Σάββατο, 27 Οκτωβρίου 2018
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 : 3 Θησέας Αγριάς
15:00
15:30 Φοίβος 35 : 55 Γόμφοι
15:30
16:00 ΑΟΚ Πάμισος 1 : 3 Σώκρατες
16:00
16:00 Αστέρας 3 : 0 Νίκη Καμινάδων
16:00
16:00 Μυρίνη 4 : 2 Λεοντάρι
16:00
16:00 Καππαδοκικό 2 : 1 Παλαμαϊκή
16:00
16:00 Αγναντερό 5 : 1 Κρανιά
16:00
16:00 Ατρόμητος Παλαμά 1 : 1 Ηρακλής Σοφάδων
16:00
16:00 Δόξα Μητρόπολης 0 : 0 ΑΟΚ
16:00
16:00 Διγενής 0 : 2 Ταυρωπός
16:00
16:00 Άρης Φίλιας 0 : 0 Προδρομιακός
16:00
16:00 Ολυμπιακός Παλ/σίου 0 : 4 Άρης Καρδίτσας
16:00
16:00 Αετός Καλλιφωνίου 0 : 2 Καρποχώρι
16:00
16:00 Μαυραϊκή 5 : 0 Αετός Αγίου Θεοδώρου
16:00
16:00 Μουζάκι 0 : 0 Ήφαιστος
16:00
16:00 Φύλλο 1 : 0 Δασοχώρι
16:00
16:00 Αργεντινή Καρδίτσας 1 : 1 Αίας Μαραθέας
16:00
16:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 2 : 1 Θεσσαλικός Ματ/γκας
16:00
17:00 Καβάλα Ε.Κ. 68 : 70 Ευρώπη Πευκοχωρίου
17:00
17:00 Κόροιβος Α.Σ.Α. 84 : 74 Καστοριά Α.Σ.
17:00
17:00 Ηρακλής Θ. 75 : 55 Απόλλων Πάτρας
17:00
17:00 Διαγόρας Δρυοπ. 81 : 83 Α.Σ. Καρδίτσας
17:00
17:00 Αμύντας 61 : 50 Ψυχικό
17:00
17:00 Εθνικός Π. 64 : 76 Ερμής Αγιάς
17:00
17:00 Ιωνικός Νίκαιας 102 : 63 Χαρ. Τρικούπης
17:00
17:00 Δαναοί Τρικάλων 59 : 64 Γ.Σ. Αμπελώνα
17:00
17:00 Γ.Σ. Μουζακίου 42 : 84 Αστέρας Λάρισας
17:00
17:15 ΑΕΛ 0 : 0 ΟΦΗ
17:15
18:00 ΣΠΑΚ 3 : 0 Α.Ο. Σερρών
18:00
18:00 Σ.Φ.Κ. Πιερικός 3 : 1 Άθλος Ορεστιάδας
18:00
18:00 Απόλλων Καλαμαριάς 1 : 3 Πήγασος Πολίχνης
18:00
18:30 Ελπίδα Αμπελοκήπων 3 : 2 Μακεδονικός
18:30
19:00 Λαμία 3 : 2 Λεβαδειακός
19:00
19:00 Α.Ε.Ν. Πανοράματος 3 : 2 Νέστωρ Θεσ/νίκης
19:00
19:30 Γ.Σ. Νίκαιας 81 : 66 Α.Ε. Λάρισας
19:30
20:00 Φαλώρεια 40 : 80 Γ.Σ. Σοφάδες
20:00
Κυριακή, 28 Οκτωβρίου 2018
17:00 Ιπποκράτης 79 : 74 Μαρούσι
17:00
17:00 Γ.Σ. Ελασσόνας 65 : 101 Αναγ. Καρδίτσας
17:00
17:15 Πανιώνιος 2 : 2 Ατρόμητος Αθ.
17:15
18:00 Αναγέννηση Άρτας 2 : 3 Νίκη Αιγινίου
18:00
19:00 Παναιτωλικός 1 : 1 Αστέρας Τρ.
19:00
19:30 ΑΕΚ 4 : 0 Άρης
19:30
Δευτέρα, 29 Οκτωβρίου 2018
19:00 Ξάνθη 2 : 1 ΠΑΣ Γιάννινα
19:00
19:30 Ολυμπιακός 1 : 0 Απόλλων Σμ.
