.
.
.

Πανόραμα σχολικών αγώνων ομαδικών αθλημάτων N. Καρδίτσας σχολικού έτους 2018-2019 Κύριο

Πανόραμα σχολικών αγώνων ομαδικών αθλημάτων N. Καρδίτσας σχολικού έτους 2018-2019

...

Τη Δευτέρα 25 Φεβρουαρίου 2019 ξεκινούν οι σχολικοί αγώνες για τα σχολεία της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στο νομό μας.

Το πρόγραμμα των αγώνων σε ποδόσφαιρο και καλαθοσφαίριση καθορίσθηκε ως ακολούθως:

Ποδοσφαιρο αγοριών

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ

1. 25/02/2019 10.00 ΕΠΑΛ Σοφάδων - 3ο ΓΕΛ Καρδίτσας 0-0 κ.δ 4-5 πεν.
2. 25/02/2019 12.00 ΕΠΑΛ Παλαμά - Μουσικό Σχολείο Καρδίτσας 1-1 κ.δ. 5-6 πεν.
3. 28/02/2019 10.00 5ο ΓΕΛ Καρδίτσας - 2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας 0-2
4. 28/02/2019 12.00 ΓΕΛ Προαστίου - 1ο ΓΕΛ Καρδίτσας 0-4
5. 01/03/2019 10.00 2ο ΓΕΛ Καρδίτσας - ΓΕΛ Λεονταρίου 1-1 κ.δ. 3-4 πεν.
6. 01/03/2019 12.00 ΓΕΛ Μουζακίου - ΕΠΑΛ Μουζακίου 1-2
7. 01/03/2019 12.00 ΓΕΛ Σοφάδων - 4ο ΓΕΛ Καρδίτσας 0-2

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

8.  05/03/2019 10.00 3ο ΓΕΛ Καρδίτσας - 1ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας 0-1
9.  05/03/2019 12.00 Μουσικό Σχολείο Καρδίτσας - 2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας 0-2
10. 07/03/2019 10.00 1ο ΓΕΛ Καρδίτσας - ΓΕΛ Λεονταρίου 0-0 κ.δ. 3-4
11. 07/03/2019 12.00 ΕΠΑΛ Μουζακίου - 4ο ΓΕΛ Καρδίτσας 1-4

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

12. 12/03/2019 10.00 1ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας - 2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας  0-0 κ.δ. (5-4 πεν)
13. 12/03/2019 12.00 ΓΕΛ Λεονταρίου - 4ο ΓΕΛ Καρδίτσας 2-2 κ.δ. (7-6 πεν).

ΤΕΛΙΚΟΣ

14. 14/03/2019 00.00 1ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας - ΓΕΛ Λεονταρίου 1-0

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

15.  18/03/2019 12.00 5ο ΓΕΛ Τρικάλων - 1ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας 0-0 κ.δ. 3-1 πεν.

Καλαθοσφαίριση αγοριών

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

1. 26/02/2019 10.00 ΓΕΛ Μουζακίου - 5ο ΓΕΛ Καρδίτσας 38-48
2. 26/02/2019 12.00 ΓΕΛ Παλαμά - 1ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας 49-43
3. 27/02/2019 10.00 Λ.Τ. Μητρόπολης - 3ο ΓΕΛ Καρδίτσας 16-81
4. 27/02/2019 12.00 4ο ΓΕΛ Καρδίτσας - 1ο ΓΕΛ Καρδίτσας 40-63

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

5. 08/03/2019 10.00 5ο ΓΕΛ Καρδίτσας - ΓΕΛ Παλαμά 44-50
6. 04/03/2019 12.00 3ο ΓΕΛ Καρδίτσας - 1ο ΓΕΛ Καρδίτσας 49-43

ΤΕΛΙΚΟΣ

7. 13/03/2019 12.00 ΓΕΛ Παλαμά - 3ο ΓΕΛ Καρδίτσας 30-49

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

  1. 15/03/2019 00.00 8ο ΓΕΛ Τρικάλων - 3ο ΓΕΛ Καρδίτσας 37-54
  2. 19/03/2019 00.00 1o ΓΕΛ Νέας Ιωνίας - 3ο ΓΕΛ Καρδίτσας 47-39

Πετοσφαίριση αγοριών

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

1  19/03/2019  10.00 1ο ΓΕΛ Καρδίτσας - 4ο ΓΕΛ Καρδίτσας (δεν αγωνίστηκαν)

2  00/00/0000  00.00  ΓΕΛ Παλαμά (χωρίς αγώνα)

ΤΕΛΙΚΟΣ

3  00/00/0000  00.00 Νικητής 1ου αγώνα - ΓΕΛ Παλαμά

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

1  05/04/2019  00.00  4ο ΓΕΛ Τρικάλων - ΓΕΛ Παλαμά 2-0

Χειροσφαίριση αγοριών

ΤΕΛΙΚΟΣ

  1. 10/04/2019  09.30  2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας - 4ο ΓΕΛ Καρδίτσας (δ.δ.)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

2. 12/04/2019  00.00  4ο ΓΕΛ Τρικάλων - 2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας 18-12

Ποδόσφαιρο κοριτσιών

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

  1. 06/03/2019 10.00  2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας - 3ο ΓΕΛ Καρδίτσας 3-0

ΤΕΛΙΚΟΣ

2. 15/03/2019 00.00  4ο ΓΕΛ Καρδίτσας - 2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας 6-0

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

3. 18/03/2019 00.00 8ο ΓΕΛ Τρικάλων - 4ο ΓΕΛ Καρδίτσας 3-0 α.α.

