Οι διαιτητές των αγώνων Play Off και Play Out της ΕΠΣ Καρδίτσας (25/5)
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Τους διαιτητές των αγώνων για το προσεχές Σάββατο (25/5) και τη Δευτέρα (27/5) γνωστοποίησε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΚ.
Αναλυτικά:
Α΄ Ερασιτεχνική(PLAY-OFF) - Σάββατο 25-5-2019 και ώρα 17:00
Α.Ο Αστέρας - Δόξα Μητρόπολης (Σφέτσιας – Κανιούρας – Γκούζας Φ. 4ος: Ζούκας) Παρατηρητής αγώνα: Ζαρχανής Σ.
Ηρακλής Σοφάδων – Ατρόμητος Παλαμά (Βαφειάδης – Διπλάρης – Βογιατζής 4ος: Καλογρίτσας) Παρατηρητής αγώνα: Νταουτάς Γ.
Α΄ Ερασιτεχνική(PLAY-OUT) - Σάββατο 25-5-2019 και ώρα 17:00
Π.Ο Παλαμαική - Νέα Νίκη Καμινάδων (Μανώλης – Γκούζας Ι- Κρύος)
Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ε Λεονταρίου (Κυρίτσης – Κουτρομάνος – Κουκούλη) Παρατηρητής αγώνα: Κότσαλη Θ.
Α1΄ Ερασιτεχνική(PLAY-OFF) - Σάββατο 25-5-2019 και ώρα 17:00
Α.Ο Φύλλου - Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου (Δημάκης – Τίκας Δ.Χ – Πολύζος) Παρατηρητής αγώνα: Καραγιάννης Β.
Α.Ε Καρποχωρίου – ΠΟΜ Θεσσαλικός (Μπεκιάρης – Παπαλίτσας – Χασιώτης) Παρατηρητής αγώνα: Λόιας Ε.
Α1΄ Ερασιτεχνική(PLAY-OUT) - Σάββατο 25-5-2019 και ώρα 17:00
Ολυμπιακός Παλ/σιου – Αίας Μαραθέας (Μαριολάς – Πεταλάς – Μπακοδήμος)
Β΄ Ερασιτεχνική(PLAY-OFF) - Σάββατο 25-5-2019 και ώρα 17:00
1ος όμιλος
Π.Α Σοφάδων - Αστήρ Βλοχού (Κλησιάρχης – Καλογριανίτης – Καραγιώτα) Παρατηρητής αγώνα: Μπετζούνης Σπ.
Α.Σ Ενιππέας – Ηρακλής Παλαμά (Στεφανής – Τραμπούρας - Σακκάς) Παρατηρητής αγώνα: Μπρούτσος Π.
2ος όμιλος (ώρα 18:00)
Α.Σ Αργιθέα - Εθνικός Καρδίτσας (Μίσσας – Στρατίκης – Αργυρόπουλος) Παρατηρητής αγώνα: Σφήκας Αλ.
Α.Ο Μαγούλα – Α.Σ Πλαστήρας (Κουκουζέλης – Φούκης – Γκουντέλας) Παρατηρητής αγώνα: Κρανής Γ.
Αγώνες Κ-14
Σάββατο 25-5-2019 και ώρα 11:00πμ
Α.Σ Αναγέννηση – Νέα Νίκη Καμινάδων (Μαριολάς Δ. – Γκούζας Ι. – Καλογρίτσας)
Δευτέρα 27-5-2019 και ώρα 17:00
Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Σ Αναγέννηση (Στεφανής – Καλογριανίτης – Καλογρίτσας)
Αγώνες Κ-16
Δευτέρα 27-5-2019
Α.Ε Μουζακίου – Α.Σ Πλαστήρας 11:00 (Μαριολάς Δ. -Τίκας – Καλογρίτσας)
Α.Ο Καρδίτσας – Π.Α Σοφάδων 16:00 (Γιαννής – Βογιατζής – Κανιούρας)