19:30
21:30 ΠΑΟΚ 2 : 0 ΠΑΟ
21:30
Σάββατο, 3 Νοεμβρίου 2018
13:00 Εργοτέλης (Γ) 1 : 2 Ελπίδες Καρδίτσας
13:00
15:00 Σώκρατες 2 : 1 Νίκη Καμινάδων
15:00
15:00 Λεοντάρι 2 : 4 ΑΟΚ Πάμισος
15:00
15:00 Παλαμαϊκή 0 : 2 Αστέρας
15:00
15:00 Κρανιά 3 : 0 Μυρίνη
15:00
15:00 Ηρακλής Σοφάδων 2 : 0 Καππαδοκικό
15:00
15:00 ΑΟΚ 2 : 0 Αγναντερό
15:00
15:00 Ταυρωπός 1 : 0 Ατρόμητος Παλαμά
15:00
15:00 Δόξα Μητρόπολης 7 : 0 Διγενής
15:00
15:00 Προδρομιακός 0 : 0 Άρης Καρδίτσας
15:00
15:00 Καρποχώρι 3 : 0 Άρης Φίλιας
15:00
15:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 1 : 1 Ολυμπιακός Παλ/σίου
15:00
15:00 Ήφαιστος 1 : 0 Αετός Καλλιφωνίου
15:00
15:00 Δασοχώρι 1 : 2 Μαυραϊκή
15:00
15:00 Αίας Μαραθέας 2 : 1 Μουζάκι
15:00
15:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 0 : 1 Φύλλο
15:00
15:00 Αργεντινή Καρδίτσας 0 : 0 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:00
15:00 Άρης Αγ. Παρασκευής 3 : 1 Μενελαΐδα
15:00
15:00 Γ.Σ. Αλμυρού 1 : 1 Μετέωρα
15:00
16:00 Ατρόμητος Αθ. 1 : 1 ΠΑΟΚ
16:00
17:00 Μακεδονικός 3 : 0 Σ.Φ.Κ. Πιερικός
17:00
17:00 Α.Ο. Καλαμπάκας 56 : 67 Γιάννενα Π.Α.Σ.
17:00
17:00 Α.Ε. Λάρισας 59 : 46 Γ.Σ. Μουζακίου
17:00
17:00 Αστέρας Λάρισας 53 : 61 Δαναοί Τρικάλων
17:00
17:00 Γ.Σ. Αμπελώνα 76 : 45 Φοίβος
17:00
17:00 Γόμφοι 82 : 40 Γ.Σ. Ελασσόνας
17:00
17:15 Πανιώνιος 3 : 0 Παναιτωλικός
17:15
17:30 Νέστωρ Θεσ/νίκης 3 : 1 ΣΠΑΚ
17:30
18:00 ΧΑΝΘ 3 : 0 Αναγέννηση Άρτας
18:00
18:00 Άθλος Ορεστιάδας 3 : 2 Α.Ε.Ν. Πανοράματος
18:00
19:00 ΠΑΟ 0 : 0 ΑΕΚ
19:00
19:00 Πήγασος Πολίχνης 2 : 3 Ελπίδα Αμπελοκήπων
19:00
19:30 Λεβαδειακός 1 : 1 ΑΕΛ
19:30
20:00 Νίκη Αιγινίου 2 : 3 Απόλλων Καλαμαριάς
20:00
Κυριακή, 4 Νοεμβρίου 2018
11:30 Πανσερραϊκή 0 : 2 Αγία Παρασκευή
11:30
12:00 Προοδευτική Περ. 0 : 4 Άρης (Γ)
12:00
15:00 Κυψέλη 1 : 3 Π.Α. Σοφάδων
15:00
15:00 Ηρακλής Παλαμά 3 : 5 Πανελλήνιος
15:00
15:00 Κέδρος 2 : 4 Αστέρας Βλοχού
15:00
15:00 Νέο Μοναστήρι 1 : 1 Άρνη
15:00
15:00 Ερμής Μαυραχάδων 3 : 1 Ενιππέας
15:00
15:00 Ατρόμητος Γεωργικού 6 : 0 Ακαδημία Ελπίδες
15:00
15:00 Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου 2 : 2 Πλαστήρας
15:00
15:00 Εθνικός Καρδίτσας 6 : 1 ΑΠΟΚ
15:00
15:00 Αργιθέα 0 : 3 Μαγούλα
15:00
15:00 Λαζαρίνα 0 : 1 Νεφέλη Καλλιθήρου
15:00
15:00 Αστροναύτης Γελάνθης 2 : 2 Ηρακλής Καρδ/λας
