Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΚ (19-20/10) Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Ανακοινώθηκαν το απόγευμα της Πέμπτης (17/10) από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας οι διαιτητές των αγώνων για το Σαββατοκύριακο 19 - 20 Οκτωβρίου.
Αναλυτικά:
A΄Ερασιτεχνική - Σάββατο 19 - 10 - 2019 και ώρα 16:00
Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ο Καρδίτσα (Κυρίτσης - Γκούζας Ι - Μπλιτσογιάνης)
Α.Ο Κρανέας – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου (Κουκούλη - Γαλάνης - Τσιαμούρας)
ΑΟΚ Πάμισσος – Ηρακλής Σοφάδων (Βαρλάμης - Μετοχιανάκης - Δόκος)
Α.Ο Φύλλου – Α.Ε Καππαδοκικού (Βαφειάδης - Βογιατζής - Καλογριανίτης)
Α.Ο Μαυραική – Α.Ο Ταυρωπός (Δημάκης - Γούσιας - Χασιώτης)
ΠΟΜ Θεσσαλικός - Α.Ο Αγναντερού (Τακόπουλος - Μαργιολάς - Στρατίκης)
Α.Σ Αναγέννηση – Α.Ο Αστέρας (Μπεκιάρης - Παπαλίτσας - Κανιούρας)
A1΄Ερασιτεχνική - Σάββατο 19 - 10 - 2019 και ώρα 16:00
Άρης Καρδίτσας – Π.Σ Αργιθέα (Κουτρομάνος - Τίκας Δ.Χ - Καραγιώτα)
Α.Ο Μαγούλα – Π.Ο Παλαμαική (Αντωνίου Φ - Ζούκας - Λιάσκος)
Αστήρ Βλοχού – Α.Ο Ελπίδα (Μανώλης - Τραμπούρας - Κλησιάρχης)
Ερμής Μαυραχάδων 2014 – Α.Σ Νεφέλη (Γκουντέλας - Πεταλάς - Μάμαλης)
Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ε Καρποχωρίου (Μαλλιώρας - Γιαννής - Χατζηγεωργίου)
Α.Ε Λεονταρίου – Αετός Αγίου Θεοδώρου (Στεφανής - Πολύζος - Σακκάς)
Α.Ε Μουζακίου – Α.Ο Προδρομιακός (Γκούζας Φ - Αργυρόπουλος - Αντωνίου Χ)
Π.Α Σοφάδων – Α.Σ Διγενής Κυριακή 20/10 στις 16.00 (Τζέλλος - Βογιατζής - Τακόπουλος)
Β΄ Ερασιτεχνική - Κυριακή 20 - 10 - 2019 και ώρα 16:00
1ος όμιλος
Α.Σ Κένταυρος – Δόξα Αμπέλου (Πολύζος - Μαλλιώρας - Γκούζας Ι)
Α.Ο Μελισσοχωρίου – Αετός Καλλιφωνίου (Φούκης - Στεφανής - Βαφειάδης)
Άρης Αγίας Παρασκευής – Εθνικός Κέδρου (Μετοχιανάκης - Δημάκης - Γούσιας)
Δόξα Μάρκου – Ατρόμητος Πτελοπούλας (Κουκουζέλης - Βαρλάμης - Γκουντέλας)
Α.Ο Ν. Μοναστηρίου - Αίας Καρποχωρίου (Κλησιάρχης - Μάμαλης - Λιάσκος)
Α.Σ Ενιππέας – Α.Ε Ρούσσου (Γαλάνης - Καραγιώτα - Παλούκης)
2ος όμιλος
ΑΣΜ Καραισκάκης – Α.Ο Μορφοβουνίου (Σακκάς - Κουκούλη - Κόκκινος)
Θύελλα Νεοχωρίου - Ολυμπιακός Παλ/σιου (Γιαννής - Δόκος - Ευαγγέλου)
Ατρόμητος Γεωργικού – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας (Διπλάρης - Γκούζας Φ - Χασιώτης)
Αίας Μαραθέας – Ακαδημία Πανελλήνιος (Γαννιάς - Κυρίτσης - Μανώλης)
Α.Σ Πλαστήρας – Εθνικός Καρδίτσας (Αργυρόπουλος - Ζούκας - Αντωνίου Χ)
Α.Ο Φράγκου – Α.Ο Ασπίδα (Μπλιτσογιάννης - Μπεκιάρης - Παπουτσής)
Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Ο Αστροναύτης (Στρατίκης - Κουρτίδης - Χατζηγεωργίου)