Οι διαιτητές των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων - κυπέλλου της ΕΠΣΚ (16-20/2)
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Τους διαιτητές των αγώνων στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα και κύπελλο γνωστοποίησε το απόγευμα της Πέμπτης η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΚ.
Α΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 16/2 στις 15:00
Α.Σ Σώκρατες – Α.Ο Αγναντερού (Κουκουζέλης – Πεταλάς – Δημάκης)
Α.Ε Καππαδοκικού – Ατρόμητος Παλαμά (Τακόπουλος – Κουκούλης Π. – Κουτρομάνος)
Α.Ο Μυρίνης – Δόξα Μητρόπολης (Βαφειάδης – Παπαλίτσας – Κανιούρας)
Α.Ο Αστέρας - Α.Σ Διγενής (Κυρίτσης – Στρατίκης – Μπακοδήμος)
ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Ο Ταυρωπός (Στεφανής – Γαλάνης – Καλογρίτσας)
Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ο Καρδίτσα (Διπλάρης – Χασιώτης – Γιαννής)
Α.Ε Λεονταρίου – Ηρακλής Σοφάδων (Μαλλιώρας – Πολύζος – Λιάσκος)
Π.Ο Παλαμαική – Α.Ο Κρανέας (Μαριολάς Δ. – Τραμπούρας – Καλοχέρης)
Α1΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 16/2 στις 15:00
Α.Ο Προδρομιακός- Α.Ε Μουζακίου (Κλησιάρχης – Καλόγηρος – Καραγιώτα)
Α.Ο Μαυραική – Α.Ο Φύλλου (Μπεκιάρης – Βογιατζής – Τίκας Δ.Χ)
Αετός Καλλιφωνίου – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας (Νότος – Τζαφάλιας – Γκούζας Ι.)
Ολυμπιακός Παλ/σιου – Α.Ο Ελπίδα (Κουκούλη – Ευαγγέλου – Κρύος)
Άρης Φίλιας – ΠΟΜ Θεσσαλικός (Φούκης – Βαρλάμης – Καλογριανίτης)
Άρης Καρδίτσας – Αίας Μαραθέας (Αργυρόπουλος – Ζούκας – Πλέντζας)
Α.Ε Καρποχωρίου – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου (Μανώλης – Μετοχιανάκης – Αδαμόπουλος)
Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Σ Ήφαιστος (Γκουντέλας – Σακκάς – Δόκος)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16 - Σάββατο 16/2 στις 11:00
Π.Α Σοφάδων – Απόλλων Μακρυχωρίου (Στρατίκης)
Ακαδημία Πανελλήνιος - Α.Ο Καρδίτσας (Γιαννής)
Ηρακλής Παλαμά - Α.Ο Αστέρας (Καλογρίτσας)
Α.Ε Μουζακίου - Εθνικός Καρδίτσας (Μπακοδήμος)
Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Ε Λεονταρίου (Αντωνίου)
Α.Σ Πλαστήρας – Α.Σ Αναγέννηση (Σακκάς)
Β΄ Ερασιτεχνική - Κυριακή 17/2 στις 15:00
1ος όμιλος
Α.Ο Άρνης - Α.Σ Ενιππέας (Τζέλλος Χρ. – Διπλάρης – Μαριολάς Δ.)
Αστήρ Βλοχού – Ερμής Μαυραχάδων (Βαρλάμης – Βαφειάδης – Τακόπουλος)
Ακαδημία Πανελλήνιος – Ατρόμητος Πτελοπούλας (Τραμπούρας – Βογιατζής – Κλησιάρχης)
Π.Α Σοφάδων – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου (Γαννιάς – Κουκούλη – Καραγιώτα)
Α.Ε Μενελαίδα – Εθνικός Κέδρου (Καλογρίτσας – Κυρίτσης – Ευαγγέλου)
Ηρακλής Παλαμά – Α.Ο Κυψέλη (Μετοχιανάκης - Καλόγερος – Λέρας)
2ος όμιλος
Α.Σ Αργιθέα – Ακαδημία Ελπίδες Σάββατο 16/2 στις 15:00 (Αντωνίου Φ. – Γιαννακόπουλος – Καλτσάς)
Α.Ε Λαζαρίνα - Εθνικός Καρδίτσας (Κουκούλης Π. – Κουκουζέλης – Γκουντέλας)
Ηρακλής Καρδ/λας - ΑΣΜ Καραϊσκάκης (Δημάκης – Δόκος – Κρύος)
Α.Ο Αστροναύτης - Ατρόμητος Γεωργικού (Τεταγιώτης – Στεφανής – Γκούζας Ι.)
Α.Σ Νεφέλη - Α.Σ Πλαστήρας (Τίκας Δ.Χ – Αργυρόπουλος – Ζούκας)
Α.Ο Μαγούλα – Ακαδημία Ποδοσφαίρου (Γαλάνης – Πλέντζας – Λιάσκος)
Γ΄ Ερασιτεχνική - Κυριακή 17/2 στις 15:00
Α.Ο Φράγκου – Α.Σ Κρόνος (Τζαφάλιας – Νότος – Γκούζας Φ.)
Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα - Αίας Καρποχωρίου (Σακκάς – Πεταλάς – Χασιώτης)
Α.Ο Μελισσοχωρίου – Α.Ο Ζαιμίου (Στρατίκης – Μαλλιώρας – Μπακοδήμος)
Ακαδημία Ορφέας – Θεσσαλικός Γοργοβιτών γηπεδο Βιολ. Καθαρισμού (Γιαννής – Μανώλης – Φούκης)
Κ-14 (1ος όμιλος) - Κυριακή 17/2 στις 11:00
Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Σ Ενιππέας (Λιάσκος)
Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Ηρακλής Παλαμά (Καλογρίτσας)
Α.Σ Αναγέννηση – Α.Ο Καρδίτσας Γ. Μπαζής (Στρατίκης)
Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Σ Ασκληπιός (Σακκάς)
Κ-14 (2ος όμιλος) - Κυριακή 17/2 στις 11:00
Α.Ο Σελλάνων – Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού Σάββατο 16/2 στις 11:00 (Λιάσκος)
Εθνικός Καρδίτσας – Ακαδημία Ταυρωπού Ο Φωστήρας (Κλησιάρχης)
Α.Ο Αστέρας – Α.Σ Πλαστήρας (Αντωνίου Χ.)
Α.Ε Μουζακίου - Α.Σ Διγενής Δευτέρα 18/2 στις 15:30 (Μπακοδήμος)
Α΄Ερασιτεχνικής εξ΄αναβολής - Τρίτη 19/2 στις 15:00
Α.Σ Διγενής – Α.Ε Καππαδοκικού (Στεφανής – Κουκούλης Π. – Γιαννής)
Ημιτελικοί κυπέλλου - Τρίτη 19/2 στις 15:00
Α.Σ Αναγέννηση Καρδίτσας – Α.Ο Αστέρας (Γκουντέλας – Κανιούρας – Παπαλίτσας)
Α.Ο Σελλάνων – Α.Ο Αγναντερού Τετάρτη 20/2 στις 15.00 (Βαφειάδης – Διπλάρης – Τίκας Δ.Χ.)