 1
|
Δίας Δίου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Πιερικός
|
0 : 0
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 13 Οκτωβρίου 2019 |
16:00
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
2 : 2
|
Μετέωρα
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Καρίτσα
|
2 : 2
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Αταλάντη
|
1 : 2
|
Θησέας Αγριάς
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
0 : 0
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Ποταμιά
|
1 : 2
|
Ηρακλής Λάρισας
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Δίας Δίου
|
0 : 1
|
Πιερικός
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
1 : 0
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
|
16:00
|
|
|
Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2019 |
16:00
|
Ηρακλής Λάρισας
|
3 : 0
|
Αταλάντη
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 20 Οκτωβρίου 2019 |
16:00
|
Μετέωρα
|
0 : 0
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Θησέας Αγριάς
|
2 : 1
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
1 : 1
|
Καρίτσα
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Πιερικός
|
1 : 0
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
1 : 0
|
Ποταμιά
|
|
16:00
|
|
|
16:00
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
1 : 0
|
Δίας Δίου
|
|
16:00
|
|
|
Σάββατο, 26 Οκτωβρίου 2019 |
16:00
|
Ποταμιά
|
2 : 2
|
Δίας Δίου
|
|
16:00
|
|
|
Κυριακή, 27 Οκτωβρίου 2019 |
15:00
|
Θησέας Αγριάς
|
2 : 0
|
Μετέωρα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
0 : 0
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
0 : 1
|
Ηρακλής Λάρισας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Καρίτσα
|
1 : 0
|
Πιερικός
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αταλάντη
|
3 : 2
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
1 : 1
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 3 Νοεμβρίου 2019 |
14:00
|
Μετέωρα
|
0 : 0
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Ηρακλής Λάρισας
|
2 : 1
|
Θησέας Αγριάς
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Πιερικός
|
2 : 0
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
1 : 1
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
1 : 1
|
Καρίτσα
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Δίας Δίου
|
1 : 0
|
Αταλάντη
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Ποταμιά
|
0 : 1
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
|
14:00
|
|
|
Κυριακή, 10 Νοεμβρίου 2019 |
15:00
|
Ηρακλής Λάρισας
|
3 : 2
|
Μετέωρα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
0 : 5
|
Πιερικός
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Θησέας Αγριάς
|
1 : 0
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
0 : 0
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
5 : 1
|
Δίας Δίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Καρίτσα
|
5 : 0
|
Ποταμιά
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αταλάντη
|
2 : 1
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
|
15:00
|
|
|
Σάββατο, 16 Νοεμβρίου 2019 |
14:00
|
Μετέωρα
|
0 : 1
|
Πιερικός
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
3 : 2
|
Ηρακλής Λάρισας
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
0 : 1
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Δίας Δίου
|
3 : 1
|
Θησέας Αγριάς
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Ποταμιά
|
0 : 2
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
1 : 1
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Καρίτσα
|
2 : 0
|
Αταλάντη
|
|
14:00
|
|
|
Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2019 |
14:00
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
1 : 2
|
Μετέωρα
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Πιερικός
|
2 : 0
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Ηρακλής Λάρισας
|
1 : 0
|
Δίας Δίου
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
2 : 0
|
Ποταμιά
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Θησέας Αγριάς
|
3 : 0
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
1 : 0
|
Αταλάντη
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
2 : 1
|
Καρίτσα
|
|
14:00
|
|
|
Κυριακή, 1 Δεκεμβρίου 2019 |
14:00
|
Μετέωρα
|
0 : 0
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Δίας Δίου
|
1 : 2
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Ποταμιά
|
1 : 3
|
Πιερικός
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
1 : 1
|
Ηρακλής Λάρισας
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Αταλάντη
|
1 : 0
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Καρίτσα
|
3 : 1
|
Θησέας Αγριάς
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
1 : 2
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
|
14:00
|
|
|
Κυριακή, 8 Δεκεμβρίου 2019 |
14:00
|
Δίας Δίου
|
2 : 0
|
Μετέωρα
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
2 : 1
|
Ποταμιά
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
0 : 2
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Πιερικός
|
4 : 0
|
Αταλάντη
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Ηρακλής Λάρισας
|
2 : 0
|
Καρίτσα
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
3 : 2
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Θησέας Αγριάς
|
5 : 2
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
|
14:00
|
|
|
Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου 2019 |
15:00
|
Μετέωρα
|
6 : 0
|
Ποταμιά
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
0 : 1
|
Δίας Δίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αταλάντη
|
2 : 4
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Καρίτσα
|
0 : 0
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
0 : 3
|
Πιερικός
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
3 : 1
|
Ηρακλής Λάρισας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
1 : 2
|
Θησέας Αγριάς
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 22 Δεκεμβρίου 2019 |
14:00
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
2 : 1
|
Μετέωρα
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Ποταμιά
|
0 : 1
|
Αταλάντη
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Δίας Δίου
|
0 : 2
|
Καρίτσα
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
2 : 2
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
0 : 2
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Πιερικός
|
3 : 0
|
Θησέας Αγριάς
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Ηρακλής Λάρισας
|
2 : 0
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
|
14:00
|
|
|
Κυριακή, 12 Ιανουαρίου 2020 |
15:00
|
Μετέωρα
|
2 : 1
|
Αταλάντη
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Καρίτσα
|
0 : 1