15:00
15:00 Απόλλων Αρτεσιανού 0 : 4 Κρόνος
15:00
15:00 Α.Ο. Ζαϊμίου 2 : 0 Θύελλα Νεοχωρίου
15:00
15:00 Αίας Καρποχωρίου 0 : 4 Θεσσαλικός Γοργ/τών
15:00
15:00 Βαγγ. Κουσιάντζα 3 : 0 Άγιος Νέστωρ
15:00
15:00 Μορφοβούνι 2 : 3 Μελισσοχώρι
15:00
15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 : 2 Α.Ο. Σελλάνων
15:00
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 2 : 2 Αστέρας Ιτέας
15:00
15:00 Αχιλλέας Νεοκ. 2 : 2 Πιερικός
15:00
15:00 Στυλίδα 4 : 3 Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00
15:00 Φωκικός 2 : 0 Θησέας Αγριάς
15:00
15:00 Λάρισα 0 : 2 Ατρόμητος (Γ)
15:00
15:00 Τρίκαλα 2011 1 : 4 ΠΑΟΚ (Γ)
15:00
17:00 Α.Ο.Κ. Βέροιας 80 : 53 Νικόπολη Πρέβεζας
17:00
17:00 Μελίκη 59 : 62 Εύαθλος Μακ.
17:00
17:00 Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων 88 : 68 Ευάγ. Μαντουλίδης
17:00
17:00 Τιτάνες Παλαμά 75 : 85 Ολ. Βόλου Α.Σ.
17:00
17:00 Πρωτέας Γρεβενών 81 : 60 Ίκαροι Τρικάλων
17:00
17:00 Φαλώρεια 67 : 74 Γ.Σ. Νίκαιας
17:00
17:15 ΠΑΣ Γιάννινα 0 : 0 Λαμία
17:15
18:30 Νίκη Βόλου 0 : 0 Ολυμπιακός Βόλου
18:30
19:00 Άρης 0 : 1 Ολυμπιακός
19:00
19:00 Αναγ. Καρδίτσας 77 : 69 Γ.Σ. Σοφάδες
19:00
19:30 ΟΦΗ 0 : 0 Απόλλων Σμ.
19:30
Δευτέρα, 5 Νοεμβρίου 2018
19:30 Αστέρας Τρ. 0 : 1 Ξάνθη
19:30
Τρίτη, 6 Νοεμβρίου 2018
15:00 Φράγκο 1 : 3 Ακαδημία Ορφέας
15:00
Σάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018
15:00 Λεοντάρι 1 : 4 Σώκρατες
15:00
15:00 Νίκη Καμινάδων 2 : 2 Παλαμαϊκή
15:00
15:00 ΑΟΚ Πάμισος 0 : 1 Κρανιά
15:00
15:00 Αστέρας 0 : 1 Ηρακλής Σοφάδων
15:00
15:00 Μυρίνη 2 : 1 ΑΟΚ
15:00
15:00 Καππαδοκικό 0 : 2 Ταυρωπός
15:00
15:00 Αγναντερό 4 : 0 Διγενής
15:00
15:00 Ατρόμητος Παλαμά 1 : 0 Δόξα Μητρόπολης
15:00
15:00 Καρποχώρι 1 : 0 Προδρομιακός
15:00
15:00 Άρης Καρδίτσας 1 : 1 Αετός Αγίου Θεοδώρου
15:00
15:00 Άρης Φίλιας 2 : 1 Ήφαιστος
15:00
15:00 Ολυμπιακός Παλ/σίου 1 : 3 Δασοχώρι
15:00
15:00 Αετός Καλλιφωνίου 1 : 4 Αίας Μαραθέας
15:00
15:00 Μαυραϊκή 2 : 1 Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:00
15:00 Μουζάκι 3 : 1 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:00
15:00 Φύλλο 5 : 1 Αργεντινή Καρδίτσας
15:00
15:00 Ολυμπιακός Βόλου 5 : 0 Απόλλων Μακρυχωρίου
15:00
15:30 Φοίβος 64 : 60 Αστέρας Λάρισας
15:30
17:00 Ευρώπη Πευκοχωρίου 77 : 70 Κόροιβος Α.Σ.Α.
