Οι διαιτητές των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της ΕΠΣΚ (20-21/4)
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Τους διαιτητές των αγώνων για το προσεχές Σαββατοκύριακο 20 και 21 Απριλίου γνωστοποίησε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Καρδίτσας.
Αναλυτικά:
A΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 20/4 στις 16:00
Α.Ο Ταυρωπός - Α.Σ Σώκρατες Γκουντέλας - Πεταλάς - Σακκάς
Ηρακλής Σοφάδων - Δόξα Μητρόπολης Βαφειάδης - Τίκας Δ.Χ - Βογιατζής
Α.Ο Κρανέας - Ατρόμητος Παλαμά Κυρίτσης - Διπλάρης - Παπαλίτσας
Π.Ο Παλαμαική - Α.Ο Αγναντερού Τακόπουλος - Σφέτσιας - Μπακοδήμος
Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ε Καππαδοκικού Κουκουζέλης - Γκούζας Ι - Μετοχιανάκης
Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ο Μυρίνη Φούκης - Αργυρόπουλος - Στρατίκης
ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Ο Αστέρας Μπεκιάρης - Στεφανής - Κανιούρας
A1΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 20/4 στις 16:00
ΠΟΜ Θεσσαλικός - Α.Ο Προδρομιακός Μανώλης - Παλούκης - Καραγιώτα
Αίας Μαραθέας – Α.Ο Ελπίδα Κλησιάρχης - Πολύζος - Καλόγηρος
Αστέρας Δασοχωρίου – Αργεντινή Καρδ Γκούζας Φ - Τραμπούρας - Πολύμέρου
Α.Σ Ήφαιστος – Α.Ο Φύλλου Μαλλιώρας - Χασιώτης - Καλογρίτσας
Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Ε Μουζακίου Μίσσας - Κρύος - Μαργιολάς Δ
Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ο Μαυραική Κουτρομάνος - Γαλάνης - Δημάκης
Άρης Καρδίτσας – Αετός Καλλιφωνίου Κουκούλη - Γιαννής - Καλογριανίτης
Πρωτάθλημα Κ-16 - Σάββατο 20/4 στις 11:00
Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Ηρακλής Παλαμά Καλογρίτσας
Α.Σ Αναγέννηση – Π.Α Σοφάδων Γιαννής
Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Καρδίτσας Στρατίκης
Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ο Αστέρας Σακκάς
Β΄ Ερασιτεχνική - 1ος όμιλος - Κυριακή 21/4 στις 16:00
Ερμής Μαυραχάδων - Άρ Αγ Παρασκευής Μετοχιανάκης - Μπακοδήμος - Γκουντέλας
Ατρόμ Πτελοπούλας - Α.Σ Ενιππέας Σφέτσιας - Βογιατζής - Στεφανής
Εθνικός Κέδρου - Α.Ο Άρνης Μαργιολάς Δ - Κυρίτσης - Μαλλιώρας
Ηρακλής Παλαμά - Αστήρ Βλοχού Βαρλάμης - Τακόπουλος - Γκούζας Ι
Π.Α Σοφάδων – Α.Ε Μενελαίς Πολύζος - Φούκης - Λέρας
Β΄ Ερασιτεχνική - 2ος όμιλος - Κυριακή 21/4 στις 16:00
Α.Ο Αστροναύτης - Ακαδημία Ελπίδες Αργυρόπουλος - Κουκούλη - Πολύμέρου
Α.Σ Νεφέλη - Ηρακλής Καρδ/λας Δημάκης - Διπλάρης - Κανιούρας
Α.Ο Μαγούλα - Α.Ε Λαζαρίνα Τεταγιώτης - Κρύος - Μανώλης
Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Α.Σ Αργιθέα Καλογρίτσας - Τίκας Δ.Χ - Παπαλίτσας
Α.Σ Πλαστήρας - Εθν Καρδίτσας Τζέλλος - Πεταλάς - Παλούκης
Ατρ Γεωργικού – ΑΣΜ Καραϊσκάκης ( Γηπ Μητρόπολης ) Γιαννής - Βαφειάδης - Πλέντζας
Γ΄ Ερασιτεχνική - Κυριακή 14/4 στις 16:00
Ακαδημία Ορφέας - Βαγ Κουσιάντζα (Γηπ. Βιολ. Καθαρισμού) Στρατίκης - Αδαμόπουλος - Ζούκας
Θεσσαλικός Γοργοβιτών - Α.Ο Φράγκου Τραμπούρας - Κουτρομάνος - Τσιαμούρας
Θύελλα Νεοχωρίου - Αίας Καρποχωρίου Σακκάς - Δόκος - Κλησιάρχης
Πρωτάθλημα Κ - 14(1ος όμιλος) - Κυριακή 21/4 στις 11:00
Ηρακλής Παλαμά - Α.Ο Καρδίτσας Παλούκης
Π.Α Σοφάδων –Α.Σ Ασκληπιός Στρατίκης
Ακαδημία Πανελλήνιος - Νέα Νίκη Καμινάδων Σακκάς