Οι διαιτητές των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της ΕΠΣΚ (24-25/11)
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Ανακοινώθηκαν το απόγευμα της Παρασκευής (23/11) από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΚ οι διαιτητές και παρατηρητές διαιτησίας των αγώνων που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο (24-25/11).
Αναλυτικά:
Α΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 24/11 στις 15:00
A.O Κρανέας - Α.Σ Σώκρατες (Μαλλιώρας – Διπλάρης Αν. – Βογιατζής - Παρατηρητής Διατησίας: Καζάνας)
Π.Ο Παλαμαική - Ηρακλής Σοφάδων (Τζαφάλιας – Τεταγιώτης – Λιάσκος)
Α.Ε Λεονταρίου - Α.Ο Καρδίτσας (Κουκούλη – Γκουντέλας – Τσιαμούρας)
Νέα Νίκη Καμινάδων - Α.Ο Ταυρωπός (Μπλιτσογιάννης – Πλέντζας – Κλησιάρχης)
ΑΟΚ Πάμισσος - Α.Σ Διγενής (Μαριολάς Αχ. – Τραμπούρας - Χασιώτης - Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπράνας)
Α.Ο Αστέρας - Δόξα Μητρόπολης (Μπεκιάρης – Παπαλίτσας – Κανιούρας - Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας)
Α.Ο Μυρίνης - Ατρόμητος Παλαμά (Βαφειάδης – Τίκας Δ. – Στεφανής - Παρατηρητής Διαιτησίας: Αντωνίου)
Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Αγναντερού (Τακόπουλος – Μαριολάς Δ. – Γιαννής - Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολύβας)
Α1΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 24/11 στις 15:00
Α.Σ Ήφαιστος - Α.Ο Προδρομιακός (Νότος – Ανδρέου – Μπακοδήμος - Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας)
Αετός Αγίου Θεοδώρου - Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου (Σαββίδης – Πεταλάς – Καλογριανίτης - Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος)
Α.Ε Καρποχωρίου - Αίας Μαραθέας (Δημάκης – Παλούκης – Καραγιώτα)
Άρης Καρδίτσας - ΠΟΜ Θεσσαλικός (Γαλάνης – Κουτρομάνος – Μετοχιανάκης - Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης)
Ολυμπιακός Παλ/σιου – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας (Μανώλης - Καλλιάρα – Καλοχέρης)
Αετός Καλλιφωνίου - Α.Ο Φύλλου (Κουκουζέλης - Στρατίκης – Γκούζας Ι.)
Α.Ο Μαυραική – Α.Ε Μουζακίου (Αργυρόπουλος – Καλογρίτσας – Σακκάς - Παρατηρητής Διαιτησίας: Ταμπακλής)
Άρης Φίλιας - Α.Ο Ελπίδα Κυριακή 25/11 στις 15:00 (Γαλάνης – Τραμπούρας – Αδαμόπουλος)
Πρωτάθλημα Κ-14 - Σάββατο 24/11 στις 10:30
Ηρακλής Παλαμά - Α.Σ Ασκληπιός γηπεδο Ατρομ. Παλαμά (Γιαννής)
Πρωτάθλημα Κ-14 - Σάββατο 24/11 στις 11:00
Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού - Α.Ο Αστέρας (Καλοχέρης)
Πρωτάθλημα Κ-14 - Σάββατο 24/11 στις 11:30
Εθνικός Καρδίτσας - Α.Ο Σελλάνων (Καλογρίτσας)
Πρωτάθλημα Κ-16 - Σάββατο 24/11 στις 11:00
Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ε Λεονταρίου (Λιάσκος)
Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ο Αστέρας (Μαριολάς Δ.)
Ακαδημία Ποδοσφαίρου- Α.Ο Καρδίτσας 12:30 (Γκούζας Ι.)
Α.Ε Μουζακίου - Π.Α Σοφάδων 11:15 (Σακκάς)
Ηρακλή Παλαμά – Ακαδημία Πανελλήνιος γηπεδο Ατρομ. Παλαμά (Γιαννής)
Β΄ Ερασιτεχνική (1ος όμιλος) - Κυριακή 25/11 στις 15:00
Άρης Αγίας Παρασκευής – Ηρακλής Παλαμά (Πολύζος – Μαριολάς Αχ. – Τσιαμούρας)
Εθνικός Κέδρου - Α.Ο Κυψέλη (Ανδρέου – Νότος – Πλέντζας)
Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Α.Ε Μενελαίδα (Μαριολάς Δ.– Ζούκας - Ευαγγέλου - Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουτσοσμηνάκης)
Ατρόμητος Πτελοπούλας – Π.Α Σοφάδων (Γιαννής – Δημάκης – Μαλλιώρας - Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας)
Ερμής Μαυραχάδων – Ακαδημία Πανελλήνιος (Ζαγορίτης – Αργυρόπουλος - Στρατίκης)
Α.Σ Ενιππέας – Αστήρ Βλοχού (Κουτρομάνος – Μανώλης - Παλούκης - Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτσάνας)
Β΄ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος) - Κυριακή 25/11 στις 15:00
Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Ακαδημία Ελπίδες (Τεταγιώτης – Πεταλάς – Πολυμέρου)
Α.Σ Πλαστήρας - Α.Ο Μαγούλα (Τακόπουλος – Κουκουζέλης – Μπακοδήμος - Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπράνας)
Ατρόμητος Γεωργικού - Α.Σ Νεφέλη (Σαββίδης – Βογιατζής – Κανιούρας - Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολάου)
ΑΣΜ Καραϊσκάκης - Α.Ο Αστροναύτης (Κυρίτσης – Μπλιτσογιάννης – Γκουντέλας)
Εθνικός Καρδίτσας - Ηρακλής Καρδ/λας (Τζαφάλιας - Γκούζας Ι. – Λιάσκος)
Α.Σ Αργιθέα – Α.Ε Λαζαρίνα (Κουκούλη – Διπλάρης Αν. – Παπαλίτσας)
Γ΄ Ερασιτεχνική - - Κυριακή 25/11 στις 15:00
Θεσσαλικός Γοργοβιτών - Α.Σ Κρόνος (Κλησιάρχης - Καραγιώτα – Αντωνίου)
Θύελλα Νεοχωρίου - Ακαδημία Ορφέας γηπεδο Αγίου Γεωργίου (Σακκάς - Καλογριανίτης – Καλογρίτσας - Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλημέρης)
Αίας Καρποχωρίου - Α.Ο Μελισσοχωρίου (Γκούζας Φ. – Μετοχιανάκης – Χασιώτης)
Α.Ο Φράγκου - Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα (Γαννιάς – Καλοχέρης – Δόκος - Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας)
Πρωτάθλημα Κ-14 - Κυριακή 25/11 στις 11:00
1ος όμιλος
Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Σ Αναγέννηση (Καλοχέρης)
Π.Α Σοφάδων – Νέα Νίκη Καμινάδων (Σακκάς)
Α.Ο Καρδίτσα – Α.Σ Ενιππέας (Λιάσκος)
2ος όμιλος
Α.Ε Μουζακίου - Α.Σ Πλαστήρας (Μπακοδήμος)
Α.Σ Διγενής – Ακαδημία Ταυρ. Ο Φωστήρας (Γιαννής)