17:00
17:00 Καστοριά Α.Σ. 81 : 87 Ηρακλής Θ.
17:00
17:00 Απόλλων Πάτρας 74 : 72 Ιπποκράτης
17:00
17:00 Μαρούσι 80 : 87 Διαγόρας Δρυοπ.
17:00
17:00 Α.Σ. Καρδίτσας 74 : 75 Αμύντας
17:00
17:00 Ψυχικό 113 : 74 Εθνικός Π.
17:00
17:00 Ερμής Αγιάς 69 : 60 Ιωνικός Νίκαιας
17:00
17:00 Χαρ. Τρικούπης 91 : 81 Καβάλα Ε.Κ.
17:00
17:00 Γ.Σ. Ελασσόνας 52 : 85 Γ.Σ. Αμπελώνα
17:00
17:00 Δαναοί Τρικάλων 74 : 39 Α.Ε. Λάρισας
17:00
17:00 Γ.Σ. Μουζακίου 52 : 76 Γ.Σ. Νίκαιας
17:00
17:15 ΑΕΛ 2 : 0 ΠΑΣ Γιάννινα
17:15
18:00 Νίκη Αιγινίου 0 : 3 ΧΑΝΘ
18:00
18:00 Α.Ε.Ν. Πανοράματος 1 : 3 Μακεδονικός
18:00
18:00 Σ.Φ.Κ. Πιερικός 1 : 3 Πήγασος Πολίχνης
18:00
18:00 Απόλλων Καλαμαριάς 1 : 3 Ελπίδα Αμπελοκήπων
18:00
18:30 Γ.Σ. Σοφάδες 74 : 76 Γόμφοι
18:30
19:00 Ξάνθη 0 : 1 Πανιώνιος
19:00
19:30 Λεβαδειακός 2 : 1 ΟΦΗ
19:30
Κυριακή, 11 Νοεμβρίου 2018
15:00 ΑΕΚ 0 : 2 Ατρόμητος Αθ.
15:00
15:00 Κυψέλη 0 : 3 Άρης Αγ. Παρασκευής
15:00
15:00 Μενελαΐδα 1 : 2 Ηρακλής Παλαμά
15:00
15:00 Π.Α. Σοφάδων 0 : 0 Κέδρος
15:00
15:00 Πανελλήνιος 1 : 3 Νέο Μοναστήρι
15:00
15:00 Αστέρας Βλοχού 3 : 1 Ατρόμητος Πτελοπούλας
15:00
15:00 Άρνη 1 : 3 Ερμής Μαυραχάδων
15:00
15:00 Ακαδημία Ελπίδες 0 : 8 Πλαστήρας
15:00
15:00 ΑΠΟΚ 0 : 2 Ατρόμητος Γεωργικού
15:00
15:00 Μαγούλα 5 : 1 Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου
15:00
15:00 Νεφέλη Καλλιθήρου 2 : 1 Εθνικός Καρδίτσας
15:00
15:00 Αστροναύτης Γελάνθης 2 : 6 Αργιθέα
15:00
15:00 Ηρακλής Καρδ/λας 0 : 1 Λαζαρίνα
15:00
15:00 Κρόνος 0 : 2 Θύελλα Νεοχωρίου
15:00
15:00 Θεσσαλικός Γοργ/τών 6 : 1 Απόλλων Αρτεσιανού
15:00
15:00 Ακαδημία Ορφέας 0 : 1 Α.Ο. Ζαϊμίου
15:00
15:00 Άγιος Νέστωρ 0 : 3 Αίας Καρποχωρίου
15:00
15:00 Μορφοβούνι 0 : 3 Φράγκο
15:00
15:00 Μελισσοχώρι 1 : 0 Βαγγ. Κουσιάντζα
15:00
15:00 Α.Ο. Σελλάνων 1 : 1 Αστέρας Ιτέας
15:00
15:00 Μετέωρα 0 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
15:00
15:00 Πιερικός 0 : 1 Γ.Σ. Αλμυρού
15:00
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 1 : 6 Νίκη Βόλου
15:00
15:00 Θησέας Αγριάς 2 : 0 Αχιλλέας Νεοκ.
