Οι διαιτητές των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΚ (13-14/4)
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Τους διαιτητές των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου για το Σαββατοκύριακο 13-14 Απριλίου γνωστοποίησε το απόγευμα της Πέμπτης (11/4) η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΚ.
Αναλυτικα:
Σάββατο 13-4-2019 και ώρα 16:00
Α΄ Ερασιτεχνική
Α.Ο Κρανέας - Α.Ο Καρδίτσα Βαρλάμης-Στεφανής-Πολύζος
Π.Ο Παλαμαική - Α.Ο Ταυρωπός Βαφειάδης-Καλόγηρος-Ζούκας
Α.Ε Λεονταρίου - Α.Σ Διγενής Κουτρομάνος-Γκούζας Ι-Αργυρόπουλος
Νέα Νίκη Καμινάδων - Δόξα Μητρόπολης Γκουντέλας-Πεταλάς-Αντωνίου Χ
ΑΟΚ Πάμισσος - Ατρόμ Παλαμά Σφέτσιας-Μπακοδήμος-Γκούζας Φ
Α.Ο Αστέρας - Α.Ο Αγναντερού Μπεκιάρης-Τίκας Δ.Χ-Κανιούρας
Α.Ο Μυρίνη – Α.Ε Καππαδοκικού Κουκουζέλης-Διπλάρης-Δόκος
Α1΄ Ερασιτεχνική
Αστέρας Δασοχωρίου - Α.Ο Προδρομιακός Κλησιάρχης-Πλέντζας-Σακκάς
Α.Σ Ήφαιστος - Αίας Μαραθέας Κουκούλη-Χασιώτης-Παπαλίτσας
Αετός Αγίου Θεοδώρου - ΠΟΜ Θεσσαλικός Κυρίτσης-Μίσσας-Μετοχιανάκης
Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ο Ελπίδα Μαργιολάς Δ-Στρατίκης-Πολυμέρου
Άρης Καρδίτσας - Αργεντινή Καρδίτσας Μαλλιώρας-Γαλάνης-Καραγιώτα
Ολυμπιακός Παλ/σιου - Α.Ε Μουζακίου Μανώλης-Τσιαμούρας-Λιάσκος
Αετός Καλλιφωνίου – Α.Ο Μαυραική Φούκης-Γιαννής-Καλογριανίτης
Σάββατο 13-4-2019 και ώρα 11:00
Πρωτάθλημα Κ-16
Α.Ε Μουζακίου – Α.Σ Πλαστήρας Μπακοδήμος
Ηρακλής Παλαμά – Α.Σ Αναγέννηση Γιαννής
Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Ε Λεονταρίου Λιάσκος
Κυριακή 14-4-2019 και ώρα 16:00
Α΄ Ερασιτεχνική
Ηρακλής Σοφάδων - Α.Σ Σώκρατες Διπλάρης-Στεφανής-Κουτρομάνος
Κυριακή 14-4-2019 και ώρα 16:00
Β΄ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος
Άρ Αγ Παρασκευής - Ατρόμ Πτελοπούλας Δημάκης-Κουκούλη-Γκούζας Ι
Ερμής Μαυραχάδων -Ν. Μοναστηρίου Τεταγιώτης-Πλέντζας-Αδαμόπουλος
Α.Σ Ενιππέας – Εθνικός Κέδρου Σακκάς-Κλησιάρχης-Καλόγηρος
Αστήρ Βλοχού – Α.Ε Μενελαίς Γιαννής-Καραγιώτα-Πανοσάφος
Ακαδημία Πανελλήνιος – Π.Α Σοφάδων Μίσσας-Πεταλάς-Κοντονίκας Β
2ος όμιλος
Ακαδημία Ελπίδες – Α.Σ Νεφέλη Γανιάς-Ευαγγέλου-Λέρας
Α.Ο Αστροναύτης – Α.Ο Μαγούλα Μετοχιανάκης-Μαλλιώρας-Τσιαμούρας
Ηρακλής Καρδ/λας – Ακαδ Ποδοσφαίρου Τζέλλος Χ-Γκουντέλας-Πολυμέρου
Α.Ε Λαζαρίνα – Α.Σ Πλαστήρας Μπακοδήμος-Μανώλης-Δόκος
Α.Σ Αργιθέα – Ατρόμητος Γεωργικού Τακόπουλος-Κουκουζέλης-Βαρλάμης
Εθνικός Καρδίτσας – ΑΣΜ Καραϊσκάκης Καλογριανίτης-Κυρίτσης-Αντωνίου Χ
Κυριακή 14-4-2019 και ώρα 16:00
Γ΄ Ερασιτεχνική
Α.Ο Μελισσοχωρίου – Θεσ Γοργοβιτών Γκούζας Φ-Χασιώτης-Ζούκας
Βαγ Κουσιάντζα – Θύελλα Νεοχωρίου Πολύζος-Γαλάνης-Λιάσκος
Α.Ο Φράγκου – Απόλλων Αρτεσιανού Στρατίκης-Καλτσάς-Γούσιας
Αίας Καρποχωρίου – Α.Ο Ζαιμίου Αντωνίου Φ-Καλογρίτσας-Μπάτζιος
Κυριακή 14-4-2019 και ώρα 11:00
Κ-14(1ος όμιλος)
Α.Ο Καρδίτσα – Ακαδημία Πανελλήνιος Γιαννής
Π.Α Σοφάδων – Ηρακλής Παλαμά Σακκάς
Ν Ν Καμινάδων – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Λιάσκος