Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων (19 και 20/10) Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Το Σάββατο διεξάγεται η Α' και Α1' κατηγορία ενώ την Κυριακή γίνονται όλοι οι υπόλοιποι αγώνες της Β' και Γ' ΕΠΣ Καρδίτσας
Α' Ερασιτεχνική - 7η αγωνιστική - Σάββατο 19/10 στις 16:00
Α.Ε. Πασχαλίτσας - Α.Ο. Μυρίνης 15:30 (Τσιαχτάνης - Μπάτζιος - Παραθύρας)
Α.Ε Λεονταρίου - Α.Σ Ήφαιστος (Μουτσιάνας - Γκούζας - Κριαράς)
Α.Σ Διγενής – Α.Ε Καρποχωρίου (Βαφειάδης - Βογιατζής - Νατσιόπουλος)
Ηρακλής Σοφάδων - Δόξα Μητρόπολης (Ζαγορίτης - Πούπης - Κανιούρας)
Α.Ο Αστέρας – Εθνικός Καρδίτσας (Μαλλιώρας - Τάτσιος - Σιώκας)
Ηρακλής Καρδ/λας – ΑΟΚ Πάμισσος (Τζαφάλιας - Χαβαλές - Κουκούλη
Απόλλων Μακρυχωρίου - Α.Ο Σελλάνων (Μπεκιάρης - Διπλάρης - Πεταλάς)
Α.Ο Ελπίδα – Ατρόμητος Παλαμά (Γαλάνης - Τίκας Δ.Χ. - Καλτσάς)
Α1' Ερασιτεχνική - 7η αγωνιστική - Σάββατο 19/10 στις 16:00
Δόξα Μασχολουρίου – ΑΣΜ Καραϊσκάκης (Γανιάς - Αργυρόπουλος - Αντωνίου Κ.)
Άρης Φίλιας – Αετός Αγίου Θεοδώρου (Αντωνίου Φ. - Οικονόμου - Ζούκας Κ.)
Δόξα Αγ Τριάδας – Α.Ε Καππαδοκικού (Τεταγιώτης - Ευαγγέλου Ε. - Κουκούλης Π.)
Κυψέλη - Α.Ο Ταυρωπός (Καλυβιώτης - Σαββάλας - Πολύζος)
Α.Ο Κρανέας – Σώκρατες (Κλησιάρχης - Καλόγηρος - Αβραμόπουλος)
Α.Ο Προδρομιακός - Δόξα Αμπέλου (Λάκκιας - Παπαλίτσας - Τσιαμούρας)
Α.Ο Ασπίδα – Α.Ο Αγναντερού (Κατσικαβέλας - Μαργιολάς - Στεργιόπουλος)
Α.Ε Μουζακίου – Α.Ο Διαγόρας (Νότος - Μανώλης - Χάρμπας)
Β1' Ερασιτεχνική - 6η αγωνιστική - Κυριακή 20/10 στις 16:00
Θεσσαλικός Ματαράγκας - Α.Σ Ενιππέας (Στεφανής - Αργυρόπουλος - Καλτσάς Ν.)
Νέα Νίκη Καμινάδων – Αστήρ Βλοχού (Κουκούλη Σπ. - Διπλάρης - Νατσιόπουλος)
Άρ Αγ Παρασκευής – Φύλλο (Ζαγορίτης - Αντωνίου Κ. - Παραθύρας)
Α.Σ Κένταυρος – Δόξα Μάρκου (Τζαφάλιας-Χάρμπας-Σιώκας)
Ατρόμητος Πτελοπούλας – Π.Α. Σοφάδων (Αντωνίου Φ. - Αδραμάνης - Κότζα)
Κερ. Σταυρού – Αχλαδιά (Κανιούρας - Πεταλάς - Κουτρομάνος)
Παλαμαϊκή – Μελισσοχώρι (Κριαράς - Κατσικαβέλας - Λέρας)
Β2' Ερασιτεχνική - 7η αγωνιστική - Κυριακή 20/10 στις 16:00
Ατρόμητος Γεωργικού – Μαγούλα (Πολύζος - Πούπης - Τσιαμούρας)
Αίας Μαραθέας – Α.Σ Νεφέλη (Τάτσιος - Σαββάλας - Λούσι)
Α.Ο Φυλακτή – Απιδιά (Κουκούλης Π. - Χαβαλές-Τεταγιώτης)
Μορφοβούνι – Κερ. Φράγκου (Τσιαχτάνης - Γανιάς - Τίκας Δ.Χ.)
Α.Ε Ρούσσου – Άρης Καρδίτσας (Βουγιουκλάκης - Νότος - Οικονόμου)
Φωτ. Αστήρ – Αστροναύτης Γελάνθης (Κυρίτσης - Βογιατζής - Νταράλας)
Α.Ε Δάφνη – Ακαδ. Ταυρωπ. ο Φωστήρας (Γκούζας - Καλυβιώτης - Ζούκας Σ.)
Ρεπό: Ολυμπιακός Παλ/σιου
Γ' Ερασιτεχνική - 4η αγωνιστική - Κυριακή 20/10 στις 16:00
Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Θύελλα Ριζοβουνίου (Μπεκιάρης - Λάκκιας - Καυμενόπουλος)
Α.Σ Ασκληπιός – Ακαδημία Ορφέας (Παπαλίτσας Γ. - Μαλλιώρας - Χριστοφοράκης)
Α.Σ Πλαστήρας – Αίας Καρποχωρίου (Στεργιόπουλος - Μανώλης - Χαραλαμπάκος)
Α.Σ Κρόνος – Δόξα Παλιουρίου (Ευαγγέλου Ευδ. - Μαργιολάς - Κουκουζέλης)
Ακαδημία Ελπίδες – Αστέρας Δασοχωρίου (Ευαγγέλου Στ. - Μπάκας - Ρούστα)
Α.Ε Μενελαίδα – Αετός Καλλιφωνίου (Γαλάνης - Μπάτζιος - Παρασκυεάς)
Α.Ε Ψαθοχώρα – Απόλλων Αρτεσιανού (Κλησιάρχης - Καλόγηρος - Αβραμόπουλος)
Αναπληρωματικοί Σαββάτου: Αδραμάνης - Χριστοφοράκης - Καυμενόπουλος - Αγγελακόπουλος - Ευαγγέλου Στ.
Αναπληρωματικοί Κυριακής: Μυτελέτσης - Χαλανούλης - Τσιώλης - Κρομμύδα - Κουτσιόγκουλου
Φιλικό την Δευτέρα 21 Οκτωβρίου και ώρα 15:30 στο Δημοτικό Στάδιο Σοφάδων
Παλαίμαχοι Σοφάδων – Παλαίμαχοι Παναθηναϊκού (Αγγελακόπουλος - Βαφειάδης - Διπλάρης)