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
4 : 1
|
Ποταμιά
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
1 : 0
|
Δίας Δίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Θησέας Αγριάς
|
3 : 1
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
0 : 1
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ηρακλής Λάρισας
|
0 : 0
|
Πιερικός
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 19 Ιανουαρίου 2020 |
14:00
|
Μετέωρα
|
3 : 0
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
1 : 3
|
Καρίτσα
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Θησέας Αγριάς
|
2 : 1
|
Αταλάντη
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
4 : 1
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Ηρακλής Λάρισας
|
1 : 0
|
Ποταμιά
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Πιερικός
|
2 : 0
|
Δίας Δίου
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
0 : 0
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
|
14:00
|
|
|
15:00
|
Καρίτσα
|
0 : 0
|
Μετέωρα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αταλάντη
|
3 : 0
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
0 : 0
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ποταμιά
|
0 : 2
|
Θησέας Αγριάς
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δίας Δίου
|
1 : 0
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
1 : 0
|
Ηρακλής Λάρισας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
1 : 1
|
Πιερικός
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 26 Ιανουαρίου 2020 |
14:00
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
2 : 0
|
Μετέωρα
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
1 : 2
|
Θησέας Αγριάς
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Καρίτσα
|
1 : 1
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Αταλάντη
|
3 : 1
|
Ηρακλής Λάρισας
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
0 : 2
|
Πιερικός
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Ποταμιά
|
0 : 3
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Δίας Δίου
|
2 : 0
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
|
14:00
|
|
|
Κυριακή, 9 Φεβρουαρίου 2020 |
15:00
|
Μετέωρα
|
2 : 3
|
Θησέας Αγριάς
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
0 : 0
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ηρακλής Λάρισας
|
4 : 0
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Πιερικός
|
0 : 0
|
Καρίτσα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
2 : 1
|
Αταλάντη
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
2 : 1
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δίας Δίου
|
1 : 0
|
Ποταμιά
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 16 Φεβρουαρίου 2020 |
15:00
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
0 : 1
|
Μετέωρα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Θησέας Αγριάς
|
3 : 4
|
Ηρακλής Λάρισας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
0 : 2
|
Πιερικός
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
0 : 3
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Καρίτσα
|
2 : 0
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αταλάντη
|
1 : 0
|
Δίας Δίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
3 : 0
|
Ποταμιά
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 23 Φεβρουαρίου 2020 |
15:00
|
Μετέωρα
|
0 : 0
|
Ηρακλής Λάρισας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Πιερικός
|
5 : 0
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
1 : 0
|
Θησέας Αγριάς
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
0 : 1
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δίας Δίου
|
0 : 2
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ποταμιά
|
0 : 5
|
Καρίτσα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
2 : 0
|
Αταλάντη
|
|
15:00
|
|
|
Σάββατο, 29 Φεβρουαρίου 2020 |
15:00
|
Πιερικός
|
2 : 1
|
Μετέωρα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ηρακλής Λάρισας
|
0 : 2
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
0 : 0
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Θησέας Αγριάς
|
3 : 0
|
Δίας Δίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
2 : 0
|
Ποταμιά
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
1 : 1
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αταλάντη
|
2 : 2
|
Καρίτσα
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 8 Μαρτίου 2020 |
15:00
|
Μετέωρα
|
1 : 0
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
1 : 1
|
Πιερικός
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Δίας Δίου
|
0 : 3
|
Ηρακλής Λάρισας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ποταμιά
|
0 : 1
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
2 : 1
|
Θησέας Αγριάς
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αταλάντη
|
2 : 1
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Καρίτσα
|
1 : 0
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 15 Μαρτίου 2020 |
15:00
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
- : -
|
Μετέωρα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
- : -
|
Δίας Δίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Πιερικός
|
- : -
|
Ποταμιά
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ηρακλής Λάρισας
|
- : -
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
- : -
|
Αταλάντη
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Θησέας Αγριάς
|
- : -
|
Καρίτσα
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
- : -
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
|
15:00
|
|
|
Κυριακή, 22 Μαρτίου 2020 |
14:00
|
Ποταμιά
|
- : -
|
Μετέωρα
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Δίας Δίου
|
- : -
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
- : -
|
Αταλάντη
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
- : -
|
Καρίτσα
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Πιερικός
|
- : -
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Ηρακλής Λάρισας
|
- : -
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
|
14:00
|
|
|
14:00
|
Θησέας Αγριάς
|
- : -
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
|
14:00
|
|
|
Κυριακή, 29 Μαρτίου 2020 |
15:00
|
Μετέωρα
|
- : -
|
Δίας Δίου
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ποταμιά
|
- : -
|
Α.Ο. Σελλάνων
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Διαγόρας Στεφανοβικείου
|
- : -
|
Γ.Σ. Αλμυρού
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Αταλάντη
|
- : -
|
Πιερικός
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Καρίτσα
|
- : -
|
Ηρακλής Λάρισας
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Διγενής Νεοχωρίου
|
- : -
|
Οικονόμος Τσαριτσάνης
|
|
15:00
|
|
|
15:00
|
Ατρόμητος Παλαμά
|
- : -
|
Θησέας Αγριάς
|
|
15:00
|
|
|