15:00
15:00 Φωκικός 0 : 2 Στυλίδα
15:00
16:00 ΣΠΑΚ 3 : 0 Άθλος Ορεστιάδας
16:00
17:00 Γιάννενα Π.Α.Σ. 69 : 63 Α.Ο.Κ. Βέροιας
17:00
17:00 Εύαθλος Μακ. 68 : 63 Α.Ο. Καλαμπάκας
17:00
17:00 Ευάγ. Μαντουλίδης 79 : 53 Μελίκη
17:00
17:00 Ολ. Βόλου Α.Σ. 92 : 94 Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων
17:00
17:00 Ίκαροι Τρικάλων 78 : 83 Τιτάνες Παλαμά
17:00
17:00 Νικόπολη Πρέβεζας 60 : 77 Δόξα Λευκάδας
17:00
17:15 ΠΑΟΚ 2 : 1 Παναιτωλικός
17:15
18:00 Αναγέννηση Άρτας 3 : 0 Α.Ο. Σερρών
18:00
19:00 Λαμία 0 : 0 Αστέρας Τρ.
19:00
19:00 Αναγ. Καρδίτσας 96 : 56 Φαλώρεια
19:00
19:30 Ολυμπιακός 1 : 1 ΠΑΟ
19:30
Δευτέρα, 12 Νοεμβρίου 2018
19:00 Απόλλων Σμ. 1 : 2 Άρης
19:00
Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018
15:00 Σώκρατες 5 : 0 Παλαμαϊκή
15:00
15:00 Κρανιά 1 : 0 Λεοντάρι
15:00
15:00 Ηρακλής Σοφάδων 4 : 0 Νίκη Καμινάδων
15:00
15:00 ΑΟΚ 1 : 0 ΑΟΚ Πάμισος
15:00
15:00 Ταυρωπός 0 : 3 Αστέρας
15:00
15:00 Διγενής 1 : 0 Μυρίνη
15:00
15:00 Δόξα Μητρόπολης 1 : 0 Καππαδοκικό
15:00
15:00 Προδρομιακός 1 : 1 Αετός Αγίου Θεοδώρου
15:00
15:00 Ήφαιστος 4 : 2 Καρποχώρι
15:00
15:00 Δασοχώρι 2 : 2 Άρης Καρδίτσας
15:00
15:00 Αίας Μαραθέας 2 : 0 Άρης Φίλιας
15:00
15:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 2 : 1 Ολυμπιακός Παλ/σίου
15:00
15:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 3 : 2 Αετός Καλλιφωνίου
15:00
15:00 Αργεντινή Καρδίτσας 0 : 3 Μαυραϊκή
15:00
15:00 Φύλλο 3 : 1 Μουζάκι
15:00
15:30 Α.Ε. Λάρισας 67 : 48 Φοίβος
15:30
16:30 Ηρακλής Θ. 83 : 60 Ευρώπη Πευκοχωρίου
16:30
17:00 Ιπποκράτης 72 : 79 Καστοριά Α.Σ.
