ΕΣΠΕΚΕΛ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (3-4/12) Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Από την ΕΣΠΕΚΕΛ γνωστοποιήθηκαν τα αποτελέσματα των αγώνων που πραγματοποιήθηκαν το Σαββατοκύριακο 3-4 Δεκεμβρίου.
Αναλυτικά:
VOLLEYLEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α.Σ. Άρης - Α.Ο. Λαμίας 2013 1-3
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
Ε.Α. Λαρίσης - Μ.Γ.Σ. Εθνικός 1-3
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Π.Α.Σ. Γιάννενα - Ε.Α. Λαρίσης 3-0
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. Αργώ Βόλου 1-3
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
Γ.Σ. Βόλου - Α.Σ. Εθνικός Λάρισας 3-2
Α.Σ. Δωρίδα Ερατεινής - ΑΕ Λάρισας 0-3
ΑΠΣ Λαμ. Φθια - ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων 0-3
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Α.Ο.Ακαδημία Τυρνάβου 3-0
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
1. ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ 9
2. Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 8
3. Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ 7
4. Α.Σ. ΔΩΡΙΔΑΣ 6
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4
6. Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 2
7. ΑΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0
8. ΑΠΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΑ 0
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α.Σ. Ολυμπιακός Βόλου - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων 0-3
Α.Ο. Φοίβος Γιάννουλης - ΑΓΣ Σπάρτακος 0-3
Γ.Σ. Νίκη Βόλου - Γ.Σ. Τυρνάβου 3-0
ΑΕ Λάρισας - Γ.Σ. Νίκαιας 3-0
Γ.Σ.Αλμυρού - ΣΠΑ Καρδίτσας 0-3
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΕΘΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17
2. Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 16
3. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 14
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 12
5. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 9
6. ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 8
7. Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 7
8. Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ 3
9. Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ 3
10. Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1
Τοπικό Γυναικών
Α.Σ. Διόνυσος Αμφίκλειας - Σ.Κ.Σύλλας Αιδηψού 3-1
Α.Σ. Φαρσάλων - ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας 3-0
ΦΓΣ Θεσπιέων Μαυ/ματίου - Α.Σ.Αναγέννηση Λιβαδειάς 0-3
Γ.Σ.Γ. Πασιαλής Μουζακίου - ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων 0-3
Γ.Σ. Φαλάνης - Α.Ο. Σκοπέλου 0-3
Φ.Σ. Αμπελώνα - Α.Β.Φ. Τρικάλων 3-2
ΕΦΗΒΩΝ Κ21
ΑΠΣ Λαμ. Φθια - ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων 0-3
Παίδων Κ18
ΓΣ Αντίκυρας - ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων 3-0
ΑΕ Λάρισας - ΑΠΣ Λαμ. Φθια 3-1
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Ε.Α. Λαρίσης 3-1
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α1 Κ18
Γ.Σ. Δεσκάτης - ΓΣΕ Ελασσόνας 2-3
ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 0-3
Ε.Α. Λαρίσης - Α.Σ. Αργώ Βόλου 1-3
Α.Σ.Αιας Μαλεσίνας - ΑΠΣ Λαμ. Φθια 0-3
ΑΣ Ιτέας - ΑΟ Λαμίας 3-1
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 Κ-18
ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων - Γ.Σ.Γ. Πασιαλής Μουζακίου 0-3
ΑΕ Λάρισας - Α.Σ. Εθνικός Λάρισας 3-0
Γ.Σ. Βόλου - Απόλλων Γαλήνης 3-2
Ολύμπια Λάρισας - ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας 0-3
Φ.Καλαμπάκας - Α.Β.Φ. Τρικάλων 3-0
Γ.Σ. Τυρνάβου - Γ.Σ. Νίκη Βόλου 3-1
ΣΠΑ Καρδίτσας - Α.Ο. Φοίβος Γιάννουλης 3-1
Α.Σ. Φαρσάλων - ΑΟ Πελασγιώτιδας 1-3
Α.Σ. Διόνυσος Αμφίκλειας - ΓΣ Αντίκυρας 1-3
Παμπαίδων Κ17
ΓΣ Αντίκυρας - ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων 3-0