Το πρόγραμμα των αγώνων στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΚ (23-27/2)
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
Το πρόγραμμα των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου από 23-27 Φεβρουαρίου γνωστοποίησε η ΕΠΣ Καρδίτσας.
Αναλυτικά:
Σάββατο 23-2-2019 και ώρα 15:00
Α΄ Ερασιτεχνική
Α.Ε Καππαδοκικού - Α.Σ Σώκρατες
Α.Ο Αγναντερού - Α.Ο Μυρίνης
Ατρόμητος Παλαμά - Α.Ο Αστέρας
Δόξα Μητρόπολης - ΑΟΚ Πάμισσος
Α.Σ Διγενής - Νέα Νίκη Καμινάδων
Α.Ο Ταυρωπός - Α.Ε Λεονταρίου
Α.Ο Καρδίτσας - Π.Ο Παλαμαική
Α.Ο Κρανέας – Ηρακλής Σοφάδων
Α1΄ Ερασιτεχνική
Α.Ο Μαυραική - Α.Ο Προδρομιακός
Α.Ε Μουζακίου -Αετός Καλλιφωνίου
Α.Ο Φύλλου - Ολυμπιακός Παλ/σιου
ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας - Άρης Φίλιας
Α.Ο Ελπίδα - Άρης Καρδίτσας
ΠΟΜ Θεσσαλικός - Α.Ε Καρποχωρίου
Αίας Μαραθέας - Αετός Αγίου Θεοδώρου
Α.Σ Ήφαιστος – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου
Σάββατο 23-2-2019 και ώρα 11:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ο Καρδίτσας
Α.Ο Αστέρας – Π.Α Σοφάδων
Εθνικός Καρδίτσας – Ακαδημία Πανελλήνιος
Α.Ε Λεονταρίου- Ηρακλής Παλαμά(γηπ: Ανάβρας)
Α.Σ Αναγέννηση – Α.Ε Μουζακίου
Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Σ Πλαστήρας
Σάββατο 23-2-2019 και ώρα 11:45
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14(2ος όμιλος)
Α.Σ Διγενής – Α.Σ Πλαστήρας
Κυριακή 24-2-2019 και ώρα 15:00
Β΄ Ερασιτεχνική
1ος όμιλος
Α.Ο Άρνης - Άρης Αγίας Παρασκευής
Α.Σ Ενιππέας - Ακαδημία Πανελλήνιος
Ερμής Μαυραχάδων - Π.Α Σοφάδων
Ατρόμητος Πτελοπούλας - Α.Ε Μενελαίδα
Α.Ο Ν. Μοναστηρίου - – Α.Ο Κυψέλη
Εθνικός Κέδρου - Ηρακλής Παλαμά
2ος όμιλος
Ακαδημία Ελπίδες - Εθνικός Καρδίτσας
ΑΣΜ Καραισκάκης – Α.Σ Αργιθέα
Ατρόμητος Γεωργικού – Α.Ε Λαζαρίνα
Α.Σ Πλαστήρας – Ηρακλής Καρδ/λας
Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Ο Αστροναύτης
Α.Σ Νεφέλη – Α.Ο Μαγούλα
Κυριακή 24-2-2019 και ώρα 15:00
Γ΄ Ερασιτεχνική
Α.Σ Κρόνος – Αίας Καρποχωρίου(15:45)
Α.Ο Ζαιμίου – Α.Ο Φράγκου
Απόλλων Αρτεσιανού – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα(γηπ: Καμινάδων)
Θύελλα Νεοχωρίου – Α.Ο Μελισσοχωρίου
Κυριακή 24-2-2019 και ώρα 11:00
Κ-14(1ος όμιλος)
Ηρακλής Παλαμά - Ακαδημία Πανελλήνιος
Νέα Νίκη Καμινάδων - Α.Σ Αναγέννηση (12:15)
Α.Σ Ασκληπιός – Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Κ-14(2ος όμιλος)
Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού - Εθνικός Καρδίτσας (10:30)
Ακαδημία Ταυρωπού Ο Φωστήρας – Α.Ο Αστέρας
Δευτέρα 25-2-2019 και ώρα 15:00
Κ-14(2ος όμιλος)
Α.Ε Μουζακίου – Α.Ο Σελλάνων
Τρίτη 26-2-2019 και ώρα 15:00
Α΄ Ερασιτεχνική(15η αγωνιστική)
Α.Σ Σώκρατες – Δόξα Μητρόπολης
Ατρόμητος Παλαμά - Α.Σ Διγενής
Α.Ο Αγναντερού – Α.Ο Ταυρωπός
Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Καρδίτσας
Α.Ο Μυρίνης – Ηρακλής Σοφάδων
Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Κρανέας
ΑΟΚ Πάμισσος –Π.Ο Παλαμαική
Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ε Λεονταρίου
Α1΄ Ερασιτεχνική(15η αγωνιστική)
Α.Ο Προδρομιακός – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας
Α.Ο Φύλλου – Α.Ο Ελπίδα
Α.Ε Μουζακίου – ΠΟΜ Θεσσαλικός
Α.Ο Μαυραική – Αίας Μαραθέας
Αετός Καλλιφωνίου - Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου
Ολυμπιακός Παλ/σιου – Α.Σ Ήφαιστος
Άρης Φίλιας – Αετός Αγίου Θεοδώρου
Άρης Καρδίτσας – Α.Ε Καρποχωρίου
Τετάρτη 27-2-2019 και ώρα 15:00
Β΄ Ερασιτεχνική
1ος όμιλος(15η αγωνιστική)
Άρης Αγίας Παρασκευής – Αστήρ Βλοχού
Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Ο Άρνης
Α.Ε Μενελαίδα – Α.Σ Ενιππέας
Α.Ο Κυψέλη – Ερμής Μαυραχάδων
Ηρακλής Παλαμά – Ατρόμητος Πτελοπούλας
Εθνικός Κέδρου – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου