Με διαιτητές από τα Γρεβενά το ντέρμπι της Α' ΕΠΣΚ μεταξύ Απόλλων με Αναγέννηση - Όλες οι τριάδες των διαιτητών Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Μιμούμενη τη Super League με ξένους διαιτητές η Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΣ Καρδίτσας σε συνεργασία με την Επιτροπή Διαιτησίας της Ένωσης και τις ομάδες Αναγέννηση και Απόλλωνα που το Σάββατο (7/12) αγωνίζονται στο ντέρμπι κορυφής της Α' ΕΠΣΚ αποφάσισε να τοποθετηθεί κοινής αποδοχής τριάδα διαιτητών από την ΕΠΣ Γρεβενών!
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:
A΄Ερασιτεχνική - Σάββατο 7-12-2019 και ώρα 15:00
Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Σ Αναγέννηση (Τσέτσιλας – Φαλτάκας – Στεφούλης)
Α.Ο Αστέρας – ΠΟΜ Θεσσαλικός (Κυρίτσης – Κλησιάρχης – Δόκος)
Α.Ο Ταυρωπός – Α.Ο Φύλλου (Τακόπουλος – Βογιατζής – Κουτρομάνος)
Α.Ε Καππαδοκικού – ΑΟΚ Πάμισσος (Αντωνίου Φ. – Βαρλάμης – Πολύζος)
Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Κρανέας (Μαργιολάς – Καλογριανίτης – Χασιώτης)
Α.Ο Καρδίτσας – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου (Κουκούλη – Παπαλίτσας – Σακκάς)
Α.Ο Αγναντερού – Α.Ο Μαυραική Κυριακή 8/12 στις 15:00 (Βαρλάμης – Στεφανής – Τίκας Δ.Χ)
Α1΄Ερασιτεχνική - Σάββατο 7-12-2019 και ώρα 15:00
Άρης Καρδίτσας – Α.Ε Λεονταρίου (Μπεκιάρης – Διπλάρης – Πεταλάς)
Α.Ο Προδρομιακός – Π.Α Σοφάδων (Κουκουζέλης – Γαλάνης – Καραγιώτα)
Α.Ε Μουζακίου – Νέα Νίκη Καμινάδων (Δημάκης – Γιαννής – Πολυμέρου)
Αετός Αγίου Θεοδώρου – Ερμής Μαυραχάδων 2014 (Φούκης – Γούσιας – Κρύος)
Α.Σ Διγενής – Αστήρ Βλοχού (Τραμπούρας – Κουκούλης Π. – Καλλιάρα)
Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ο Μαγούλα (Στεφανής – Μπενέκης – Αβραμόπουλος)
Α.Σ Νεφέλη – Α.Σ Αργιθέα (Βαφειάδης – Γκούζας Ι. – Γιοβάνης)
Α.Ο Ελπίδα – Π.Ο Παλαμαική (Μαλλιώρας – Ζούκας – Μάμαλης)
Β΄ Ερασιτεχνική - Κυριακή 8-12-2019 και ώρα 15:00
1ος όμιλος
Α.Ε Ρούσσου – Α.Σ Κένταυρος (Γκουντέλας – Τραμπούρας – Χασιώτης)
Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Α.Σ Ενιππέας (Χατζηγεωργίου – Διπλάρης – Κυρίτσης)
Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Αίας Καρποχωρίου (Τζέλλος – Μπενέκης – Αβραμόπουλος)
Άρης Αγίας Παρασκευής – Ατρόμητος Πτελοπούλας (Γαννιάς – Πεταλάς – Γκούζας Ι.)
Α.Ο Μελισσοχωρίου – Εθνικός Κέδρου (Γαλάνης –Κουκούλη – Κόκκινος)
Δόξα Αμπέλου – Α.Ο Ζαιμίου (Σακκάς – Μαλλιώρας – Καλλιάρα)
2ος όμιλος
Α.Ο Αστροναύτης – Α.Σ Πλαστήρας (Γούσιας – Φούκης – Δημάκης)
Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Αίας Μαραθέας (Πολύζος – Ευαγγέλου – Κουρτίδης)
Α.Ο Ασπίδα – Ατρόμητος Γεωργικού (Γκούζας Φ. – Κανιούρας – Τακόπουλος)
Εθνικός Καρδίτσας – Θύελλα Νεοχωρίου (Στρατίκης – Λιάσκος – Μετοχιανάκης)
Ακαδημία Πανελλήνιος – ΑΣΜ Καραϊσκάκης (Γιαννής – Αργυρόπουλος – Μάμαλης)
ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα (Καλογρίτσας – Ζούκας – Γιοβάνης)
Ολυμπιακός Παλ/σιου – Α.Ο Μορφοβουνίου (Κλησιάρχης – Βογιατζής – Αντωνίου Χ.)