Οι διαιτητές των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της ΕΠΣΚ (22-23/12)
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
Ανακοινώθηκαν το απόγευμα της Παρασκευής (21/12) από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας οι διαιτητές - παρατηρητές διαιτησίας των αγώνων για το Σαββατοκύριακο 22-23/12.
Αναλυτικά:
Α΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 22/12 στις 15:00
Α.Σ Διγενής - Α.Σ Σώκρατες (Γαλάνης – Γιαννής – Ανδρέου)
Α.Ο Ταυρωπός - Δόξα Μητρόπολης (Σαββίδης – Διπλάρης Αν. – Κανιούρας - Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας)
Α.Ο Καρδίτσα - Ατρόμητος Παλαμά (Τίκας Τρ. – Τίκας Δ. – Βογιατζής - Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης)
Ηρακλής Σοφάδων - Α.Ο Αγναντερού (Κουκουζέλης – Στεφανής – Παπαλίτσας - Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολύβας)
Α.Ο Κρανέας - Α.Ε Καππαδοκικού (Μπλιτσογιάννης – Καραγιώτα – Παλούκης)
Π.Ο Παλαμαική - Α.Ο Μυρίνη (Νότος – Κουτρομάνος – Γκούζας Ι.)
Α.Ε Λεονταρίου - Α.Ο Αστέρας (Ζαγορίτης – Ζούκας – Γιαννακόπουλος)
Νέα Νίκη Καμινάδων – ΑΟΚ Πάμισσος (Μαλλιώρας – Πολύζος – Χασιώτης)
Α1΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 22/12 στις 15:00
Α.Ο Ελπίδα - Α.Ο Προδρομιακός (Μαριολάς Αχ. – Καλοχέρης – Μάμαλης)
ΠΟΜ Θεσσαλικός - ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας (Τζαφάλιας – Τραμπούρας – Καλόγερος)
Αίας Μαραθέας - Α.Ο Φύλλου (Τακόπουλος – Μανώλης – Αργυρόπουλος)
Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου - Α.Ε Μουζακίου (Δημάκης – Βαρλάμης – Καλογρίτσας - Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος)
Α.Σ Ήφαιστος - Α.Ο Μαυραική (Μαριολάς Δ. – Λιάσκος – Σακκάς)
Αετός Αγίου Θεοδώρου - Αετός Καλλιφωνίου (Βαφειάδης – Πεταλάς – Μετοχιανάκης)
Α.Ε Καρποχωρίου - Ολυμπιακός Παλ/σιου (Κουκούλη – Ευαγγέλου – Αντωνίου)
Άρης Καρδίτσας - Άρης Φίλιας (Μπεκιάρης – Μπακοδήμος – Αδαμόπουλος - Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας)
Πρωτάθλημα Κ-14 - Σάββατο 22/12 στις 11:00
1ος όμιλος
Α.Ο Καρδίτσα – Ηρακλής Παλαμά (Σακκάς)
Πρωτάθλημα Κ-16 - Σάββατο 22/12 στις 11:00
Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ε Μουζακίου (Αντωνίου)
Ηρακλής Παλαμά – Ακαδημία Ποδοσφαίρου (Παλούκης)
Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Σ Πλαστήρας (Μαριολάς Δ.)
Π.Α Σοφάδων – Α.Σ Αναγέννηση (Καλογρίτσας)
Α.Ο Αστέρας – Εθνικός Καρδίτσας (Ανδρέου)
Β΄ Ερασιτεχνική (1ος όμιλος) - Κυριακή 23/12 στις 15:00
Αστήρ Βλοχού – Ηρακλής Παλαμά Σάββατο 22/12 στις 15:00 (Γκουντέλας – Καλογριανίτης – Πολυμέρου)
Άρης Αγίας Παρασκευής – Ερμής Μαυραχάδων (Πολύζος –Τακόπουλος - Λιάσκος)
Α.Σ Ενιππέας – Ατρόμητος Πτελοπούλας (Κυρίτσης – Κουκούλη – Γκουντέλας)
Α.Ο Άρνης – Εθνικός Κέδρου (Τζαφάλιας – Μπλιτσογιάννης – Τεταγιώτης)
Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Ο Κυψέλη (Μανώλης – Τραμπούρας – Πεταλάς)
Α.Ε Μενελαίδα - Π.Α Σοφάδων (Στρατίκης – Γκούζας Ι. – Αδαμόπουλος)
Β΄ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος) - Κυριακή 23/12 στις 15:00
Ηρακλής Καρδ/λας – Ακαδημία Ελπίδες (Βαφειάδης – Ανδρέου – Μπακοδήμος - Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολάου)
Α.Ο Αστροναύτης - Α.Ε Λαζαρίνα (Νότος – Μαριολάς Δ. – Καλοχέρης - Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπολος)
Α.Σ Νεφέλη - Α.Σ Αργιθέα (Γαλάνης – Τίκας Δ. – Βογιατζής - Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας)
Α.Ο Μαγούλα - Εθνικός Καρδίτσας (Κουκουζέλης – Διπλάρης Αν. Παπαλίτσας - Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης)
Ακαδημία Ποδοσφαίρου - ΑΣΜ Καραϊσκάκης (Βαρλάμης – Σαββίδης – Μαλλιώρας)
Α.Σ Πλαστήρας - Ατρόμητος Γεωργικού (Μαριολάς Αχ. – Κανιούρας – Δημάκης)
Γ΄ Ερασιτεχνική - Κυριακή 23/12 στις 15:00
Α.Ο Μελισσοχωρίου – Α.Σ Κρόνος (Αργυρόπουλος – Ζούκας – Αντωνίου)
Ακαδημία Ορφέας – Αίας Καρποχωρίου γηπεδο Βιολογικού Καθαρισμού (Ζαγορίτης – Χασιώτης – Καλογρίτσας)
Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Α.Ο Ζαιμίου (Γιαννής – Καραγιώτα – Παλούκης)
Θύελλα Νεοχωρίου – Απόλλων Αρτεσιανού γηπεδο Κρύας Βρύσης (Κουτρομάνος – Σακκάς – Ευαγγέλου)
Πρωτάθλημα Κ-14 - Κυριακή 23-12-2018 και ώρα 11:00
1ος όμιλος
Α.Σ Ενιππέας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου (Παλούκης)
Α.Σ Ασκληπιός – Π.Α Σοφάδων (Στρατίκης)
Νέα Νίκη Καμινάδων – Ακαδημία Πανελλήνιος (Σακκάς)
Πρωτάθλημα Κ-14 - Κυριακή 23/12 στις 12:00 (από αναβολή)
Α.Ε Μουζακίου – Εθνικός Καρδίτσας γηπεδο Λαζαρίνας (Ανδρέου)