.
.
.

Ο συνδυασμός του υποψηφίου Δημάρχου Παλαμά Αχιλλέα Καραλή Κύριο

Ο συνδυασμός του υποψηφίου Δημάρχου Παλαμά Αχιλλέα Καραλή

...

Το συνδυασμό του "Νέα Πορεία Παλαμά" κατέθεσε στο Πρωτοδικείο Καρδίτσας το βράδυ της Κυριακής ο υποψήφιος Δήμαρχος Παλαμά Αχιλλέας Καραλής.

Αναλυτικά οι υποψήφιοι Δημοτικοί και Τοπικοί Σύμβουλοι:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΡΕΙΑ ΠΑΛΑΜΑ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)                       ΤΟΠΟΣ
ΒΑΡΛΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΒΕΛΙΝ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΓΑΓΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                       (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΓΚΟΥΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ                     (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΔΕΣΚΑΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΩΜΑ                           (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΕΔΜΟΝΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΙΜΙΛΙΟΥ                       (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΖΑΧΟΥ-ΡΕΒΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                   (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ     (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΚΑΛΟΥΣΙΟΥ ΑΝΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ                     (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΚΑΡΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΘΩΜΑ                       (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΚΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                           (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΚΛΗΣΙΑΡΧΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                       (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΥ                       (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗ                 (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΚΩΔΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                   (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                 (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ         (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΜΠΕΡΝΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                 (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΝΤΑΓΚΑΛΗ ΣΟΦΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ                           (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                     (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ           (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΠΑΤΣΙΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                   (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΡΑΓΙΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΒΑΙΟΥ                                   (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΤΣΕΡΕΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ           (ΠΑΛΑΜΑΣ)
 
ΦΑΝΑΡΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                     (ΠΑΛΑΜΑΣ)
Εκλογική Περιφέρεια ΣΕΛΛΑΝΩΝ
ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                 (ΣΕΛΛΑΝΩΝ)
 
ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ                 (ΣΕΛΛΑΝΩΝ)
 
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ           (ΣΕΛΛΑΝΩΝ)
 
ΚΑΚΑΡΓΙΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                   (ΣΕΛΛΑΝΩΝ)
 
ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ                   (ΣΕΛΛΑΝΩΝ)
 
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗ                               (ΣΕΛΛΑΝΩΝ)
 
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                 (ΣΕΛΛΑΝΩΝ)
 
ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΙΑΣΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                       (ΣΕΛΛΑΝΩΝ)
 
ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΥ             (ΣΕΛΛΑΝΩΝ)
 
ΣΙΑΜΑΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                 (ΣΕΛΛΑΝΩΝ)
 
ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗ                 (ΣΕΛΛΑΝΩΝ)
 
ΦΑΛΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ                       (ΣΕΛΛΑΝΩΝ)
 
ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ                   (ΣΕΛΛΑΝΩΝ)
Εκλογική Περιφέρεια ΦΥΛΛΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                       (ΦΥΛΛΟΥ)
 
ΓΙΩΤΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                 (ΦΥΛΛΟΥ)
 
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ       (ΦΥΛΛΟΥ)
 
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ                       (ΦΥΛΛΟΥ)
 
ΜΠΑΚΑΒΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ           (ΦΥΛΛΟΥ)
 
ΣΔΟΓΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     (ΦΥΛΛΟΥ)
 
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ       (ΦΥΛΛΟΥ)
 
ΤΖΙΒΕΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                     (ΦΥΛΛΟΥ)
Δημοτική Κοινότητα ΠΑΛΑΜΑ (υποψήφιοι σύμβουλοι)
 
ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 
ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΥΛΟΥ
 
ΖΑΓΑΝΑ ΒΑΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
ΜΟΥΤΣΑΝΙΔΟΥ-ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΡΙΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
 
ΣΕΡΙΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Τοπική Κοινότητα Αγίας Τριάδας (υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)      

ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΘΩΜΑ
 
ΖΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑ
 
Τοπική Κοινότητα Αγίου Δημητρίου
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)                       
 
ΔΕΣΚΑΤΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
ΔΕΣΚΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα Αστρίτσας
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)                       
 
ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑ
 
ΜΑΡΓΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα Βλοχού
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)                         
 
ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΝΤΑΒΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
ΝΤΟΖΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
 
ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα Γοργοβιτών
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)                         
 
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ
 
ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
 
ΜΠΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Τοπική Κοινότητα Ιτέας
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)                         
 
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
ΛΥΤΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
 
ΜΑΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
 
ΜΟΥΤΣΩΚΟΥ-ΤΖΙΦΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΖΑΡΟΥ
Τοπική Κοινότητα Καλογριανών
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)                         
 
ΚΛΙΑΦΑΣ ΒΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
ΜΠΑΚΡΑΤΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΥ
 
ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΙΩΑΝΝΗ
 
 
Τοπική Κοινότητα Καλυβακίων
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)                       
 
ΖΑΓΑΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
ΚΑΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΥ
Τοπική Κοινότητα Κοσκινά
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)                         
 
ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗ
 
ΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗ
 
ΔΙΑΒΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
ΜΠΟΛΟΥΤΣΟΥ-ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα Λεύκης
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)                       
 
ΜΠΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑ
Τοπική Κοινότητα Μαραθέας
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)                         
 
ΜΟΥΤΣΑΝΑ ΒΑΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΩΚΡΑΤΗ
 
ΣΤΑΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
 
ΤΕΡΤΙΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Τοπική Κοινότητα Μάρκου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)                         
 
ΚΑΛΑΘΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
ΚΟΛΟΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
 
ΞΕΡΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Τοπική Κοινότητα Μεταμόρφωσης
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)                         
 
ΝΤΑΝΤΟΣ ΒΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ
 
ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ ΒΑΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
Τοπική Κοινότητα Ορφανών
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)                         
 
ΚΟΥΛΙΑΜΠΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
ΛΙΑΠΠΗ ΠΡΕΣΒΕΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
ΜΟΥΣΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
 
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑ
Τοπική Κοινότητα Πεδινού
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)                         
 
ΓΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
 
ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΒΑΙΑ ΑΡΙΣΤΙΠΠΟΥ
 
ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΒΑΙΟΥ
 
ΦΑΦΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Τοπική Κοινότητα Πετρίνου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)                         
 
ΜΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
ΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
 
ΠΕΤΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΗΛΙΑ
Τοπική Κοινότητα Προαστίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)                         
 
ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
 
ΚΑΚΑΙΤΣΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
 
ΤΟΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Τοπική Κοινότητα Συκεώνας
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)                         
 
ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
 
ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΝΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
 
ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Τοπική Κοινότητα Φύλλου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)                         
 
ΒΗΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ
 
ΠΑΣΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
 
ΤΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΙΟΥ
Τελευταία τροποποίηση στις27 Απριλίου 2014, 22:06
επιστροφή στην κορυφή

Ειδησεογραφία

Ειδήσεις ανά Δήμο

Αθλητισμός

Κεντρική Ελλάδα

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΜΑΣ

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