Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΚ (26-27/10) Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Τους διαιτητών των αγώνων για το τελευταίο Σαββατοκύριακο του Οκτωβρίου γνωστοποίησε το απόγευμα της Πέμπτης (24/10) η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΚ.
Να σημειώσουμε ότι λόγω τις αλλαγής ώρας τα ξημερώματα της Κυριακής οι αγώνες από την Κυριακή (27/10) και μετέπειτα θα ξεκινούν στις 15.00.
A΄Ερασιτεχνική - Σάββατο 26-10-2019 και ώρα 16:00
Α.Ο Κρανέας – Απόλλων Μακρυχωρίου (Τακόπουλος – Βογιατζής – Παπαλίτσας)
Α.Ο Καρδίτσα – ΑΟΚ Πάμισσος (Φούκης – Γούσιας – Παλούκης)
Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Α.Ο Φύλλου (Γκουντέλας – Κυρίτσης – Κουτρομάνος)
Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Μαυραική (Κουκουζέλης – Διπλάρης – Κανιούρας)
Α.Ε Καππαδοκικού – ΠΟΜ Θεσσαλικός (Βαρλάμης – Μετοχιανάκης – Δόκος)
Α.Ο Αγναντερού – Α.Ο Αστέρας (Βαφειάδης – Καλογριανίτης – Χασιώτης)
Α.Ο Ταυρωπός – Α.Σ Αναγέννηση Κυριακή 27-10 στις 15.00 (Κυρίτσης – Βογιατζής – Τίκας Δ.Χ)
Α1΄Ερασιτεχνική - Σάββατο 26-10-2019 και ώρα 16:00
Α.Ο Μαγούλα – Άρης Καρδίτσας (Δημάκης – Αργυρόπουλος – Καλογρίτσας)
Α.Σ Αργιθέα – Αστήρ Βλοχού (Γαλάνης – Πολυμέρου – Αντωνίου Χ.)
Π.Ο Παλαμαική – Ερμής Μαυραχάδων 2014 γηπεδο Μάρκου (Μαλλιώρας – Σακκάς – Καλιάρα)
Α.Ο Ελπίδα – Νέα Νίκη Καμινάδων (Γκούζας – Πολύζος – Καραγιώτα)
Α.Σ Νεφέλη – Π.Α Σοφάδων (Κουκούλη – Μανώλης – Λιάσκος)
Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ε Λεονταρίου (Αντωνίου Φ. – Τραμπούρας – Παπουτσής)
Α.Σ Διγενής – – Α.Ο Προδρομιακός (Μαργιολάς – Μάμαλης – Πεταλάς)
Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Ε Μουζακίου (Κλησιάρχης – Γκούζας Ι. – Τσιαμούρας)
Β΄ Ερασιτεχνική - Κυριακή 27-10-2019 και ώρα 15:00
1ος όμιλος
Δόξα Αμπέλου – Α.Ο Μελισσοχωρίου (Τζέλος – Παπαλίτσας – Γκούζας Φ.)
Α.Ο Ζαιμίου – Άρης Αγίας Παρασκευής (Διπλάρης – Γκουντέλας – Καλοχέρης)
Αετός Καλλιφωνίου – Δόξα Μάρκου (Γαννιάς – Δημάκης – Γούσιας)
Εθνικός Κέδρου – Θεσσαλικός Γοργοβιτών (Πολύζος – Γκούζας Ι. – Δόκος)
Ατρόμητος Πτελοπούλας – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου (Κουτρομάνος – Πεταλάς – Μάμαλης)
Αίας Καρποχωρίου – Α.Σ Ενιππέας (Σακκάς – Ευαγγέλου – Γιαννής)
2ος όμιλος
Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα -Θύελλα Νεοχωρίου γηπεδο Γεωργικού (Στρατίκης – Ζούκας – Αντωνίου Χ.)
Α.Ο Μορφοβουνίου – Ατρόμητος Γεωργικού (Τραμπούρας – Χασιώτης – Καλιάρα)
Ολυμπιακός Παλ/σιου – Αίας Μαραθέας (Μπεκιάρης – Κανιούρας – Τακόπουλος)
ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Α.Σ Πλαστήρας (Μανώλης – Βαρλάμης – Μαργιολάς)
Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Ο Φράγκου (Μετοχιανάκης – Κλησιάρχης – Γαλάνης)
Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ο Αστροναύτης (Καλογρίτσας – Μαλλιώρας – Πολυμέρου)
Α.Ο Ασπίδα – Ακαδημία Ποδοσφαίρου (Καλογριανίτης – Κουκούλη – Κόκκινος)