Οι διαιτητές των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της ΕΠΣΚ (17-18/11)
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Τους διαιτητές των αγώνων για τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου Α', Α1, Β' και Γ' ΕΠΣΚ γνωστοποίησε το απόγευμα της Παρασκευής (16/11) η Επιτροπή Διαιτησίας της Ένωσης.
Θυμίζουμε ότι με απόφαση της Τεχνικής Επιτροπής της ΕΠΣΚ αναβλήθηκαν οι αγώνες των πρωταθλημάτων υποδομών, αναβολές που είναι πιθανό να δούμε και στους προγραμματισμένους αγώνες από τους διαιτητές των αναμετρήσεων καθώς οι βροχές αναμένεται να συνεχιστούν και να ενταθούν το Σαββατοκύριακο.
Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές - παρατηρητές διαιτησίας:
Α΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 17/11 στις 15:00
Α.Σ Σώκρατες – Π.Ο Παλαμαική (Κουκούλη – Ανδρέου – Κρύος - Παρατηρητής Διαιτησίας: Ταμπακλής)
Α.Ο Κρανέας – Α.Ε Λεονταρίου (Νότος – Καλογρίτσας – Σακκάς - Παρατηρητής Διαιτησίας: Καζάνας)
Ηρακλής Σοφάδων – Νέα Νίκη Καμινάδων (Τακόπουλος – Ζούκας – Παλούκης - Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολύβας)
Α.Ο Καρδίτσα – ΑΟΚ Πάμισσος (Μαριολάς Δ. – Μανώλης - Καλλιάρα - Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας)
Α.Ο Ταυρωπός – Α.Ο Αστέρας (Σαββίδης – Διπλάρης Αν. – Βογιατζής - Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας)
Α.Σ Διγενής – Α.Ο Μυρίνη (Γκουντέλας – Πεταλάς – Γιαννής - Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος)
Δόξα Μητρόπολης - Α.Ε Καππαδοκικού (Μαλλιώρας – Ευαγγέλου – Αδαμόπουλος - Παρατηρητής Διαιτησίας: Νικολάου)
Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Αγναντερού (Κουκουζέλης – Παπαλίτσας – Κανιούρας - Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτσάνας)
Α1΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 17/11 στις 15:00
Α.Ο Προδρομιακός – Αετός Αγίου Θεοδώρου (Τίκας Τρ. – Γιοβάνης – Καλοχέρης)
Α.Σ Ήφαιστος – Α.Ε Καρποχωρίου (Γαλάνης – Γκούζας Ι. – Πλέντζας)
Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Άρης Καρδίτσας (Δημάκης – Γκούζας Φ. – Τσιαμούρας - Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουτσοσμηνάκης)
Αίας Μαραθέας – Άρης Φίλιας (Μπλιτσογιάννης – Κουτρομάνος – Μετοχιανάκης - Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης)
ΠΟΜ Θεσσαλικός – Ολυμπιακός Παλ/σιου (Τζαφάλιας – Τεταγιώτης – Καραγιώτα - Παρατηρητής Διαιτησίας: Αντωνίου)
Α.Ο Ελπίδα – Αετός Καλλιφωνίου (Βαφειάδης – Αργυρόπουλος – Κλησιάρχης)
ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας - Α.Ο Μαυραική (Ζαγορίτης – Στρατίκης – Καλογριανίτης)
Α.Ο Φύλλου – Α.Ε Μουζακίου (Μαριολάς Αχ. – Λιάσκος – Χασιώτης - Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπράνας)
Β΄ Ερασιτεχνική (1ος όμιλος) - Κυριακή 18/11 στις 15:00
Άρης Αγίας Παρασκευής – Ηρακλής Παλαμά (Πολύζος – Μαριολάς Αχ. – Τσιαμούρας)
Εθνικός Κέδρου - Α.Ο Κυψέλη (Ανδρέου – Νότος – Πλέντζας)
Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Α.Ε Μενελαίδα (Αργυρόπουλος – Ζαγορίτης – Κρύος)
Ατρόμητος Πτελοπούλας – Π.Α Σοφάδων (Γιαννής – Δημάκης – Μαλλιώρας)
Ερμής Μαυραχάδων – Ακαδημία Πανελλήνιος (Μανώλης – Μαριολάς Δ. – Παλούκης)
Α.Σ Ενιππέας – Αστήρ Βλοχού (Κουτρομάνος – Γαλάνης – Στρατίκης - Παρατηρητής Διαιτησίας: Μουτσάνας)
Β΄ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος) - Κυριακή 18/11 στις 15:00
Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Ακαδημία Ελπίδες (Τεταγιώτης – Πεταλάς – Πολυμέρου)
Α.Σ Πλαστήρας - Α.Ο Μαγούλα (Τακόπουλος – Κουκουζέλης – Κουκούλη)
Ατρόμητος Γεωργικού - Α.Σ Νεφέλη (Μπεκιάρης – Βογιατζής – Κανιούρας - Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης)
ΑΣΜ Καραϊσκάκης - Α.Ο Αστροναύτης (Κυρίτσης – Μπλιτσογιάννης – Γκουντέλας)
Εθνικός Καρδίτσας - Ηρακλής Καρδ/λας (Τζαφάλιας - Γκούζας Ι. – Λιάσκος)
Α.Σ Αργιθέα – Α.Ε Λαζαρίνα (Τίκας Τρ. – Διπλάρης Αν. – Στεφανής)
Γ΄ Ερασιτεχνική - Κυριακή 18/11 στις 15:00
Θεσσαλικός Γοργοβιτών - Α.Σ Κρόνος (Κλησιάρχης - Καραγιώτα – Αντωνίου)
Θύελλα Νεοχωρίου - Ακαδημία Ορφέας γηπεδο Αγίου Γεωργίου (Σακκάς - Καλογριανίτης – Γιοβάνης)
Αίας Καρποχωρίου - Α.Ο Μελισσοχωρίου (Γκούζας Φ. – Μετοχιανάκης – Χασιώτης)
Α.Ο Φράγκου - Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα (Γαννιάς – Καλοχέρης – Δόκος)