Οι διαιτητές των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της ΕΠΣΚ (3-4/11)
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Τους διαιτητές των αγώνων στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου γνωστοποίησε η Επιτροπή Διαιτησία της ΕΠΣ Καρδίτσας.
Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές και παρατηρητές διαιτησίας:
Α΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 3/11 στις 15:00
Α.Σ Σώκρατες - Νέα Νίκη Καμινάδων (Γκουντέλας – Κλησιάρχης - Πεταλάς)
Α.Ε Λεονταρίου – ΑΟΚ Πάμισσος (Γαλάνης – Αδαμόπουλος – Χασιώτης)
Π.Ο Παλαμαική - Α.Ο Αστέρας (Κουκουζέλης – Διπλάρης Αν. – Κανιούρας - Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουτσιοσμηνάκης)
Α.Ο Κρανέας – Α.Ο Μυρίνης (Νότος – Γιαννής – Τραμπούρας)
Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ε Καππαδοκικού (Τίκας Τρ. – Παπαλίτσας – Γιοβάνης)
Α.Ο Καρδίτσα – Α.Ο Αγναντερού (Μπεκιάρης – Βογιατζής – Στεφανής - Παρατηρητής Διαιτησίας: Καλυβιώτης)
Α.Ο Ταυρωπός – Ατρόμητος Παλαμά (Τακόπουλος – Τίκας Δ. – Τσιαμούρας - Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκούρας)
Δόξα Μητρόπολης – Α.Σ Διγενής (Αργυρόπουλος – Καλλιάρα – Μάμαλης)
Α1΄ Ερασιτεχνική - Σάββατο 3/11 στις 15:00
Α.Ο Προδρομιακός -Άρης Καρδίτσας (Μαριολάς Δ. – Καλοχέρης – Μπακοδήμος - Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας)
Α.Ε Καρποχωρίου – Άρης Φίλιας (Σαββίδης – Λιάσκος – Πλέντζας)
Αετός Αγίου Θεοδώρου – Ολυμπιακός Παλ/σιου (Μπλιτσογιάννης – Τεταγιώτης – Ευαγγέλου)
Α.Σ Ήφαιστος – Αετός Καλλιφωνίου (Κουκούλη – Στρατίκης – Ανδρέου)
Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Α.Ο Μαυραική (Μαριολάς Αχ. – Κουτρομάνος – Γκούζας Ι. - Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολύβας)
Αίας Μαραθέας – Α.Ε Μουζακίου (Δημάκης – Καραγιώτα – Παλούκης)
ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Ο Φύλλου (Μαλλιώρας - Καλογριανίτης – Μετοχιανάκης - Παρατηρητής Διαιτησίας: Αγγελακόπουλος)
ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Α.Ο Ελπίδα (Τζαφάλιας – Σακκάς – Ζούκας)
Β΄ Ερασιτεχνική (1ος όμιλος) - Κυριακή 4/11 στις 15:00
Άρης Αγίας Παρασκευής – Α.Ε Μενελαίδα Σάββατο 3/11 στις 15:00 (Μανώλης – Δόκος – Αντωνίου Χρ.)
Α.Ο Κυψέλη - Π.Α Σοφάδων (Τραμπούρας – Αργυρόπουλος - Τεταγιώτης)
Ηρακλής Παλαμά – Ακαδημία Πανελλήνιος (Γιαννής – Δημάκης – Πεταλάς)
Εθνικός Κέδρου – Αστήρ Βλοχού (Πολύζος – Μαλλιώρας – Μανώλης)
Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Α.Ο Άρνης (Κουτρομάνος – Τίκας Δ. – Παπαλίτσας)
Ερμής Μαυραχάδων - Α.Σ Ενιππέας (Γαλάνης – Σαββίδης – Κουκούλη)
Β΄ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος) - Κυριακή 4/11 στις 15:00
Ατρόμητος Γεωργικού - Ακαδημία Ελπίδες (Ζαγορίτης – Στρατίκης – Καλογριανίτης)
ΑΣΜ Καραϊσκάκης - Α.Σ Πλαστήρας (Στεφανής – Μπλιτσογιάννης – Γκουντέλας)
Εθνικός Καρδίτσας - Ακαδημία Ποδοσφαίρου (Τίκας Τρ. – Γιοβάνης – Καραγιώτα - Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπράνας)
Α.Σ Αργιθέα - Α.Ο Μαγούλα (Κυρίτσης – Κανιούρας – Τακόπουλος)
Α.Ε Λαζαρίνα - Α.Σ Νεφέλη (Τζαφάλιας – Γκούζας Ι – Λιάσκος)
Α.Ο Αστροναύτης – Ηρακλής Καρδ/λας (Νότος – Μαριολάς Δ. – Τσιαμούρας)
Γ΄ Ερασιτεχνική - Κυριακή 4/11 στις 15:00
Απόλλων Αρτεσιανού - Α.Σ Κρόνος (Ανδρέου – Μπακοδήμος – Καλλιάρα)
Α.Ο Ζαιμίου - Θύελλα Νεοχωρίου (Πλέντζας – Καλοχέρης – Σακκάς - Παρατηρητής Διαιτησίας: Τίκας)
Αίας Καρποχωρίου - Θεσσαλικός Γοργοβιτών (Κλησιάρχης – Αδαμόπουλος – Μετοχιανάκης)
Α.Ο Μορφοβουνίου – Α.Ο Μελισσοχωρίου γηπεδο Κρύας Βρύσης (Γαννιάς – Μάμαλης – Χασιώτης - Παρατηρητής Διαιτησίας: Αντωνίου)
Πρωτάθλημα Κ-16 - Σάββατο 3/11 στις 11:00
Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ο Αστέρας (Λιάσκος)
Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ο Καρδίτσας (Καλοχέρης)
Α.Ε Λεονταρίου – Π.Α Σοφάδων (Στρατίκης)
Α.Σ Αναγέννηση – Ακαδημία Πανελλήνιος (Μαριολάς Δ.)
Α.Σ Πλαστήρας – Ηρακλής Παλαμά (Γιαννής)
Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Ε Μουζακίου (Μάμαλης)
Πρωτάθλημα Κ-14 - Κυριακή 4/11 στις 11:00
1ος όμιλος
Ακαδημία Πανελλήνιος – Ηρακλής Παλαμά (Μπλιτσογιάννης)
Π.Α Σοφάδων – Α.Σ Ενιππέας (Τραμπούρας)
Α.Σ Αναγέννηση – Νέα Νίκη Καμινάδων (Γκουντέλας)
Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Α.Σ Ασκληπιός (Μάμαλης)
2ος όμιλος
Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού – Α.Ο Σελλάνων Σάββατο 3/11 στις 10:30 (Γκούζας Ι.)
Α.Σ Διγενής - Α.Ε Μουζακίου (Γιαννής)
Ακαδημία Ταυρωπού Ο Φωστήρας - Εθνικός Καρδίτσας (Καλοχέρης)
Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ο Αστέρας (Μαριολάς Δ.)