17:00
17:00 Εθνικός Π. 69 : 84 Α.Σ. Καρδίτσας
17:00
17:00 Ψυχικό 98 : 76 Ερμής Αγιάς
17:00
17:00 Κόροιβος Α.Σ.Α. 81 : 60 Χαρ. Τρικούπης
17:00
17:00 Μακεδονικός 3 : 1 ΣΠΑΚ
17:00
17:00 Αστέρας Λάρισας 77 : 51 Γ.Σ. Ελασσόνας
17:00
17:00 Γ.Σ. Αμπελώνα 68 : 66 Γ.Σ. Σοφάδες
17:00
17:00 Γ.Σ. Νίκαιας 64 : 71 Δαναοί Τρικάλων
17:00
17:30 Νέστωρ Θεσ/νίκης 3 : 1 Αναγέννηση Άρτας
17:30
17:30 ΧΑΝΘ 3 : 0 Απόλλων Καλαμαριάς
17:30
18:00 Διαγόρας Δρυοπ. 87 : 77 Απόλλων Πάτρας
18:00
19:00 Α.Ο. Σερρών 3 : 1 Νίκη Αιγινίου
19:00
19:00 Πήγασος Πολίχνης 3 : 1 Α.Ε.Ν. Πανοράματος
19:00
20:00 Ελπίδα Αμπελοκήπων 3 : 0 Σ.Φ.Κ. Πιερικός
20:00
Κυριακή, 18 Νοεμβρίου 2018
12:00 Ατρόμητος (Γ) 5 : 0 Πανσερραϊκή
12:00
15:00 Μετέωρα 4 : 2 Α.Ο. Σελλάνων
15:00
15:00 Αστέρας Ιτέας 0 : 2 Ολυμπιακός Βόλου
15:00
15:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 : 2 Πιερικός
15:00
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 2 : 0 Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00
15:00 Νίκη Βόλου 5 : 0 Φωκικός
15:00
15:00 Αχιλλέας Νεοκ. 5 : 1 Στυλίδα
15:00
15:00 Άρης (Γ) 2 : 1 Οδ. Γλυφάδας
15:00
15:00 Αγία Παρασκευή 0 : 2 Τρίκαλα 2011
15:00
17:00 Καβάλα Ε.Κ. 50 : 78 Ιωνικός Νίκαιας
17:00
17:00 Α.Ο.Κ. Βέροιας 58 : 49 Εύαθλος Μακ.
17:00
17:00 Α.Ο. Καλαμπάκας 71 : 73 Ευάγ. Μαντουλίδης
17:00
17:00 Μελίκη 78 : 73 Ολ. Βόλου Α.Σ.
17:00
17:00 Δόξα Λευκάδας 78 : 66 Γιάννενα Π.Α.Σ.
17:00
17:00 Γόμφοι 61 : 71 Αναγ. Καρδίτσας
17:00
19:00 Φαλώρεια 70 : 65 Γ.Σ. Μουζακίου
19:00
Δευτέρα, 19 Νοεμβρίου 2018
15:00 Γ.Σ. Αλμυρού 1 : 1 Θησέας Αγριάς
15:00
Τετάρτη, 21 Νοεμβρίου 2018
17:00 Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων 68 : 64 Ίκαροι Τρικάλων
17:00
17:00 Τιτάνες Παλαμά 56 : 69 Πρωτέας Γρεβενών
17:00
Σάββατο, 24 Νοεμβρίου 2018
15:00 Κρανιά 0 : 0 Σώκρατες
15:00
15:00 Παλαμαϊκή 0 : 3 Ηρακλής Σοφάδων
15:00
15:00 Λεοντάρι 0 : 2 ΑΟΚ
15:00
15:00 Νίκη Καμινάδων 1 : 3 Ταυρωπός
15:00
15:00 ΑΟΚ Πάμισος 1 : 1 Διγενής
15:00
15:00 Αστέρας 1 : 1 Δόξα Μητρόπολης
15:00
15:00 Μυρίνη 0 : 0 Ατρόμητος Παλαμά
15:00
15:00 Καππαδοκικό 2 : 2 Αγναντερό
15:00
15:00 Ήφαιστος 1 : 2 Προδρομιακός
15:00
15:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 2 : 6 Δασοχώρι
15:00
15:00 Καρποχώρι 1 : 1 Αίας Μαραθέας
15:00
15:00 Άρης Καρδίτσας 0 : 1 Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:00
15:00 Ολυμπιακός Παλ/σίου 0 : 2 Αργεντινή Καρδίτσας
15:00
15:00 Αετός Καλλιφωνίου 1 : 3 Φύλλο
15:00
15:00 Μαυραϊκή 6 : 0 Μουζάκι
15:00
16:00 ΠΑΟ 5 : 1 Απόλλων Σμ.
16:00
17:00 Ευρώπη Πευκοχωρίου 84 : 93 Ιπποκράτης
17:00
17:00 Καστοριά Α.Σ. 63 : 56 Διαγόρας Δρυοπ.
