Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΚ (12-13/10) Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
Τους διαιτητές των αγώνων για τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου 12 και 13 Οκτωβρίου γνωστοποίησε το απόγευμα της Πέμπτης (10/10) η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΚ.
Αναλυτικά:
Α΄Ερασιτεχνική - Σάββατο 12-10-2019 και ώρα 16:00
Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Απόλλων Μακρυχωρίου (Φούκης – Γούσιας – Καραγιώτα)
Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Καρδίτσα (Στεφανής – Καλογριανίτης – Γιαννής)
Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Κρανέας (Κλησιάρχης – Παπαλίτσας – Γκούζας Ι.)
Α.Ο Ταυρωπός – ΑΟΚ Πάμισσος (Τακόπουλος – Γκούζας Φ. – Τσιαμούρας)
Α.Ο Αγναντερού – Α.Ο Φύλλου (Βαρλάμης – Μανώλης – Πολύζος)
Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Μαυραική (Βαφειάδης – Διπλάρης – Τίκας Δ.Χ)
Α.Σ Αναγέννηση – ΠΟΜ Θεσσαλικός (Γκουντέλας – Βογιατζής – Καλοχέρης)
Α1΄Ερασιτεχνική - Σάββατο 12-10-2019 και ώρα 16:00
Π.Ο Παλαμαική – Άρης Καρδίτσας (Μαλλιώρας – Γαλάνης – Στρατίκης)
Α.Ο Ελπίδα – Α.Σ Αργιθέα (Κυρίτσης – Κανιούρας – Καλογρίτσας)
Α.Σ Νεφέλη – Α.Ο Μαγούλα (Κουκουζέλης – Αντωνίου Φ. – Δόκος)
Α.Ε Καρποχωρίου – Αστήρ Βλοχού (Μπεκιάρης – Ζούκας – Σακκάς)
Α.Σ Διγενής – Ερμής Μαυραχάδων 2014 (Κουτρομάνος – Τραμπούρας – Πολυμέρου)
Αετός Αγίου Θεοδώρου – Νέα Νίκη Καμινάδων (Δημάκης – Αργυρόπουλος – Μάμαλης)
Α.Ε Μουζακίου – Π.Α Σοφάδων (Κουκούλη – Χασιώτης – Καλλιάρα)
Α.Ο Προδρομιακός – Α.Ε Λεονταρίου (Μαργιολάς – Πεταλάς – Μετοχιανάκης)
Β΄ Ερασιτεχνική - Κυριακή 13-10-2019 και ώρα 16:00
1ος όμιλος
Α.Ο Ζαιμίου – Α.Σ Κένταυρος (Μετοχιανάκης – Γκουντέλας – Δημάκης)
Αετός Καλλιφωνίου – Δόξα Αμπέλου (Γκούζας Φ. – Τακόπουλος – Κλησιάρχης)
Ατρόμητος Πτελοπούλας – Α.Ο Μελισσοχωρίου (Τζέλος Χ. – Βαφειάδης – Βογιατζής)
Αίας Καρποχωρίου – Δόξα Μάρκου (Τραμπούρας – Κουτρομάνος – Χατζηγεωργίου)
Α.Σ Ενιππέας – Θεσσαλικός Γοργοβιτών (Μανώλης – Μαργιολάς – Δόκος)
Α.Ε Ρούσσου – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου (Πολύζος – Στεφανής – Καλοχέρης)
2ος όμιλος
Ολυμπιακός Παλ/σιου – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα (Διπλάρης – Κουκουζέλης – Κουρτίδης)
ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – ΑΣΜ Καραισκάκης (Γιαννής – Αργυρόπουλος – Λιάσκος)
Ακαδημία Πανελλήνιος – Θύελλα Νεοχωρίου (Γαλάνης – Μαλλιώρας – Βαρλάμης)
Εθνικός Καρδίτσας – Ατρόμητος Γεωργικού (Στρατίκης – Τίκας Δ.Χ –Κυρίτσης)
Α.Ο Ασπίδα – Αίας Μαραθέας (Αντωνίου Φ. – Καλογριανίτης – Γκούζας Ι.)
Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Σ Πλαστήρας (Μπλιτσογιάννης – Φούκης – Γούσιας)
Α.Ο Αστροναύτης – Α.Ο Φράγκου (Σακκάς – Κουκούλη – Κόκκινος)