.
.
.

Οι υποψήφιοι Δημοτικοί και Τοπικοί Σύμβουλοι με το ψηφοδέλτιο του Αρ. Πολυγένη στο Δήμο Παλαμά Κύριο

Οι υποψήφιοι Δημοτικοί και Τοπικοί Σύμβουλοι με το ψηφοδέλτιο του Αρ. Πολυγένη στο Δήμο Παλαμά

...

Κατατέθηκε την Κυριακή στο Πρωτοδικείο Καρδίτσας ο συνδυασμός της "Λαϊκής Συσπείρωσης Δήμου Παλαμά" με υποψήφιο Δήμαρχο τον Κο Αριστοτέλη Πολυγένη.

Αναλυτικά οι υποψήφιοι Δημοτικοί και Τοπικοί Σύμβουλοι του συνδυασμού:

Εκλογική Περιφέρεια ΠΑΛΑΜΑ      
1 ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  
2 ΓΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    
3 ΓΕΛΑΔΑΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΝΤΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  
5 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ    
6 ΚΟΥΛΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ    
7 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  
8 ΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ    
9 ΜΟΥΡΑΤΙΑΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΙΚ    
10 ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
11 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  
12 ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΡΥΜΑΧΟΥ  
13 ΠΑΡΑΠΑΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ    
14 ΠΡΑΠΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΘΩΜΑ      
15 ΡΑΓΙΑΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    
16 ΣΑΚΙΩΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
17 ΣΤΑΘΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ    
18 ΤΖΕΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    
19 ΤΖΙΒΕΝΗ-ΚΟΚΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
20 ΤΖΙΒΕΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ    
21 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΒΑΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    
22 ΤΣΙΓΑΡΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΝΙΚΗΤΑ    
23 ΤΣΙΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ    
24 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ-ΤΣΙΑΠΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΑΚΗ  
             
Εκλογική Περιφέρεια ΣΕΛΛΑΝΩΝ      
1 ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    
2 ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ    
3 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    
4 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ  
5 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ    
6 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ    
7 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    
8 ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  
9 ΠΕΤΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ      
             
Εκλογική Περιφέρεια ΦΥΛΛΟΥ      
1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  
2 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  
3 ΖΗΣΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  
4 ΘΩΔΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ      
5 ΚΟΡΔΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    
6 ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ    
7 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ    
8 ΤΣΙΑΜΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  
9 ΤΣΙΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ    
10 ΧΗΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    
             
Δημοτική Κοινότητα ΠΑΛΑΜΑ      
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ    
2 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ    
3 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ  
4 ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ  
5 ΧΑΛΑΤΣΗ ΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ    
6 ΧΑΛΒΑΤΖΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ    
             
Τοπική Κοινότητα ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔOΣ      
1 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΩΜΑ    
             
Τοπική Κοινότητα ΑΣΤΡΙΤΣHΣ      
1 ΜΑΡΓΙΑΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΒΑΪΟΥ    
             
Τοπική Κοινότητα ΒΛΟΧΟΥ      
1 ΚΥΡΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    
             
Τοπική Κοινότητα ΓΟΡΓΟΒΙΤΩΝ      
1 ΠΡΑΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΩΜΑ      
             
Τοπική Κοινότητα ΙΤΕΑΣ        
1 ΜΑΝΑΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ    
             
Τοπική Κοινότητα ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΩΝ      
1 ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ    
2 ΠΑΠΑΛΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    
             
Τοπική Κοινότητα ΚΑΛΥΒΑΚΙΩΝ      
1 ΚΑΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    
             
Τοπική Κοινότητα ΚΟΣΚΙΝΑ      
1 ΚΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ    
2 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΣΤΑΘΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ      
             
Τοπική Κοινότητα ΛΕΥΚΗΣ      
1 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΪΟΥ    
             
Τοπική Κοινότητα ΜΑΡΑΘΕΑΣ      
1 ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΪΟΥ    
2 ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ    
             
Τοπική Κοινότητα ΜΑΡΚΟΥ      
1 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ    
             
Τοπική Κοινότητα ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ      
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  
             
Τοπική Κοινότητα ΟΡΦΑΝΩΝ      
1 ΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    
2 ΤΣΙΓΑΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ του ΒΑΪΟΥ    
             
Τοπική Κοινότητα ΠΕΔΙΝΟΥ      
1 ΜΠΕΡΑΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ    
             
Τοπική Κοινότητα ΠΕΤΡΙΝΟΥ      
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  
             
Τοπική Κοινότητα ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ      
1 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
             
Τοπική Κοινότητα ΣΥΚΕΩΝ      
1 ΤΣΙΩΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ    
             
Τοπική Κοινότητα ΦΥΛΛΟΥ      
1 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ    
2 ΖΕΡΒΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΥΜΕΩΝ      
3 ΚΑΡΟΥΜΠΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
4 ΤΖΙΒΕΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    
Τελευταία τροποποίηση στις28 Απριλίου 2014, 10:49
επιστροφή στην κορυφή

Ειδησεογραφία

Ειδήσεις ανά Δήμο

Αθλητισμός

Κεντρική Ελλάδα

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΜΑΣ

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