Οι διαιτητές των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΚ (16-17/3)
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Τους διαιτητές των αγώνων στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου το προσεχές Σαββατοκύριακο (16-17/3) γνωστοποίησε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΚ το απόγευμα της Πέμπτης (14/3).
Αναλυτικά:
Α΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 16/3 στις 15:30
Α.Σ Σώκρατες – ΑΟΚ Πάμισσος Σφέτσιας - Κανιούρας - Ζούκας
Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ο Αστέρας Μετοχιανάκης - Πεταλάς - Καλοχέρης
Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Μυρίνη Κουκούλη - Αργυρόπουλος - Λιάσκος
Π.Ο Παλαμαική – Α.Ε Καππαδοκικού Βαφειάδης - Γιαννής - Πλέντζας
Α.Ο Κρανέας – Α.Ο Αγναντερού Κλησιάρχης - Πολύζος - Δημάκης
Ηρακλής Σοφάδων – Ατρόμ Παλαμά Μπεκιάρης - Τίκας Δ.Χ - Βογιατζής
Α.Ο Καρδίτσα – Δόξα Μητρόπολης Βαρλάμης - Παπαλίτσας - Μαλλιώρας
Α.Ο Ταυρωπός – Α.Σ Διγενής Φούκης - Παλούκης - Καραγιώτα
Α1΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 16/3 στις 15:30
Α.Ο Προδρομιακός – Άρης Φίλιας Κυρίτσης - Σακκάς - Δόκος
Άρης Καρδίτσας – Ολυμπ Παλ/σιου Τακόπουλος - Αδαμόπουλος - Πολυμέρου
Α.Ε Καρποχωρίου – Αετός Καλλιφωνίου Γκουντέλας - Καλογριανίτης - Ευαγγέλου
Αετ Αγ Θεοδώρου – Α.Ο Μαυραική Διπλάρης - Τσιαμούρας - Καλογρίτσας
Α.Σ Ήφαιστος – Α.Ε Μουζακίου Μανώλης - Τραμπούρας - Γκούζας Ι
Αστέρας Δασοχωρίου – Α.Ο Φύλλου Κουκουζέλης - Στεφανής - Χασιώτης
Αίας Μαραθέας - ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας Κουτρομάνος - Καλογήρος - Αντωνίου
ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Ο Ελπίδα Μαργιολάς Δ - Στρατίκης - Μάμαλης
Πρωτάθλημα Κ-16 - Σάββατο 16/3 στις 11:00
Απόλλων Μακρυχωρίου – Εθνικός Καρδίτσας Στρατίκης
Α.Ε Λεονταρίου - Α.Ο Αστέρας(γηπ: Ανάβρας) Λιάσκος
Α.Σ Αναγέννηση – Α.Ο Καρδίτσας Γιαννής
Α.Σ Πλαστήρας – Π.Α Σοφάδων Μαργιολάς Δ
Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Ακαδημία Πανελλήνιος Αντωνίου
Ηρακλής Παλαμά – Α.Ε Μουζακίου Καλογρίτσας
Πρωτάθλημα Κ-14 - Σάββατο 16/3 στις 11:00
Α.Ο Σελλάνων – Εθνικός Καρδίτσας Σακκάς
Β΄ Ερασιτεχνική - Κυριακή 17/3 στις 15:30
1ος όμιλος
Α.Ε Μενελαίς – Άρ Αγ Παρασκευής Τζέλλος Χ - Διπλάρης - Τακόπουλος
Ακαδ Πανελλήνιος – Ηρακλής Παλαμά Πολύζος - Μαργιολάς Δ - Πεταλάς
Αστήρ Βλοχού – Εθνικός Κέδρου Τεταγιώτης - Κουκουζέλης - Κουκούλη
Α.Ο Άρνης – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου Μαλλιώρας - Βαρλάμης - Πλέντζας
Α.Σ Ενιππέας – Ερμής Μαυραχάδων Αργυρόπουλος - Καλόγηρος - Καραγιώτα
2ος όμιλος
Ακαδ Ελπίδες – Ατρόμ Γεωργικού Καλογριανίτης - Βογιατζής - Μάμαλης
Α.Σ Πλαστήρας – ΑΣΜ Καραϊσκάκης Γιαννής - Βαφειάδης - Καλοχέρης
Ακαδημ Ποδοσφαίρου – Εθνικός Καρδίτσας Λιάσκος - Κλησιάρχης - Ευαγγέλου
Α.Ο Μαγούλα – Α.Σ Αργιθέα Δημάκης - Λέρας - Κουτρομάνος
Α.Σ Νεφέλη – Α.Ε Λαζαρίνα Στεφανής - Φούκης - Κανιούρας
Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Ο Αστροναύτης Γαννιάς - Γκουντέλας - Μετοχιανάκης
Γ΄ Ερασιτεχνική - Κυριακή 17/3 στις 15:30
Α.Σ Κρόνος – Απόλ Αρτεσιανού Στρατίκης - Ζούκας - Αντωνίου
Θύελλα Νεοχωρίου – Α.Ο Ζαιμίου Σακκάς - Κυρίτσης - Μανώλης
Θεσ Γοργοβιτών – Αίας Καρποχωρίου Τραμπούρας - Τσιαμούρας - Χασιώτης
Ακαδ Ορφέας – Α.Ο Φράγκου (γηπ: Νοσοκομείου) Καλογρίτσας - Δόκος - Πολυμέρου
Κ - 14(1ος όμιλος) - Κυριακή 17/3 στις 11:00
Π.Α Σοφάδων – Α.Ο Καρδίτσας Καλογρίτσας
Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Σ Ασκληπιός Τραμπούρας
Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Σ Αναγέννηση Σάκκας
Κ - 14(2ος όμιλος) - Κυριακή 17/3 στις 11:00
Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ε Μουζακίου Στρατίκης
Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού Λιάσκος
Ακαδημία Ταυρωπού Ο Φωστήρας – Α.Σ Διγενής Αντωνίου