.
.
.

Δήμος Λίμνης Πλαστήρα: Όλοι οι υποψήφιοι για τις Δημοτικές εκλογές όπως ανακηρύχθηκαν από το Πρωτοδικείο Κύριο

Δήμος Λίμνης Πλαστήρα: Όλοι οι υποψήφιοι για τις Δημοτικές εκλογές όπως ανακηρύχθηκαν από το Πρωτοδικείο

...

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Σάββατο 11 Μαΐου από το Πολυμελές Πρωτοδικείο Καρδίτσας η ανακήρυξη των συνδυασμών των Υποψηφίων Δημάρχων, Δημοτικών Συμβούλων, Συμβούλων Κοινοτήτων και υποψηφίων Προέδρων Κοινοτήτων του Δήμου Λίμνης Πλαστήρα για τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019 για την ανάδειξη των δημοτικών αρχών.

Αναλυτικά:

  1. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΚΑΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΑΡΧΟΙ

Α. Τον συνδυασμό με το όνομα «Η ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ» και έχει ως έμβλημα τη χειραψία, του οποίου υποψήφιος δήμαρχος και δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:

ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 (Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Νεβρόπολης Αγράφων

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  2. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΓΩΓΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΓΩΓΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του  ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  6. ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του  ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  7. ΚΑΛΟΥΤΣΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΜΗΤΣΙΟΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του  ΗΛΙΑ
  10. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  11. ΤΣΙΑΜΑΝΤΑ-ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του  ΗΛΙΑ
  12.  ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πλαστήρα

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του  ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  3. ΚΑΝΔΗΛΑ-ΓΑΤΣΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του  ΘΩΜΑ
  4.  ΚΟΝΤΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του  ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  5. ΚΟΥΤΗΣ ΒΑΪΟΣ του  ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  6. ΛΑΔΙΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΜΥΛΩΝΑ – ΣΤΑΥΡΟΜΗΤΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του  ΒΑΓΓΕΛΗ
  8. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ – ΖΑΡΚΑΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  9. ΠΙΤΣΑΒΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του  ΘΩΜΑ
  10. ΠΟΔΗΜΑΤΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ – ΜΑΡΙΑ (ΜΥΡΣΙΝΗ) του  ΛΑΜΠΡΟΥ
  11. ΡΕΦΕΝΕ – ΜΑΝΩΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  12. ΣΚΟΥΦΗ – ΝΑΝΟΥ ΒΑΪΑ του  ΧΡΗΣΤΟΥ
  13. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ του  ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  14. ΧΡΗΣΤΟΥ ΟΛΓΑ του  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   

Β. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗ-ΜΟΥ ΛΙΜΝΗΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑ» και έμβλημα, η λέξη «ΛΑΪΚΗ» και από κάτω η λέξη «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ» και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά, ως απεικονίζεται κατωτέρω, του οποίου υποψήφιος δήμαρχος και δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Νεβρόπολης Αγραφών

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1.    ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.    ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.    ΓΩΓΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4.    ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5.    ΚΑΣΙΟΥΡΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6.    ΚΑΣΙΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7.    ΚΡΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

8.    ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ

9.    ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10.  ΣΚΟΥΠΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

11.  ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

12. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πλαστήρα

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΘΕΟΔΩΡΗ ΟΛΓΑ συζ. ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  4. ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  6. ΚΟΥΤΗ ΘΩΜΑΪ συζ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  7. ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΜΗΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  9. ΜΟΣΧΟΒΙΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  10. ΜΟΥΣΤΟΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ του ΘΩΜΑ
  11. ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ ΜΑΝΩΛΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΣΚΟΥΦΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΩΜΑ
  13. ΣΤΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  14. ΤΣΙΩΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ συζ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Γ. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΝΕΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ» με υπότι-τλο Ανεξάρτητος Συνδυασμός για την Ανάπτυξη του Δήμου Λίμνης Πλαστήρα. Ο τίτλος του συνδυασμού «καλύπτεται» από γραμμή «τό-ξου», στο δε αριστερό μέρος σε κύκλο υπάρχει σκίτσο του Νικολάου Πλαστήρα και περίγραμμα της λίμνης του οποίου υποψήφιος δήμαρ-χος και δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:

ΝΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Νεβρόπολης Αγράφων

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ
  2. ΓΚΟΥΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  3. ΘΕΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΚΑΝΔΗΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  7. ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  8. ΜΠΑΚΑΛΗ – ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΞΗΡΟΦΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΤΖΙΘΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  12. ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πλαστήρα

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ – ΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
  6. ΜΗΛΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ
  7. ΜΠΕΚΙΑΡΗ – ΓΚΑΝΟΥΡΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΜΠΟΥΡΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  9. ΠΑΪΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  10. ΠΟΔΗΜΑΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  11. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΘΩΜΑ
  12. ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΚΛΗΤΟΥ
  13. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΡΗ – ΚΟΡΟΜΠΙΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  1. Τους Συνδυασμούς Συμβούλων Κοινότητας με μόνιμο πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων & τους υποψηφίους Προέδρους Κοινότητας με μόνιμο πληθυσμό έως 300 κατοίκους

 

Δημοτική Ενότητα Νεβρόπολης Αγράφων

Τοπική Κοινότητα Καρβασαρά

        ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Τοπική Κοινότητα Καρίτσης Δολόπων

  1. ΚΟΛΟΒΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΜΙΣΣΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ (ΑΝΤΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κρυονερίου

            Α. Τον συνδυασμό «Η ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ» και έχει ως έμβλημα τη χειραψία και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΟΥΣΙΟΥ – ΘΕΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΡΙΚΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  3. ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΤΡΟΜΠΕΤΑ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΦΩΤΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Β. Τον συνδυασμό «ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ» και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΖΗΝΕΛΗ ΙΣΜΗΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΘΕΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  5. ΜΑΜΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ
  6. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μπελοκομίτης

  1. ΣΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΣΥΡΓΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου

    Α. Τον συνδυασμό «Η ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ» και έχει ως έμβλημα τη χειραψία και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΘΕΟΥ-ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ-ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΚΑΣΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΜΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  1. ΣΑΤΡΑΖΕΜΗ-ΤΣΙΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

          Β. Τον συνδυασμό «ΝΕΟΧΩΡΙ, ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΩΡΑ» και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΘΕΟΔΩΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  3. ΘΕΟΛΟΓΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  5. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

Τοπική Κοινότητα Πεζούλας

Α. Τον συνδυασμό «Η ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ» και έ-χει ως έμβλημα τη χειραψία και  υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΘΑΝΟΥ-ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΚΑΛΟΥΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  4. ΛΙΑΠΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  5. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΦΟΥΝΤΑ-ΜΑΛΕΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Β. Τον συνδυασμό «Πεζούλα Νέα Πορεία» και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΥΛΟΥ
  2. ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  3. ΖΩΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΑΡΑΠΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΚΟΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΜΑΛΕΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  7. ΡΑΪΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΩΜΑ
  8. ΧΡΗΣΤΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα Φυλακτής

Α. Τον συνδυασμό «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΦΥΛΑΚΤΗ» και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΕΞΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΥΡΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
  7. ΤΣΙΑΜΑΝΤΑ-ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥΛΗ ΒΑΪΑ του ΗΛΙΑ

Β. Τον συνδυασμό «Η ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ» και έχει ως έμβλημα τη χειραψία και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ-ΓΩΓΟΥΛΗ ΘΑΛΕΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΓΩΓΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΟΡΚΟΤΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΝΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΣΚΡΕΤΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πλαστήρα

Τοπική Κοινότητα Κερασέας

Α. Τον συνδυασμό «Η ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ» και έχει ως έμβλημα τη χειραψία και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΘΩΜΑ
  3. ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΡΟΠΟΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  6. ΣΚΡΕΤΑ-ΚΟΦΦΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΘΩΜΑ
  7. ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

