Τα τελικά αποτελέσματα στη σταυροδοσία όλων των υποψηφίων Βουλευτών στην Π.Ε. Καρδίτσας (αποτ. ανά εκλογικό τμήμα) Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βουλευτικές εκλογές - Καρδίτσα
- Εκτύπωση
Ολοκληρώθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας 8 Ιουλίου η ενσωμάτωση των αποτελεσμάτων για τη σταυροδοσία των υποψηφίων Βουλευτών στην Π.Ε. Καρδίτσας.
Αναλυτικά:
ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλέξανδρου 14.852
ΚΩΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου 14.508
ΣΚΟΝΔΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ του Κωνσταντίνου 8.990
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Βασιλείου 6.600
ΚΟΥΛΟΚΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Αποστόλου 6.082
ΤΟΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου 4.058
ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ
ΛΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ευαγγέλου 7.573
ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ-ΣΙΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Αθανασίου 5.557
ΒΡΑΝΤΖΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αχιλλέως 4.980
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του Παυσανία 4.724
ΑΓΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοχάρη 3.808
ΒΕΡΙΛΛΗΣ ΔΟΜΗΝΙΚΟΣ του Κωνσταντίνου 3.644
Κίνημα Αλλαγής (ΠΑΣΟΚ-ΚΙΔΗΣΟ-Ανανεωτική Αριστερά-Προοδευτικό Κέντρο-ΕΔΕΜ-Κινήσεις Πολιτών)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Δημητρίου 4.586
ΚΟΥΚΟΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου 1.488
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου 1.325
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Θωμά 1.278
ΡΑΓΙΑ ΑΡΙΣΤΕΑ του Βαΐου 808
ΚΟΝΤΑΚΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου 213
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΤΕΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου 1.530
ΓΑΖΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ του Χρήστου 1.092
ΚΟΥΤΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Αθανασίου 840
ΤΣΙΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου 821
ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Σωτηρίου 781
ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Στεφάνου 505
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Ιωάννη 688
ΛΑΠΠΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Χρήστου 395
ΠΑΠΠΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Μιχαήλ 357
ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στεφάνου 355
ΣΙΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ευριπίδη 262
ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Λέανδρου 878
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Γεωργίου 473
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του Κυριάκου 324
ΤΑΣΙΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Δημητρίου 226
ΜέΡΑ25
ΒΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του Αργυρίου 358
ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου 321
ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Θεοδώρου 258
ΠΟΛΥΜΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πολύβιου 132
ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ - ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Βασιλείου 301
ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
ΒΑΛΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Αποστόλου 116
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου 110
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΗ του Ιωάννη 86
ΜΑΝΤΖΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δαμιανού 54
ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α - ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντωνίου 91
ΜΠΟΥΝΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωκράτη 78
ΒΟΥΡΚΟΤΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημοσθένη 64
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ - ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου 65
ΔΗΜΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Κωνσταντίνου 59
ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη 50
ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου 41
Ε.ΠΑ.Μ - Α.Κ.Κ.ΕΛ (ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ και ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ)
ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Νικολάου 115
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Θωμά 68
ΚΑΠΝΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ευαγγέλου 66
ΚΑΜΑΡΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη 23
ΔΡΑΓΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΑ του Στεφάνου 15
ΒΑΡΝΑΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Στυλιανού 12
ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ του Χρήστου 46
ΠΑΪΣΙΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ του Δημητρίου 25
ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ του Δημητρίου 17
ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ
ΚΟΡΔΕΛΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του Γεωργίου 38
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη 35
ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ - ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη 14
ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)
ΛΗΜΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Θεοδώρου 6
Για να δείτε τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας ανά εκλογικό τμήμα κάντε κλικ εδώ.
*Το Πρωτοδικείο Καρδίτσας θα γνωστοποιήσει το επίσημο τελικό αποτέλεσμα