.
.
.

Οι διαιτητές των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της ΕΠΣΚ (20-21/4)

Οι διαιτητές των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της ΕΠΣΚ (20-21/4)

...

Τους διαιτητές των αγώνων για το προσεχές Σαββατοκύριακο 20 και 21 Απριλίου γνωστοποίησε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας.

 

Αναλυτικά:

A΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 20/4 στις 16:00

Α.Ο Ταυρωπός - Α.Σ Σώκρατες Γκουντέλας - Πεταλάς - Σακκάς

Ηρακλής Σοφάδων - Δόξα Μητρόπολης Βαφειάδης - Τίκας Δ.Χ - Βογιατζής

Α.Ο Κρανέας - Ατρόμητος Παλαμά Κυρίτσης - Διπλάρης - Παπαλίτσας

Π.Ο Παλαμαική - Α.Ο Αγναντερού Τακόπουλος - Σφέτσιας - Μπακοδήμος

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ε Καππαδοκικού Κουκουζέλης - Γκούζας Ι - Μετοχιανάκης

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ο Μυρίνη Φούκης - Αργυρόπουλος - Στρατίκης

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Ο Αστέρας Μπεκιάρης - Στεφανής - Κανιούρας

A1΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 20/4 στις 16:00

ΠΟΜ Θεσσαλικός - Α.Ο Προδρομιακός Μανώλης - Παλούκης - Καραγιώτα

Αίας Μαραθέας – Α.Ο Ελπίδα Κλησιάρχης - Πολύζος - Καλόγηρος

Αστέρας Δασοχωρίου – Αργεντινή Καρδ Γκούζας Φ - Τραμπούρας - Πολύμέρου

Α.Σ Ήφαιστος – Α.Ο Φύλλου Μαλλιώρας - Χασιώτης - Καλογρίτσας

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Ε Μουζακίου Μίσσας - Κρύος - Μαργιολάς Δ

Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ο Μαυραική Κουτρομάνος - Γαλάνης - Δημάκης

Άρης Καρδίτσας – Αετός Καλλιφωνίου Κουκούλη - Γιαννής - Καλογριανίτης

 

Πρωτάθλημα Κ-16 - Σάββατο 20/4 στις 11:00

Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Ηρακλής Παλαμά Καλογρίτσας

Α.Σ Αναγέννηση – Π.Α Σοφάδων Γιαννής

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Καρδίτσας Στρατίκης

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ο Αστέρας Σακκάς

 

Β΄ Ερασιτεχνική - 1ος όμιλος - Κυριακή 21/4 στις 16:00

Ερμής Μαυραχάδων - Άρ Αγ Παρασκευής Μετοχιανάκης - Μπακοδήμος - Γκουντέλας

Ατρόμ Πτελοπούλας - Α.Σ Ενιππέας Σφέτσιας - Βογιατζής - Στεφανής

Εθνικός Κέδρου - Α.Ο Άρνης Μαργιολάς Δ - Κυρίτσης - Μαλλιώρας

Ηρακλής Παλαμά - Αστήρ Βλοχού Βαρλάμης - Τακόπουλος - Γκούζας Ι

Π.Α Σοφάδων – Α.Ε Μενελαίς Πολύζος - Φούκης - Λέρας

 

Β΄ Ερασιτεχνική - 2ος όμιλος - Κυριακή 21/4 στις 16:00

Α.Ο Αστροναύτης - Ακαδημία Ελπίδες Αργυρόπουλος - Κουκούλη - Πολύμέρου

Α.Σ Νεφέλη - Ηρακλής Καρδ/λας Δημάκης - Διπλάρης - Κανιούρας

Α.Ο Μαγούλα - Α.Ε Λαζαρίνα Τεταγιώτης - Κρύος - Μανώλης

Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Α.Σ Αργιθέα Καλογρίτσας - Τίκας Δ.Χ - Παπαλίτσας

Α.Σ Πλαστήρας - Εθν Καρδίτσας Τζέλλος - Πεταλάς - Παλούκης

Ατρ Γεωργικού – ΑΣΜ Καραϊσκάκης ( Γηπ Μητρόπολης ) Γιαννής - Βαφειάδης - Πλέντζας

 

Γ΄ Ερασιτεχνική - Κυριακή 14/4 στις 16:00

Ακαδημία Ορφέας - Βαγ Κουσιάντζα (Γηπ. Βιολ. Καθαρισμού) Στρατίκης - Αδαμόπουλος - Ζούκας

Θεσσαλικός Γοργοβιτών - Α.Ο Φράγκου Τραμπούρας - Κουτρομάνος - Τσιαμούρας

Θύελλα Νεοχωρίου - Αίας Καρποχωρίου Σακκάς - Δόκος - Κλησιάρχης

 

Πρωτάθλημα Κ - 14(1ος όμιλος) - Κυριακή 21/4 στις 11:00

Ηρακλής Παλαμά - Α.Ο Καρδίτσας Παλούκης

Π.Α Σοφάδων –Α.Σ Ασκληπιός Στρατίκης

Ακαδημία Πανελλήνιος - Νέα Νίκη Καμινάδων Σακκάς

.

επιστροφή στην κορυφή

Ειδησεογραφία

Ειδήσεις ανά Δήμο

Αθλητισμός

Κεντρική Ελλάδα

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΜΑΣ

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