Β. Τον συνδυασμό «ΠΡΩΤΑ Η ΚΕΡΑΣΙΑ ΜΑΣ» και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΑΤΘΑΙΑ
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ-ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΔΗΜΗ-ΤΡΙΟΥ
  4. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΣΥΨΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  6. ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Τοπική Κοινότητα Λαμπερού

Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΛΑΜΠΕΡΙΩΤΩΝ» και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΟΥΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  3. ΛΥΡΙΤΣΗ ΖΩΙΤΣΑ του ΗΛΙΑ
  4. ΜΗΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
  5. ΜΟΥΣΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ

Β. Τον συνδυασμό «Η ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ» και έχει ως έμβλημα τη χειραψία και  υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΖΕΡΒΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
  2. ΚΟΛΟΒΟΥ-ΚΟΥΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ
  3. ΜΗΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  6. ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μεσενικόλα

Α. Τον συνδυασμό «Η ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ» και έχει ως έμβλημα τη χειραψία και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΖΑΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΚΑΛΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  3. ΚΟΥΝΑΤΙΔΟΥ-ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  4. ΛΑΡΙΣΗ-ΚΟΡΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΣΚΑΜΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΗΛΙΑ

Β. Τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΛΙΜΝΗΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑ» (ΜΕΣΕΝΙΚΟΛΑ) και έμβλημα η λέξη «ΛΑΪΚΗ» και από κάτω η λέξη «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ» και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά και  υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
  2. ΚΟΡΩΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ
  3. ΚΡΑΝΙΑ ΜΥΡΤΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΠΟΔΗΜΑΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
  5. ΣΤΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Γ. Τον συνδυασμό «Μαζί για το Μεσενικόλα» και έχει ως έμβλημα τη χειραψία και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΒΑΣΙΑΡΔΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΣΙΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΡΑΝΙΑ-ΤΖΕΛΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΠΟΔΗΜΑΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Μορφοβουνίου

Α. Τον συνδυασμό «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΥΝΕΣΙ» και έχει   υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΓΟΡΔΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΓΟΡΔΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  3. ΚΟΝΤΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΘΩΜΑ
  4. ΝΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  5. ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  7. ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑ ΤΖΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Β. Τον συνδυασμό «Η ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ» και έ-χει ως έμβλημα τη χειραψία και  υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΛΑΝΤΖΗ-ΣΚΟΥΦΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  2. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΤΟΛΙΑ-ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  5. ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΝΑΝΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΒΑΪΟΥ
  7. ΣΤΑΜΟΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

Τοπική Κοινότητα Μοσχάτου

Α. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ» και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

1.ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  1. ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΣΑΒΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΘΩΜΑ
  3. ΜΑΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΣΚΟΝΔΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β. Τον συνδυασμό «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙ-Α» και έχει ως έμβλημα το ΣΤΑΦΥΛΙ και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΡΑΜΠΕΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
  4. ΠΑΠΠΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  5. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Γ. Τον συνδυασμό «ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΝ» και έχει ως έμβλημα 6 ανθρώπινα σκίτσα σε μορφή κύκλου και στη μέση υπάρχει η λέξη «ΚΟΙ-ΝΟΤΙΚΟΝ» που αποτελεί και τον τίτλο του συνδυασμού και υποψήφι-ους συμβούλους κοινότητας

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΝΘΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΟΡΟΜΠΙΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΟΥΣΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΠΙΤΣΙΛΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δ. Τον συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΛΙΜΝΗΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑ» (ΜΟΣΧΑΤΟΥ) και έμβλημα η λέξη «ΛΑΪΚΗ» και από κάτω η λέξη «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ» και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά και υποψήφιους συμβούλους κοινότητας

  1. ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑ-ΜΑΚΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΤΣΙΟΥΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  3. ΜΟΣΧΟΒΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
  4. ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΤΣΙΤΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Τελευταία τροποποίηση στις11 Μαΐου 2019, 19:53
επιστροφή στην κορυφή

Ειδησεογραφία

Ειδήσεις ανά Δήμο

Αθλητισμός

Κεντρική Ελλάδα

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΜΑΣ

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