Καλαθοσφαίριση κοριτσιών

ΤΕΛΙΚΟΣ

  1. 00/00/2019 00.00 ΓΕΛ Παλαμά - ΓΕΛ Σοφάδων 20-0 α.α.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

  1. 15/03/2019 00.00 3ο ΓΕΛ Τρικάλων - ΓΕΛ Παλαμά 37-65
  2. 19/03/2019 00.00 4ο ΓΕΛ Βόλου - ΓΕΛ Παλαμά 16-46
  3.  27/03/2019 11.30 ΓΕΛ Παλαμά - ΓΕΛ Αιδηψού 56-29
  4.  29/03/2019 00.00 ΓΕΛ Μεγαλόπολης - ΓΕΛ Παλαμά 31-35
  5.  02/04/2019 11.00 ΓΕΛ Παλαμά - 1ο ΓΕΛ Ρεθύμνου 42-14

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (FINAL 4) - Καβάλα (4-5 Απριλίου)

  1. 04/04/2019 00.00 Ελληνικό Κολλέγιο - ΓΕΛ Παλαμά 66-31
  2. 04/04/2019 00.00 Λύκειο Κύκκου Β' Πάφου - 1ο ΓΕΛ Βούλας 59-76
  3. 05/04/2019 00.00 Λύκειο Κύκκου Β Πάφου - ΓΕΛ Παλαμά 66-43
  4. 05/04/2019 00.00 Ελληνικό Κολλέγιο - 1ο ΓΕΛ Βούλας 47-57

Πετοσφαίριση κοριτσιών

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

1  15/03/2019  10.00 2ο ΓΕΛ Καρδίτσας - Λ.Τ. Μητρόπολης 2-0

2  15/03/2019  11.30 1ο ΓΕΛ Καρδίτσας - 4ο ΓΕΛ Καρδίτσας 0-2

3  18/03/2019  11.30 3ο ΓΕΛ Καρδίτσας - 5ο ΓΕΛ Καρδίτσας 0-2

4. 18/03/2019  10.00  ΓΕΛ Παλαμά - ΓΕΛ Μουζακίου 2-0

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

5  20/03/2019  10.00 2ο ΓΕΛ Καρδίτσας - 4ο ΓΕΛ Καρδίτσας 2-0 α.α.

6  20/03/2019  11.30 5ο ΓΕΛ Καρδίτσας - ΓΕΛ Παλαμά 2-0

ΤΕΛΙΚΟΣ

7  28/03/2019  11.30 2ο ΓΕΛ Καρδίτσας - 5ο ΓΕΛ Καρδίτσας 1-2

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

1  05/04/2019  00.00  4ο ΓΕΛ Τρικάλων - 5ο ΓΕΛ Καρδίτσας 2-1

Χειροσφαίριση κοριτσιών

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

1  08/04/2019  11.00  2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας - 4ο ΓΕΛ Καρδίτσας (δ.δ.)

2 1ο ΓΕΛ Καρδίτσας (άνευ αγώνα)

ΤΕΛΙΚΟΣ

3  10/04/2019  11.30  2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας - 1ο ΓΕΛ Καρδίτσας 11-9

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

1  12/04/2019  00.00 2o ΕΠΑΛ Καρδίτσας (άνευ αγώνα)

2   15/04/2019  00.00 Εκπαιδευτήρια Ράπτου - 2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας 26-6

ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ - ΑΤΟΜΙΚΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ

Οι μαθητές και μαθήτριες που εξσφάλισαν τη συμμετοχή τους στη β' φάση

Πανελλήνιο σχολικό πρωτάθλημα Ταεκβοντο στην Καρδίτσα (1η ημέρα δείτε εδώ και εδώ, δεύτερη ημέρα εδώ.)

Δείτε τους μαθητές που διακρίθηκαν εδώ.

Για το αρχείο σχολικών αγώνων 2016-2017 κάντε κλικ εδώ.

Για το αρχείο σχολικών αγώνων 2017-2018 κάντε κλικ εδώ.

.

Τελευταία τροποποίηση στις15 Απριλίου 2019, 12:24
επιστροφή στην κορυφή

Ειδησεογραφία

Ειδήσεις ανά Δήμο

Αθλητισμός

Κεντρική Ελλάδα

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΜΑΣ

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