.
.
.

Οι διαιτητές των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της ΕΠΣΚ (6-9/4)

Οι διαιτητές των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της ΕΠΣΚ (6-9/4)

...

Τους διαιτητές των αγώνων από Σάββατο 6 Απριλίου έως και Τρίτη 9 Απριλίου γνωστοποίησε το απόγευμα της Πέμπτης (4/4) η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΚ.

Αναλυτικά:

Α΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 6/4 στις 16:00

Α.Σ Σώκρατες – Α.Ο Κρανέας Μαλλιώρας - Πεταλάς - Γκούζας Φ

Ηρακ Σοφάδων – Π.Ο Παλαμαική Βαρλάμης - Τραμπούρας - Κρύος

Α.Ο Καρδίτσα – Α.Ε Λεονταρίου(Δημ. Στάδιο Καρδίτσας) Φούκης - Παπαλίτσας - Γιοβάνης

Α.Ο Ταυρωπός – Νέα Νίκη Καμινάδων Κουκούλη - Γιαννής - Γκούζας Ι

Α.Σ Διγενής – ΑΟΚ Πάμισσος Μπακοδήμος - Αντωνίου Χ - Αργυρόπουλος

Δόξα Μητρόπολης–Α.Ο Αστέρας(15:30)Τακόπουλος - Κανιούρας - Κουτρομάνος

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Μυρίνη Γκουντέλας - Πολύζος - Σακκάς

Α.Ο Αγναντερού – Α.Ε Καππαδοκικού Κλησιάρχης - Τίκας Δ.Χ - Χασιώτης

Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Ταυρωπός (εξ αναβολής) Τρίτη 9/4 στις 16.00 Γκουντέλας - Μετοχιανάκης - Κυρίτσης

Α1΄ Ερασιτεχνική -Σάββατο 6/4 στις 16:00

Α.Ο Προδρομιακός – Α.Σ Ηφαιστος Κυρίτσης - Τσιαμούρας - Καλογριανίτης

Αστέρας Δασοχωρίου – Αετ Αγ Θεοδώρου Βαφειάδης - Καλογρίτσας - Ευαγγέλου

Αίας Μαραθέας – Α.Ε Καρποχωρίου Μανώλης - Καλόγηρος - Καραγιώτα

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Άρης Καρδίτσας Κουκουζέλης - Πλέντζας - Παλούκης

Αργεντινή Καρδ – Ολυμπ Παλ/σιου Μετοχιανάκης - Μίσσας - Πολυμέρου

Α.Ο Φύλλου – Αετός Καλλιφωνίου Μαργιολάς Δ - Αντωνίου Φ - Λιάσκος

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ο Μαυραική Δημάκης - Στρατίκης - Δόκος

Πρωτάθλημα Κ-16 Σάββατο 6/4 στις 11:00

Α.Σ Πλαστήρας - Απόλλων Μακρυχωρίου Λιάσκος
Α.Σ Αναγέννηση – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Δημάκης
Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ε Μουζακίου Στρατίκης
Εθνικός Καρδίτσας – Ηρακλής Παλαμά Καλογρίτσας
Α.Ο Αστέρας - Ακαδημία Πανελλήνιος Σακκάς

Β΄ Ερασιτεχνική - 1ος όμιλος - Κυριακή 7/4 στις 16:00

Άρ Αγ Παρασκευής – Εθνικός Κέδρου Τεταγιώτης - Στεφανής - Μπακοδήμος

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Ηρακλής Παλαμά Γιαννής - Τσιαμούρας - Πολύζος

Ερμής Μαυραχάδων – Α.Ε Μενελαίς Σακκάς - Αργυρόπουλος - Μάμαλης

Α.Σ Ενιππέας – Π.Α Σοφάδων Μαλλιώρας - Καλόγηρος - Παλούκης

Α.Ο Άρνης - Αστήρ Βλοχού Τζέλλος - Κουκούλη - Καραγιώτα

Β΄ Ερασιτεχνική - 2ος όμιλος - Κυριακή 7/4 στις 16:00

Α.Ο Μαγούλα - Ακαδημία Ελπίδες Καλογριανίτης - Βογιατζής - Βαρλάμης

Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Α.Σ Νεφέλη Γανιάς - Τακόπουλος - Πεταλάς

Α.Σ Πλαστήρας - Α.Ο Αστροναύτης Κουτρομάνος - Φούκης - Λέρας

Ατρόμ Γεωργικού - Ηρακλής Καρδ/λας (15.30) Μπεκιάρης - Βαφειάδης - Κρύος

ΑΣΜ Καραισκάκης - Α.Ε Λαζαρίνα Καλογρίτσας - Μανώλης - Αδαμόπουλος

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Σ Αργιθέα Μίσσας - Χασιώτης - Ευαγγέλου

Γ΄ Ερασιτεχνική - Κυριακή 7/4 στις 16:00

Ακαδ Ορφέας - Α.Σ Κρόνος(γηπ: Καλλιθήρου) Τραμπούρας - Πλέντζας - Αντωνίου Χ

Απόλλων Αρτεσιανού – Α.Ο Μελισσοχωρίου Ζούκας - Μαργιολάς Δ - Πολυμέρου

Α.Ο Ζαιμίου - Βαγγελ Κουσιάντζα Στρατίκης - Κλησιάρχης - Λιάσκος

Αίας Καρποχωρίου – Α.Ο Φράγκου Γκούζας Φ - Γιοβάνής - Δόκος

Κ - 14(1ος όμιλος) -Κυριακή 7/4 στις 11:00

Ακαδημία Πανελλήνιος – Π.Α Σοφάδων Δημάκης
Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Α.Ο Καρδίτσας Μαργιολάς Δ
Α.Σ Αναγέννηση – Α.Σ Ασκληπιός Σακκάς

Κ - 14(2ος όμιλος) - Κυριακή 7/4 στις 11:00
Α.Ο Σελλάνων – Ακαδημία Ταυρωπού Ο Φωστήρας Γιαννής
Α.Ο Αστέρας - Α.Σ Διγενής Καλογρίτσας
Α.Σ Πλαστήρας - Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού Στρατίκης
Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ε Μουζακίου Τραμπούρας

.

Τελευταία τροποποίηση στις5 Απριλίου 2019, 19:31
επιστροφή στην κορυφή

Ειδησεογραφία

Ειδήσεις ανά Δήμο

Αθλητισμός

Κεντρική Ελλάδα

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΜΑΣ

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