17:00
17:00 Απόλλων Πάτρας 51 : 58 Αμύντας
17:00
17:00 Μαρούσι 96 : 79 Εθνικός Π.
17:00
17:00 Α.Σ. Καρδίτσας 63 : 70 Ψυχικό
17:00
17:00 Ερμής Αγιάς 79 : 77 Καβάλα Ε.Κ.
17:00
17:00 Χαρ. Τρικούπης 63 : 76 Ηρακλής Θ.
17:00
17:00 Ιωνικός Νίκαιας 102 : 70 Κόροιβος Α.Σ.Α.
17:00
17:00 Γόμφοι 79 : 51 Φαλώρεια
17:00
17:00 Γ.Σ. Ελασσόνας 93 : 89 Α.Ε. Λάρισας
17:00
17:00 Δαναοί Τρικάλων 85 : 55 Γ.Σ. Μουζακίου
17:00
17:15 Αστέρας Τρ. 2 : 0 ΑΕΛ
17:15
17:30 Α.Ε.Ν. Πανοράματος 0 : 3 Ελπίδα Αμπελοκήπων
17:30
18:00 Απόλλων Καλαμαριάς 2 : 3 Σ.Φ.Κ. Πιερικός
18:00
19:00 Παναιτωλικός 2 : 1 ΑΕΚ
19:00
19:30 ΠΑΟΚ 2 : 0 Ξάνθη
19:30
20:00 Νίκη Αιγινίου 2 : 3 Νέστωρ Θεσ/νίκης
20:00
20:00 ΧΑΝΘ 3 : 0 Α.Ο. Σερρών
20:00
Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018
13:00 Οδ. Γλυφάδας 2 : 0 Προοδευτική Περ.
13:00
14:00 Εργοτέλης (Γ) 0 : 3 Άρης (Γ)
14:00
15:00 Άρης Φίλιας 4 : 3 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:00
15:00 Άρης Αγ. Παρασκευής 0 : 2 Ηρακλής Παλαμά
15:00
15:00 Κέδρος 3 : 0 Κυψέλη
15:00
15:00 Νέο Μοναστήρι 7 : 0 Μενελαΐδα
15:00
15:00 Ατρόμητος Πτελοπούλας 3 : 1 Π.Α. Σοφάδων
15:00
15:00 Ερμής Μαυραχάδων 3 : 0 Πανελλήνιος
15:00
15:00 Ενιππέας 2 : 1 Αστέρας Βλοχού
15:00
15:00 Κέδρος 7 : 3 Άρης Αγ. Παρασκευής
15:00
15:00 ΑΠΟΚ 5 : 0 Ακαδημία Ελπίδες
15:00
15:00 Πλαστήρας 0 : 4 Μαγούλα
15:00
15:00 Ατρόμητος Γεωργικού 1 : 1 Νεφέλη Καλλιθήρου
15:00
15:00 Καραϊσκάκης Μαυρ/τίου 0 : 0 Αστροναύτης Γελάνθης
15:00
15:00 Εθνικός Καρδίτσας 4 : 0 Ηρακλής Καρδ/λας
15:00
15:00 Αργιθέα 1 : 1 Λαζαρίνα
15:00
15:00 Ακαδημία Ελπίδες 0 : 3 Μαγούλα
15:00
15:00 Θεσσαλικός Γοργ/τών 5 : 0 Κρόνος
15:00
15:00 Θύελλα Νεοχωρίου 1 : 1 Ακαδημία Ορφέας
15:00
15:00 Απόλλων Αρτεσιανού 3 : 0 Άγιος Νέστωρ
15:00
15:00 Α.Ο. Ζαϊμίου 3 : 0 Μορφοβούνι
15:00
15:00 Αίας Καρποχωρίου 1 : 2 Μελισσοχώρι
15:00
15:00 Φράγκο 2 : 1 Βαγγ. Κουσιάντζα
15:00
15:00 Κρόνος 1 : 3 Ακαδημία Ορφέας
15:00

Ειδησεογραφία

Ειδήσεις ανά Δήμο

Αθλητισμός

Κεντρική Ελλάδα

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΜΑΣ

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